Moskovanın İngilizcedeki görülecek yerleri: Kremlinden uluslararası merkezi olan Moskova Şehri ne 1 17.02.2019, 22:15

Moskova'nın İngilizce'deki görülecek yerleri: Kremlin'den uluslararası merkezi olan "Moskova Şehri" ne.

Moskova - Rusya'nın başkenti, unvanı iddia ediyordünyanın en popüler ve şaşırtıcı şehirlerinden biri. Bu nedenle İngilizce Moskova manzaraları, örneğin yabancı ziyaretçilere şehri anlatmak, en sevdiğiniz şehri yurtdışında anlatmak vb. Bilmek önemlidir. Bu makale, İngilizce dilindeki başkentlerin nasıl telaffuz edildiğini anlatıyor. Bu bilgi, seyahat eden bir kişi için faydalı olacaktır.

Moskova Kremlin

Adı altında liste: "Moskova'nın İngilizce'deki manzaraları", elbette, ünlü Moskova Kremlin'inden başlayarak değer. Moskova Kremlin - efsanevi Rus yapımı böyle yazılır ve telaffuz edilir. Moskova Kremlin, Moskova'nın en eski binası ve ayrıca Rus başkanının ikametgahı.

Moskova'daki Görülecek Yerler İngilizce

Bolşoy Tiyatrosu

Görkemli Bolshoi ve Maly Tiyatrosu en çokMoskova'nın renkli mekanları. İngilizce olarak, tiyatronun adı, vatandaşlarımızın çoğunun inandığı gibi Büyük Tiyatro gibi ses çıkarmaz. Yabancılar yabancı ülkelerin manzaralarına saygılı ve saygılıdır, isimleri kendi yollarıyla çevirmezler, buna Bolşoy Tiyatrosu derler.

Moskova'daki Görülecek Yerler İngilizce

Ostankino TV kulesi

Ünlü Ostankino TV kulesi en çokMoskova'nın dikkate değer bir manzarası. İngilizce olarak bu yapının adı Ostankino Televizyon Kulesi olarak tercüme edilmiştir. Ostankino TV kulesi, dünyanın en yüksek yapı derecesine dahildir. Aynı zamanda, "Ostankino" neredeyse Paris'in güzelliği kadar uzunluğunda - Eyfel Kulesi.

Kızıl Meydan

Moskova manzaraları nasıl ses çıkarıyorİngilizce, hem yetişkinleri hem de çocukları öğrenmek ilginç. Sonuçta, İngilizce derslerinde sık sık bulunduğunuz ülke, başkent ve ünlü yerler hakkında da bilgi verirsiniz. Kızıl Meydan veya Kızıl Meydan, en ünlü Rus yerlerinden biridir. Kızıl Meydan'ı ziyaret etmek için dünyanın her tarafından gelen çok sayıda turist grubu geliyor.

Aziz Basil Katedrali

Aziz Basil "s Cathedral - bir tapınak, Kızıl Meydan çevresinde iyi bilinen bulunur, o Trinity veya Kudüs'teki tapınağın olarak bilinen dünyaca pek Ancak turist sadece tarihi değere sahip bir çok saklar, bu tapınağın mimari yapı şimdiki adı Rusya'nın orijinal sembolü olduğunu biliyorum .. ve kalıntıları.

"Moskova Şehri"

"Moscow City" veya Moskova-City, Art Nouveau tarzında, tüm turistler için favori bir yer haline gelmiş olan yeni bir iş bölgesidir.

Moskova'daki Görülecek Yerler İngilizce

Neyin çağrıldığı hakkında bilgiMoskova'nın İngilizce manzaraları hiç şüphesiz yararlı bilgilerdir. Öğrenciler İngilizce derslerinde daha detaylı olarak ülke hakkında konuşabilecekler ve seyahat sırasında yetişkinler tarihlerinin bir kısmını yabancılarla paylaşacaklar. Sonuçta, birçok ülkeden gelen insanlar, ünlü Rus manzaralarını kendi gözleriyle görmek istiyorlar.

Moskovanın İngilizcedeki görülecek yerleri: Kremlinden uluslararası merkezi olan Moskova Şehri nefotograflar Goruntuler Fotograf resim galeriler

Related news

 • Harika Bir Dalgalı Davet Saçı Nasıl Yapılır
 • Halk Otobüsü Şoförlerinin Direksiyon Kilitlendi, Araç Aniden Hızlandı İddialarına Uzmanlardan Yalanlama
 • Mango’dan Büyük Beden Elbise Koleksiyonu

 • Moskovanın İngilizcedeki görülecek yerleri: Kremlinden uluslararası merkezi olan Moskova Şehri ne 59

  Moskovanın İngilizcedeki görülecek yerleri: Kremlinden uluslararası merkezi olan Moskova Şehri ne


  Moskovanın İngilizcedeki görülecek yerleri: Kremlinden uluslararası merkezi olan Moskova Şehri ne 97

  Moskovanın İngilizcedeki görülecek yerleri: Kremlinden uluslararası merkezi olan Moskova Şehri ne 76

  Moskovanın İngilizcedeki görülecek yerleri: Kremlinden uluslararası merkezi olan Moskova Şehri ne 30

  Moskovanın İngilizcedeki görülecek yerleri: Kremlinden uluslararası merkezi olan Moskova Şehri ne 38

  Moskovanın İngilizcedeki görülecek yerleri: Kremlinden uluslararası merkezi olan Moskova Şehri ne 77

  Moskovanın İngilizcedeki görülecek yerleri: Kremlinden uluslararası merkezi olan Moskova Şehri ne 39