Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 2019

Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 2019
16.05.2019

Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 60

Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler

Japon sporu kentindeki ilk diziDaha sonra gözden geçirilen Kawasaki Z800 bisiklet, 2013 yılında piyasaya sürüldü. Bu segmentin motosikletleri, öncelikle, teknik parametreler hakkında unutmadan, birimin görünümünü seçen müşteriler için tasarlanmıştır. Keskin iki tekerlekli araç, trafik akışında belirgin bir şekilde öne çıkıyor, selefinin tarihini önemli ölçüde devam ettiriyor. Pek çok açıdan, Z serisine yönlendirme sayesinde, söz konusu motosiklet, sınıf değerlerinin en üstünde olmaya devam ediyor. Tasarım ve sürüş özelliklerinin yanı sıra sahiplerden gelen geri bildirimleri daha ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.

kawasaki z800 yorumlar

görünüm

Kawasaki Z800'nin dış kısmında, bunun yorumuVolumetrik kaplamaların hemen fark edilir olduğunu hemen doğrulayın. Bu bağlamda, araç tamamen doğru olmasa da, "çıplak" veya "çıplak" olarak sınıflandırılır. Kentsel ve spor modifikasyonlarındaki çeşitli varyasyonları birleştirir.

Rüzgarın rushes ve yağmur damlalarıGösterge panelinin üzerindeki küçük vizör. Bu düğüm, bir açısal konfigürasyonun ön ışık elemanı ile birleştiğinde, bir uzaylı veya büyük bir böcek başı gibi bir şey oluşturur. Gösterge paneli oldukça bilgilendirici ve ilgili bir dijital ekran ile donatılmıştır. Agresif bisiklet, güç ünitesinin altındaki alana vurgu yaparak özel olarak yerleştirilmiş egzoz boruları ekler. Susturucu şekli klasik ve fütüristik stilleri birleştirir. Genel olarak, Kawasaki Z800, yorumların bunu kanıtladığını, dengeli, oldukça agresif ve eksiksiz bir imajı var. Birçok yönden bu, önceki modelin popülaritesi ve Japon tasarımcıların büyük ölçekli ve ilerici fikirleri nedeniyle mümkün oldu.

Avantaj ve Dezavantajları

Göz önünde bulundurulan bisiklet, önceliği olmayan bir kategoriye aittir. Ancak, kullanıcılar ve uzmanlar özellikle dikkate değer avantajlar ve bazı dezavantajlar kaydettiler. Artıları ile başlayalım:

 • Agresif modern görünüm.
 • Güvenilir ve güçlü güç ünitesi.
 • Demokratik fiyat.
 • Mükemmel manevra kabiliyeti ve kontrol edilebilirlik.
 • İyi dinamikleri.
 • Bir motosikletin aküsü yüksek bir kapasiteye ve uzun bir çalışma ömrüne sahiptir.

Motosiklet için pil

Madenciler arasında az miktarda yakıt tankı var.çalışan parçaların nispeten aktif aşınması, yanal kaplamanın olmaması. Bazı kullanıcılar özellikle agresif bir dış görünüşten memnun değiller, ama bu an amatör olmak için. Bu "neyked" in kentsel modifikasyon kategorisine ait olduğunu düşünüyorsanız, dezavantajlar özellikle seçici kullanıcıların iddialarına bağlanabilir. Spor pistinde "Kawasaki 800" nin iyi sonuçlar verdiğini belirtmek gerekir.

Kawasaki Z800: teknik özellikler

Göz önünde bulundurulan bisikletin aşağıdaki teknik parametreleri sunulmaktadır:

 • Uzunluk / genişlik / yükseklik - 2,1 / 0,8 / 1,05 m.
 • Ağırlık - 229 kg.
 • Yakıt deposunun kapasitesi 17 litredir.
 • Silindirler dört sıralı elemanlardır.
 • Güç ünitesi 806 "küp" kapasiteli dört zamanlı bir motordur.
 • Hız dakikada 8000 rotasyon.
 • Piston hareketi - 50,9 mm.
 • Silindir çapı 71 mm'dir.
 • Soğutma sıvı tipidir.
 • Güç - 113 beygir gücü.
 • Kawasaki Z800'ün maksimum hızı 230 km / s'dir.
 • Başlangıç ​​- elektrik marş motoru.
 • İletim - 6 aralık için mekaniği.
 • Debriyaj çok diskli bir düğümdür.
 • Çerçeve çeliktir.
 • Enjeksiyon - enjektör.
 • Süspansiyon - öndeki teleskopik bir ters çatal ve arkadan bir pendüler mono-amortisman.
 • Frenler - hidrolik disk ünitesi.
 • Lastikler (ön / arka) - 120 * 70/180 * 55 (ZR17).

kawasaki z800 üreticisi

Güç ünitesi

Üretici Kawasaki Z800 yeni bir ile donatılmış800 cc motor. 750 serisinde kullanılan, kardinal olarak revize edilmiş bir birimi temsil eder. Silindirlerin ve valflerin çapları arttırıldı, yağlama sistemi daha verimli hale geldi ve zamanlama durumu daha da kolaylaştı. Kitle toplam ekonomi, selefine kıyasla, bir kilodan daha az değildi.

Modernleşmenin ana "özelliği"tüm devirlerde torku arttırmak. Tasarımcılar kasıtlı olarak, hızdan bağımsız olarak dinamik bir sürüş sağlayarak kapasite potansiyelini maksimum seviyeye çıkarmadı. Buna ek olarak, geliştiriciler, bisikletin 43'ü yerine 45 dişi olan bir elemanla donatılmasıyla zincir aktarımının iletim oranını arttırdı. İletim neredeyse değişmedi, çünkü özellikle onlara ihtiyaçları yoktu.

Şasi ve frenler

Kawasaki Z800'ü incelemeye devam ettemeller. Çelik çerçeve daha geniş hale geldi, motor güç yapısına dahil edildi, motoru çevreleyen karakteristik ara parçaları tarafından ek sağlamlık sağlandı.

Arka sarkaç süspansiyonu 12 artırıldımilimetre, mono-damper ve geliştirilmiş bir valf sistemine sahip agregalar. Bireysel ayar imkanı, damperin ve yayların ön yükünü ayarlamanıza izin verir. Bu seçenek sadece yükseltilmiş sürümde kullanılabilir. Basitleştirilmiş sürüm kararlı bir analog ile donatılmıştır.

 ayakta motosiklet

Dört ile kaliperler ile donatılmış fren bisikletiSpor analogları ile performansta rekabet edememelerine rağmen tekniği hızlı bir şekilde durdurmanıza izin veren pistonlar. Temel kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, frenlemeyi mümkün olduğunca güvenli hale getirmeyi mümkün kılar. Fren diskleri üzerindeki yaprakların boyutu, ünitenin performansını artıran 310 mm'ye çıkarılır.

Gösterge paneli

Söz konusu motosikletin ergonomisi devam ediyorEn yüksek seviye, eski Japon okulunun geleneklerinde, en erişilebilir ve elverişli yerlerde elementlerin ve detayların mevcudiyetini varsayar. Mükemmel uyum, koltukla iyi bir temasın yanı sıra oldukça yüksek ve geniş bir direksiyon simidi ile sağlanır. Tankın konfigürasyonu, "sidushka" ile uyumlu bir şekilde bir araya getirerek uzun yolculuklar için konforu garanti etmenizi sağlar.

"Kawasaki Zet-800" nin değerli olduğu gerçeğiBir motosiklet, geniş bir fonksiyon yelpazesine sahip bilgilendirici bir gösterge paneli ile daha fazla gösterilmektedir. Temel parametrelere ek olarak, sürücü, yakıt tüketimi, dengede izlenebilecek olası mesafe hakkında bilgi alır. Gösterge panelinin merkezi, sıvı kristal takometre ile donatılmış fantastik filmlerden oluşan bir cihazı andırır. Artan hız ile şeritler, mükemmel görünürlüklerini sağlayan boyut olarak büyürler. Standart arama kadranının sevgililerinin yeniliğe alışması için biraz zamanları olacaktır.

kawasaki z800 fiyat

Test Sürüşü

Bu motosiklette bir yolculuk unutulmaz veparlak duyular. İlk ve en önemlisi, mükemmel dinamikler ve bilgi sağlayan motorun mükemmel performansına dikkat etmektir. Güç ünitesi neredeyse anında döner. Örneğin, basitçe gaz ekleyerek 60 km / saatten altıncı hıza kadar 200 km / s hıza çıkabilirsiniz.

Yurtiçi fiyatı Kawasaki Z800Pazar ağırlığı 600 bin ruble, mükemmel elleçleme ve manevra kabiliyeti ile sürprizler, ağırlığının çoğunun aşırı olduğu gerçeğine rağmen başlıyor. Cihaz, şehir içi ve dağ serpantinleri üzerinde mükemmel bir seyir kararlılığı sergileyerek, sürüşü ve düşük hızda yön değiştirmeyi kolaylaştıran geniş bir gidon sayesinde mükemmel bir şekilde kendini gösterdi.

Motosiklet aküsü fabrika ile birliktekalibrasyonlar neredeyse ideal parametrelere bağlanabilir. Bisiklet, farklı modlarda ve yol tiplerinde kararlıdır, bu nedenle kullanıcının herhangi bir parametreyi ayarlamak istemesi olası değildir.

kawasaki z800 yorum

Karşılaştırmalı özellikler

Model arasında pratik farklar alırsakZ750 ve Z800, ikinci varyantın tüm düğümlerde objektif avantajlar aldığı belirtilebilir. Güncellenmiş model daha dinamik, güzel, kullanışlı ve dengeli. Islak asfaltta bile güvenilir bir tutuş sağlayan bisiklet lastikleri için özel dikkat gereklidir.

800 serisi her gün rahat ve pratiktir.sürüş, ekonomik yakıt tüketir. Bu şekil, 100 kilometre başına yaklaşık 6 litredir. Üretici isteğe bağlı "losyonlar" sunmaktadır. Bunlar arasında: bir ön cam, genişletilmiş tekerlek, gövde varlığını tamamlamak için yeteneği, ısıtılmış direksiyon yönetir. Bu çözüm sayesinde belirli bireysel görevler için tekniğini dönüşümü kolaylaştırır.

Değişiklikler arasında basitleştirilmiş bir değer varZ800E endeksi altındaki sürüm. Yasal düzenlemelere göre 100 litreden fazla güç değişikliklerini uygulamayan Avrupa pazarı için tasarlanmıştır. a. birçok AB ülkesinde. Bu model 95 "atlar" motor gücü ile donatılmıştır ve ön frenler dört piston yerine kaliperler ile donatılmıştır.

Kawasaki Z800: yorumlar

Alıcıların geri bildirimi bunu doğruladısöz konusu motosiklet, geniş bir kitleye yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu sonucun nedenleri açık. İlk olarak, bisiklet benzersiz bir şekilde verilen çarpıcı bir dış görünüme sahiptir. İkincisi, birimin tüm sistemleri dengelidir, birbirini tamamlar ve aynı zamanda etkileşir. Son olarak, bu "demir" iki tekerlekli atın fiyatı, önerilen kalite ile en uygun şekilde birleştirilmiştir.

 kawasaki z800 en yüksek hız

Bir motosikletin şık bir görünümü, dinamik, mükemmelgövde seti, yüksek hız ve kolay iniş. Tüm bu faktörler Kawasaki Zet-800'ü tüm dünyada popüler kılmaktadır. Motosikletlerin bir hayranıysanız, kentsel ve sportif eğilimleri birleştirerek, Z800'den daha iyi bir adaysa, özellikle maliyeti ve önerilen özellikleri göz önünde bulundurmak zor olacaktır.

Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 2019

Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 2019

Related news

 • Güzel Görünmek İçin Günde Sadece 1 Dakika
 • 3 dakikada aspiratör nasıl temizlenir
 • Ali Karaaslan
 • Interpolun kırmızı ve mavi bültenle aradığı IŞİDliler Bursada yakalandı
 • Tığ İşi Papatyalı Bebek Battaniyesi Yapılışı Anlatımlı Videolu

 • Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 51

  Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler


  Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 38

  Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 66

  Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 81

  Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 37

  Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 1

  Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 36

  Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 91

  Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 54

  Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 95

  Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 24

  Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 57

  Motosiklet Kawasaki Z800: eleştiriler, teknik özellikler, üreticiler 13