Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı 2019

Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı 2019

Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı 6 20.02.2019, 10:53

Moskova'dan Yaroslavl'a kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı?

Yaroslavl karayolu boyunca seyahat ediyorsanızsürekli 280 Yaroslavl Moskova'dan km'ye yolu - size tanıdık mesafe, bir yere üç buçuk saat boyunca aşmak kolaydır. Belki acele etmemelisin Bu pistte, çoğu insanın geçtiği ilginç yerler var.

Muranovo ve Abramtsevo

Moskova'dan Yaroslavl'a kaç kilometre

Moskova'dan kaç kilometre sonraYaroslavl, gezinin varış noktasına ulaşmadan önce ilk ilginç cazibe merkezlerini görebilir misiniz? Yaroslavl karayolu boyunca sadece 51 km uzaklıktaki Muranovo mülkiyetindedir. Bir zamanlar bu toprak Obolensky'ye aitti - ünlü Rus prensleri. Şimdiye kadar, büyük şairler Tyutchev ve Baratynsky'nin bir zamanlar yürüdükleri güzel bir park da muhafaza edildi. Muranovo Ev korunmuş ve müze sergiler 19. yüzyılın asil konak hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen harika yaratıcıları hayatında ilgilenen, aynı zamanda insanlar için olanlar için değil, çok ilginç. Sürekli olarak geziler düzenliyorlar ve çeşitli tatiller düzenliyorlar.

kaç kişi Moskova'dan Yaroslavl'a

Yol boyunca sadece on kilometreOkhtyrka ve Abramtsevo'nun malikâneleri var. Akhtyrka'da yaşayan Trubetskoy'da ve mülklerinde İmparatorluk tarzında, bir kez gücüyle ve haşlanmış hayatla yeniden inşa edildi. Abramtsevo'da büyük bir müze, güzel bir park ve zengin bir seramik koleksiyonu var. İlginç sergiler müzede sürekli sergilenmektedir. Gayrimenkul, Aksakovs soylu ailesine aitti ve ünlü tüccar Sawa Mamontov tarafından satın alınmasından sonra.

Sergiev Posad

Moskova mesafesiMoskova'dan birkaç kilometre daha (daha önceYaroslavl hala yaklaşık 200 km), o zaman Sergiev Posad'i ziyaret edebilirsiniz. Rusya'nın dört bir yanındaki ünlü Trinity-Sergius Lavra, Ortodoks Kilisesi'nin bir tapınağı var. Görkemli Assumption Katedrali'ni ve ünlü kubbe yıldızları, yemekhane, çan kulesi'ni göreceksiniz. Trinity Katedrali'nde "Trinity" Rublev'in güzel bir kopyası var. Sergiyev Posad'da birçok otel var. Geceyi geçirebilirsin, sabahları ilginç bir şey kaçırmazsan, Moskova'dan Yaroslavl'a ne kadar gidebileceğini düşünürsün.

Pereyaslav-Zaleski

Moskova'dan Yaroslavl'a kaç kilometre

Bu şehir, Peter Büyük'e çok düşkündü. Bu arada, burada, Pleshcheev Gölü'nde, ünlü bir tekne yapmış. Şimdi Rus filosunun tarihini öğrenebileceğiniz bir müze var. Şehrin dört manastırı var ve hepsi faaliyet gösteriyor. Ve Moskova'dan Yaroslavl'a kaç kilometrelik mesafe düşündüğünüzü, örneğin bir saat içinde Demir Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Bu sadece ilginç değil aynı zamanda benzersizdir. Şu anda 170 tane demir sergileniyor - küçükten kocamana, geçmiş yüzyılın kentsel yaşamının başka nesneleri var. Müzede mükemmel rehberler var, ilginç ve eğlenceli bir sürü anlatacak.

Büyük Rostov

Moskova'dan Yaroslavl'a kaç km olacak?Rostov tarafından Büyük geçemez. Önerilen incelemenin ana konusu yerel Kremlin'dir. Orada Rus tabiatının güzel manzaralarına hayran kalacaksınız, Kremlin'de kale duvarları boyunca yürüyecek ve freskleri göreceksiniz. Rostov'da iki ünlü manastır - Epiphany Avraamiev ve Spaso-Yakovlevsky.

Moskova'dan Yaroslavl'a kaç kilometre

Ünlü emaye hakkında unutma. Doğal olarak, şehrin bu sektörün bir müzesi var. Özel bir dükkan doğrudan "Rostov emaye" fabrikasında yer almaktadır. Malların çeşitliliği Moskova'daki tezgahların ve dükkanların sahipleri kadar monoton olmaktan uzaktır. Ürünler çok modern bir tasarıma sahip, gümüşte kreasyonlar var. Müzede sadece sergilerin gösterimi değil, aynı zamanda usta sınıflar da var. Ünlü ustalar, herkese ticaretin sırlarını anlatıyor.

Moskova'dan Yaroslavl'a kaç kilometre olduğunu bilmiyorsanız, bu bilgi sizin için 280 kilometredir.

Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı 2019

Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı 2019

Related news

 • ABD’de insansız denizaltı avcısı test edildi
 • Acil Araba Geri Kazanımının Önemli Avantajları
 • Nevşehir Haberleri: Nevşehirde, FETÖPDYden 33 kişiye işlem yapıldı
 • Osmanlı Devleti resmi

 • Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı 34

  Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı


  Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı 7

  Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı 16

  Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı 18

  Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı 90

  Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı 48

  Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı 77

  Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı 88