Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 2019

Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 2019

Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 99 04.03.2019, 11:28

Moskova'dan Londra'ya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan

Londra - sadece cazip gelen başkentişadamları değil aynı zamanda sıradan turistler. Bazıları ticari bağlar kurmaya, bazıları ise yeni gösterimler için. Londra altyapısı yüzyıllar boyunca mükemmelleştirildi. Şimdi İngiltere'nin başkenti kendine çekici geliyor.

Hava taşıyıcısının seçimi

Londra'ya ne kadar uçmayı bilmek içinMoskova'dan, hava taşımacısıyla karar vermelisin. İngiltere'nin başkenti için yapılan uçuşlar birçok şirket tarafından gerçekleştiriliyor: "Ural Airlines", "Aeroflot" ve diğerleri. Seçilen havayolu şirketine bağlı olarak, biletlerin maliyeti farklı olabilir. Astarlar üç ana Moskova hava terminalinden ayrılıyor: Vnukovo, Domodedovo ve Sheremetyevo. Londra'da iniş, yedi hava alanında gerçekleştiriliyor.
nasıl Moskova'ya Londra'ya uçabilirim

Doğrudan uçuşlar

Moskova'ya Londra'ya ne kadar uçacaklarını öğrenmek içindoğrudan bir uçuş, başlangıç ​​ve bitiş noktası arasındaki mesafeyi bilerek zamanı hesaplayabilirsiniz. Rusya ve Birleşik Krallık'ın başkentleri 2500 kilometredir. Zaman sorunu ara duraklara da bağlı.

Eğer yoklarsa ve uçuş direkt olarak yapılırsarota, Moskova'dan doğrudan uçuşla Londra'ya kaç uçuş? Zaman burada değişecek. Ortalama olarak, bu rota 4 saat sürer. Yine, çok taşıyıcıya bağlı. Örneğin, British Airlines yolcularını 3 saat 55 dakika, Aeroflot'u 4 saat 15 dakika boyunca teslim ediyor.

Tek aktarmalı uçuşlar

Moskova'dan kaç tane Londra seferleri var,yolda sadece bir nakil yapılırsa? Birkaç nedene bağlı - havayolu şirketi, durdurma noktası ve zamanı. Örneğin, Aegean Airlines c Air Moldova bu tür uçuşları 5 ila 23 saat arasında gerçekleştirir. Transplantasyon Atina veya Kişinev'de yapılır ve durma süresi 2 ila 5 saat arasında değişebilir.
Londra'ya direkt uçuş ile ne kadar kalabilir?

Havayolu KLM ve Lufthansa ve diğerleri 5-7 saat arasında uçuyor. Nakiller yapılabilir:

 • Amsterdam;
 • varşova,
 • Frankfurt am Main;
 • Münih.

Yolda durma süresi farklıdır - 1 ila 3 saat arası. British Airways, Aeroflot gibi şirketler de bir değişiklikle uçuşlar yapıyor. Durmak Düsseldorf, Münih veya Riga'da olabilir. Transplantasyon süresi en fazla 90 dakikadır. Toplam uçuş 6.0'dan 6.5 saate kadar sürer.

İki transferli uçuşlar

Kaç tane Moskova'dan iki nakil ile Londra'ya uçuyor? Bu uçuşlar Ege Havayolları, Pegasus Havayolları ve Lufthansa tarafından gerçekleştirilmektedir. Toplam uçuş süresi 10 ila 24 saat arasında değişir. Transplantasyon:

 • İstanbul;
 • İzmir;
 • Münih;
 • Atina;
 • Selanik.

Moskova'dan direkt uçuş saatine kadar Londra'ya nasıl uçulur

. Minimum zaman yol boyunca durur - 2 saat, maksimum - 13 saat diğer şirketlerden bir çift ve transferleri ile uçuşlar vardır: Hava Sırbistan, Alitalia ve diğerleri. Duraklar şu durumlarda olabilir:

 • Roma;
 • Münih;
 • Berlin;
 • Zürih;
 • Belgrad.

Durma süresi 1 ila 13 saat arasında değişir. Toplam uçuş süresi 11 saat ile 24 saat arasındadır.

Zaman farkı

Bağımsız hesaplamak için kaç taneLondra'dan Londra'ya uçuyorsanız, saat dilimlerindeki farkı hesaba katmanız gerekir. Bu başkentler arasında üç saat var. Örneğin, İngiltere'de sabah 9 ise, Moskova 12 gün olacak. Varışta, saati kontrol etmeli ve gerektiğinde onları karıştırmalı ve böylece karıştırılmamalıdır. Biletler her zaman yerel saati gösterir.

Havaalanı seçimi

Bazen Moskova'dan Londra'ya ne kadar uçmanız gerektiğini öğrenmek gerçekten çok önemlidir.Sıradan turistlerin aksine,özellikler işadamları için değerlidir. Birçok hava yolu şirketi doğrudan uçuş gerçekleştirmektedir. Yolcuların Londra'ya ulaşmalarının zamanı, nakillerden çok daha hızlıdır.
Londra'ya ne zamana kadar Moskova'dan uçacak.

Herhangi bir sebepten dolayıDoğrudan uçuş imkanı, yolda yalnızca bir durak sunan bir şirket kullanabilirsiniz. Tek bir nakilden bile bir gün sürebilir.

Ve tam tersi, iki durakla uçabilirsinizsadece 13 saat içinde. Uçağın havaalanında boşta kalacağı süreye bağlı. Uçuş süresinin hesaplanmasında bir diğer önemli nokta - olası mücbir sebeplerin (kazalar, kopmalar vb.) Olabileceğini göz önünde bulundurmalısınız.

Bu nedenle, bir hava taşıyıcısı seçerken, zarar vermezUçuşlarının tarihi ile tanışmak. Gömlekler daima programa göre geliyorsa, zamanı hesaplamak çok daha kolay olacaktır. Ancak yolda gecikmeleriyle ünlü havayolları da var. Yoldaki zamanı kendiniz hesaplayamazsınız.

Bugün için, elektronik çetele istasyonlarında istasyonlarda saat ve hatta varış dakikaları belirtilmektedir. Biraz, ama bir süre için seçilen havaalanı iniş için etkiler.

Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 2019

Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 2019

Related news

 • İstanbul Modern Ebeveyn Seminerleri 2016
 • Beyaz Örgü Bot Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Giriş
 • Çok İzlenen Videolar
 • Porphyria - modern insanlığın bir hastalığı

 • Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 28

  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan


  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 63

  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 50

  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 46

  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 11

  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 94

  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 60

  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 24

  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 37

  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 25

  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 14

  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 91

  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 48

  Moskovadan Londraya nasıl uçabilirsiniz: her yoldan 18