Goruntuler galeriler Moskovadan Orenburga kaç kilometre bilmek ister misiniz
Moskovadan Orenburga kaç kilometre bilmek ister misiniz 48 08.02.2019, 07:32

Moskova'dan Orenburg'a kaç kilometre bilmek ister misiniz?

Seyahat etmek isteyenler, tabii ki,Orenburg şehri seveceksiniz, çünkü her tadı için dersler bulabilirsiniz: şehrin birçok anıt ve müzesi var, tiyatrolar ve ünlü set. Efendiler, sizi bu şehrin ana vurgusu olan en iyi küçülen Orenburg şallarıyla memnun etmeye hazır.

Moskova'dan Orenburg'a kaç kilometre

Moskova'dan Orenburg'a gidebilmenin en kolay yolu, yanibu nedenle böyle bir seyahat çeşidini düşünürüz. Aynı yöntemlerin ters yönde erişilebileceğini unutmayın. Bir şehirden trenle veya düzlemle veya araba veya otobüs ile başka bir yere hareket edebilirsiniz.

Moskova'dan Orenburg'a kaç kilometre

Seyahat etmek için, mesafeyi bilmeniz gerekir.şehirler arasında. Yakın gelecekte seyahat edecek olanlar, Moskova'dan Orenburg'a kaç kilometre uzaklıkta endişe ediyorlar. Aslında hepsi nasıl hareket etmeyi planladığınıza bağlı. Dolayısıyla, doğrudan mesafe 1227 km, yollarda araba ile 1454 km'yi aşması gerekiyor.

Tren

Demiryoluyla gitmek en çokgeleneksel bir seçenek, ancak yolda o zaman yaklaşık 18 saat sürecektir. Moskova'dan Orenburg'a kaç kilometre gerçeğine rağmen, ayrılmış koltuklardan seçeneklere lüks seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Sınıfa bağlı olarak fiyat da değişecektir. Bu nedenle, ayrılmış koltuk 2300 ruble'den, kuponun 4-7 bin ruble'ye mal olacağı ve "Lux" sınıfının bilet fiyatının 12.300 ruble'ye ulaşabileceği belirtildi.

Bu arada, araçların kalitesi hakkında endişe edemezsiniz, çünkü onlarla ilgili incelemeler olağanüstü derecede iyi.

makine

Araba ile seyahat etmek istersenizMuhtemelen Moskova'dan Orenburg'a arabayla kaç mil uzaklıkta olduğunu merak etti. Cevap basit - 1454 km. Bazılarına çok benziyor, ancak seyahat etmeye alışkın olanlar, bir gün içinde bütün bu mesafeyi kolayca kapsayabilirler. Yol, esas olarak orta şeritli sakinler tarafından iyi bilinen M5 otoyolu boyunca geçecektir.

Moskova'dan Orenburg'a giden yoldaki büyük şehirlerden Togliatti ve Samara da olacak ve eğer istenirse fırsat da durabilir.

Araba için benzin için yaklaşık fiyat 3000 ruble.

Moskova'dan Orenburg şehrine arabayla kaç km

düzlem

Moskova'ya kaç km kadar olsa daOrenburg, uçak sizi bir noktadan diğerine götürecek. Yani, uçuşun kendisi 2 saatin biraz altında olacak, ancak kontrolü geçmek için zaman eklemek gerektiğini unutmayın.

Şehirler arasındaki uçaklar düzenli uçmaz, sadecehaftada birkaç kez. Ancak, fiyatları oldukça şaşırtıcı, çünkü bir tren bileti gibi mal olacaklar. Yani, maliyeti 4500 ruble başlar, dahası, hem yerli hem de yabancı havayolları tarafından uçuşlar yapılır.

Moskovadan Orenburga kaç kilometre bilmek ister misinizgaleriler Fotograf fotograflar resim Goruntuler

Related news

 • Tığ İşi Supla Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
 • Rusyadan Poroşenkoya Nazi Almanyası yanıtı
 • Macaristanda Tatiller değil, Sadece Ve Tatiller sunan Oteller

 • Moskovadan Orenburga kaç kilometre bilmek ister misiniz 37

  Moskovadan Orenburga kaç kilometre bilmek ister misiniz


  Moskovadan Orenburga kaç kilometre bilmek ister misiniz 56

  Moskovadan Orenburga kaç kilometre bilmek ister misiniz 62

  Moskovadan Orenburga kaç kilometre bilmek ister misiniz 61

  Moskovadan Orenburga kaç kilometre bilmek ister misiniz 45

  Moskovadan Orenburga kaç kilometre bilmek ister misiniz 63

  Moskovadan Orenburga kaç kilometre bilmek ister misiniz 78