Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış 2019

Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış 2019

Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış 13 21.01.2019, 16:22

Moskova'da bir veranda ile nargile: bir bakış

Zor bir iş günü ya da herkes için zor bir günün ardındandinlenmek ve rahatlamak için. İnsanlar onu farklı şeylerde arıyorlar: biri danslar ve gösteri programı ile gürültülü kulüplerden hoşlanıyor, diğerleri evlerinin duvarlarında sessiz toplantıları tercih ediyor, üçüncüsü ise sessiz, rahat kurumlara çıkmak. Ve çoğu için, nargile gevşemenin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu şeyin sağlık üzerinde neredeyse hiçbir etkisi yoktur, ancak günlük yaşamın zorluklarını çabucak unutmanızı sağlar. Büyük şehirlerde çok sayıda nargile ve salon ile karışabilirsiniz. Hepsi kendi yollarında dik. Ama özellikle Moskova'da bir veranda ile nargile vurgulamak istiyorum. Bu tür yerler, taze havayı solumak ve etraftaki hayatı seyrederken, inanılmaz lezzetlerin tadını çıkarmanızı sağlar.

Moskova Buda-Bar'da bir yaz veranda ile nargile

Yani, sırayla. Moskova'da bir veranda ile bir nargile bulmak çok kolay değil. Bu kurumların çoğu kapalı ve bazen dört duvarda saklanmak istemiyorsunuz. Ziyaretçilerin her arzusunun yerini bulduğu Buddha-Bar gibi yerlerin olması iyi bir şey. Kurum aynı zamanda yaklaşık 600 kişinin tadını çıkarabilir. Yaz terası 150 ziyaretçi için tasarlanmıştır ve şık ve zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Bu bölge, sıcak ve rahat olduğu bir kozadayken, kendinizi hızlı bir metropolün parçası olarak hissetmenizi sağlar.Moskova'da bir veranda ile nargileHasır mobilyalar, yumuşak yastıklar, ilginç kumaşlar- Tüm bu konfor, mükemmel ev ortamı, akşam aydınlatır sağlar. Eğer Moskova, Boru Kare panorama, eski konaklar ve yeşil sokakları tarihi merkezinin tüm unutulmaz görünümlere eklerseniz, basit toplantılar devam etmesini istediğini günün, doymuş gösterim dönüşür.

HookahPlace RoofTop

Yaz verandası olan imkanlar - havalı amaÇatıya ne dersin? Birçoğu ikinci seçeneği seçiyor çünkü daha romantik, samimi ve “kapalı” olduklarını düşünüyorlar. Moskova'da, çatıda bir veranda ile nargile çok olmasa da, çok popüler. Bunlardan biri HookahPlace RoofTop. Bu yer insanları farklı yaşlardan, cinsiyetlerden ve ilgi alanlarından toplar; çünkü hepsi, yıldızların altında basit, böyle bir ruhsal kurum fikrini sevdiler.Moskova'da bir yaz veranda ile nargile Nargile sadece lezzetli değilsigara içmek, ama aynı zamanda filmi seyredin, masa oyunlarının şampiyonasında savaşın ya da sıcak bir partide mola verin. HookahPlace yılında RoofTop herşey tersine olur: onlarca kişinin çatıda bir gece müziği sürüş tüm sesler unutun ve ertesi gün sakince nargile içiyor ve konuşma kurşun sessiz Şirketler ve romantik çiftler doludur. Ve tüm bu çok heyecan verici ki akşamınızı HookahPlace RoofTop'un dışında hayal etmek zor.

Yabanmersini Haze

Blueberry Haze'yi bypass edemezsiniz. Moskova'da her şeyin sakin ve uyumlu bir his verdiği bir verandaya sahip nargile. İyi bir tatil için çok gerekli değil: hoş bir şirket, dünyadaki en iyi tütünlerin sıra dışı bir karışımı, bir fincan Çin çayı ve heyecan verici bir masa oyunu.çatıda Moskova'da bir veranda ile nargileYabanmersini Haze deneyimli ve cana yakınhızlı sipariş hazırlamak ve tüm sorulara cevap, uygun tat seçmenize yardımcı olacak Nargile,. kurumların bir özelliği çatıya erişimi olan eski daire duvarları içinde yer alır olmasıdır. Bu yer, kendi ilginç bir geçmişi verir, ama aynı zamanda bu kadar halka açık yerlerde eksik yurtiçi sıcaklık ve konfor, onu doldurur sadece. nargile alkol değil, ancak bir sembolik mantar ücret ödeyerek sizinle getirebilir.

Kalyan Depo Ailesi

Kalmak istediğin yerler varmümkün olduğunca uzun. Kalyan Depo Ailesi - sadece bu. Bu kurum, ziyaretçilere erişilebilirlik, sadelik ve rahatlık kazandırdı. Şehrin kulüp yaşamının kalbinde yer alır ve zamanınızdan mümkün olduğunca zevk alma fırsatı verir. Kalyan Depo Ailesi - Moskova'da bir yaz verandası olan iyi bir nargile.Moskova'da bir veranda ve alkol ile nargileBu yüksek bir hizmet seviyesi ile yapıldı.Demokratik fiyatlar, farklı eğlence seçenekleri, yerdeki mevcudiyet, her konuya ve tabii ki hayal edilemez tatlar. Kurumun duvarlarında masa oyunları ya da kartları oynayabilir, ağlayabilir ya da en sevdiğiniz filmde gülebilirsiniz ya da PlayStation'da bir yarışma düzenleyebilirsiniz. Kremlin manzaralı büyük terasta Kalyan Depo Ailesi'nde oturup iyi bir atıştırmalık ve nargile içerken, herşeyi unutabilir ve herkesin istediği gibi dinlenebilirsiniz.

Vay Moskova Lounge

Moskova'da bir veranda ile nargile basit birAkşam unutulmaz, çünkü her şey mükemmel olduğunda ve şikayet edecek hiçbir şey olmadığında, anlar daima hafızanızda kalacaktır. "Red October" çatısı altında Wow Moscow Lounge adı altında giderek daha fazla dönüş gerçekleşiyor. 200 sq / m alan, aynı anda birçok insanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Moskova'da bir veranda ile nargile listesiTerastan nefes kesen panoramik manzaralarGözü yerinden çıkarmak imkansız olan sermayenin merkezinin bir görünümü. Moskova'daki bu nargile bir veranda ve alkol ile tamamen yeni hissettiriyor, kadife koltuklarda oturuyor, bir halıya sarılıyor ve lezzetli bir sigara içiyor. Menüde, yazarın nargile yanında, çeşitli bira, çay ve kahve bulabilirsiniz. Ayrıca Wow Moscow Lounge'da, alkollü bir ücret ödeyerek, bir mantar ücreti ödeyebilirsiniz.

Beyaz tavşan

Moskova'da bir veranda ile nargile listesiBeyaz Tavşan denen şık, rafine ve çok atmosferik kuruma devam edin. Viktorya tarzı iç başlayarak ve gastronomik performansları, kokteyl şef biten - Mükemmel her şeydir. Kurum "Alice Harikalar Diyarında" fikrine devam ediyor. Ziyaretçiler, herhangi bir eğlencenin onun içinde güzel olacağını söylüyor. Gerçekten de, yumuşak ışık ve elinde bir nargile ile hoş bir fon müziği ile odanın lezzetlerin sunmaya çalışan, yerde kaybolmuş ve canlı, unutulmaz duyguların bir dünyada sona erdi gibi görünüyor.

Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış 2019

Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış 2019

Related news

 • Java Generics: Tanım ve Yöntemler
 • Et Beni Tedavisi
 • Çift kazanda yemek tarifleri. Çift kazanda balık, et ve sebze hazırlanması
 • Elektrikli Nivea yüz fırçası: İncelemeler. Yüz elektrik ile fırçalar: incelemeler

 • Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış 52

  Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış


  Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış 55

  Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış 94

  Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış 34

  Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış 65

  Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış 81

  Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış 100

  Moskovada bir veranda ile nargile: bir bakış 57