Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 2019

Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 2019
19.08.2019

Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 31

Moskova - Yekaterinburg'ya kaç uçuş var? En iyi seçeneği arayın

Ekaterinburg, Urals'un başkenti ve dördüncüMoskova, St. Petersburg ve Novosibirsk'ten sonra Rusya'nın en büyük şehri. Muskovitler genellikle buraya iş gezileri ile ya da Avrupa ve Asya'nın sınırında bulunan eşsiz bir şehri ziyaret etmek için geldiler. Seyahate çıkarken, gezgin, Moskova'dan Yekaterinburg'a ne kadar uçabileceğini önceden öğrenir. Şehirler arasındaki mesafe yaklaşık 1500 kilometredir, hava yoluyla 2 saatten fazla aşılabilir.

nasıl Moskova - Yekaterinburg'a uçabilirsiniz.

Bir rota seçin

Ne kadar uçacakları sorusunu açıkladıktan sonraMoskova'dan Yekaterinburg'a, uçmayı seçmeniz gerekiyor: aktarma seçeneği olmadan. Zaman ve paradan tasarruf etmek için önceden ne amaçla çalışıyorsunuz? İki şehir arasındaki tam zaman 2 saat 20 dakikadır.

Para tasarrufu nasıl yapılır?

uçuş екатеринбург москва

Çoğu zaman, gezginler paradan tasarruf etmeye çalışırlarBilette para, bağlantılı uçuşlar seçme. Bu yöntem uzun menzilli uçuşlar veya uluslararası uçuşlarda geçerlidir. Aslında, direkt iç hat uçuşları bir havaleden daha ucuzdur. 2019 yılı verilerine göre doğrudan Yekaterinburg-Moskova uçuşu için fiyat her iki yönden de 4 ila 7 bin ruble arasında değişiyor. Aynı zamanda, transfer olan uçuş 7,5 bin ruble'den başlar. Bağlantı yapılan uçuşlar yalnızca gerçekten kaydedildikleri zaman seçilmelidir ve uçuşlar arasındaki bekleme süresi en fazla üç saat olmalıdır. Moskova'dan Yekaterinburg'a ne kadar çok gideceğini göz önüne alarak, transfer olmadan bir uçuş seçmek en uygun seçenektir. Dahası, şehirler arası günlük uçuş sayısı yeterlidir. Yalnızca evcil loukoster "Pobeda", Rusya'daki en büyük havayollarının yanı sıra günde 10 sefer gerçekleştiriyor. Düşük fiyatlı bir satıcı seçerseniz, bilet fiyatının% 50'sine kadar tasarruf edebilirsiniz. Ancak, bu durumda, bagajın kurtarmak için fazladan ödenmesi düşünülmelidir, hafif gitmeniz gerekir.

Ekaterinburg - Moscow için biletleri ara

 uçuş екатеринбург москва

Arabuluculuk sitelerinde daha dikkatli olmanız vecazip fiyatlar sunan bayiler. Moskova'dan Yekaterinburg'a uçuşlar, ekstra ücret ödemeden gerçek değeri veren bir toplayıcı sitesinin yardımı ile daha iyi sonuç verir. Dediklerine göre, peynir sadece fare kapağında. En iyi ihtimalle, biletsiz kalabilir ve en kötü ihtimalle parasız kalabilirsiniz.

Biletleri doğrudan satın almak daha güvenlidirhava taşıyıcının yeri. Her zaman belirli bir uçuşta Moskova'dan Ekaterinburg'a ne kadar uçmanız gerektiğini gösterir. Dolayısıyla, öngörülemeyen bir durum söz konusu olduğunda, havayolunun kendi sorumluluğunu üstleneceğinden emin olursunuz. Bir sonraki uçuş için bilet almanızın garantisi vardır, aksi takdirde ücretiniz ödenecektir.

Ekaterinburg - Moskova ile uçmayı planlıyorsanızSeyahat amacı, o zaman muhtemelen bir bilet satın almak daha iyi zamanla ilgilenecektir. Fiyat indirimi, seyahatin beklenen tarihinden 4 ay önce başlayacak. Her halükarda, iç hat seferlerinin fiyatlarının yüksek olmayacağına, buna değmeyeceğine dair tartışmayı son günde erteleyebilirsiniz. Son dakikada bilet satın aldığınızda, hiçbir zaman hiçbir şey veya fazladan ödeme yapamazsınız.

Tarihleri ​​tanımladıktan sonra, izlemeye başlayınİlgilendiğiniz uçuş hakkında bilgi. Başvurunuzda veya e-posta ile mesajla bildiren ücretsiz bildirimleri bağlayabilirsiniz. Son yıla ait ortalama fiyat etiketini önceden okuyun ve biletin gerçek maliyeti yaklaşmaya başladığı zaman, cesurca bir bilet satın alın. Ayrıca, iç hat seferlerinin fiyatının döviz kuruna bağlı olmadığına dikkat etmek de önemlidir, bu yüzden navigasyon yapmamak daha iyidir.

Her üç Moskova'dan kalkış yapılırHavaalanları: Vnukovo, Domodedovo, Sheremetyevo. Yekaterinburg'da iniş, Koltsovo Uluslararası Havalimanı'nda gerçekleştiriliyor. Bağlantılı uçuşlarda, transfer çoğunlukla St. Petersburg'daki Pulkovo havaalanında gerçekleştirilir.

Havaalanından yol

Moskova'dan Ekaterinburg uçak bileti

Moskova'dan ne kadar uçulacağı sorusuna ek olarakEkaterinburg, Koltsovo havaalanından şehir merkezine giden yolun bir buçuk saat kadar sürebileceğini düşünüyor. Merkeze ulaşmanın en bütçe yolu toplu taşımadır. Havaalanından bir otobüs ve servis otobüsü var, trafik aralığı 15 dakika. Havaalanına yakın bir tren istasyonu var, şehre trenle 40 dakikada ulaşabilirsiniz. Aceleniz varsa, taksiye binebilirsiniz. Otobüs üzerindeki ücret 23 ruble, sabit bir taksi üzerinde - 100, trende - 50. Taksi için fiyatlar bir seferde 700 ruble başlıyor.

Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 2019

Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 2019

Related news

 • Metabolizmanızı hızlandıran 15 formülöğrenmek için tıklayın
 • Alev virüsü nedir ve nasıl başa çıkılacağı
 • Patates Ve Mısırlı Çorba Tarifi
 • Clip-on Sonbahar Kış Gözlükleri
 • Betonarme duvarcılık için güçlendirici örgü

 • Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 72

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın


  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 81

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 2

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 6

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 13

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 33

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 75

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 18

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 47

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 31

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 90

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 42

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 93

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 97

  Moskova - Yekaterinburgya kaç uçuş var En iyi seçeneği arayın 75