Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları 2019

Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları 2019

Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları 98 31.01.2019, 04:01

Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları

İlaç "Movalis" (tabletler) ne zaman gösterilirosteoartritin semptomatik tedavisi (dejeneratif artiküler hastalıklar, artroz), ankilozan spondilit, romatoid artrit. Bu hastalıklar ile, ilaç reçete ve fitiller şeklinde (fitiller). Enjeksiyonlar "Movalis", kısa süreli semptomatik osteoartrit, artrit (romatoid), ankilozan spondilit tedavisi ile, ağrı sendromu tedavisinin ilk aşamalarında kullanılır. Enjeksiyon sadece kas içi enjeksiyon için tasarlanmıştır. Enjeksiyonların kullanımı sadece ilk iki ila üç günlük tedavi sırasında gösterilir. Günde maksimum doz "Movalis" enjeksiyonları için on beş miligram çözümdür.

Kontrendikasyonlar hemen hemen hepsi, bir ilacın tüm formları için eşittir.

İlaç artmış olarak verilmezbileşenlere duyarlılığı nedeniyle, asetilsalisilik asit veya NSAID'ler (nonsteroidal ateş düşürücü ilaçlar), burun polipleri, astım, anjiyoödem, ürtiker semptomlarının varlığı.

İlaç "Movalis" (tabletler, fitiller, enjeksiyon) peptik ülser endike değildir, mide ve on iki parmak bağırsağı perforasyon, yakın bir zamanda transfer veya bir alevlenme şeklinde olabilir.

Ülseratif kolit için önerilmez,Crohn hastalığı, şiddetli derecede karaciğer ve böbrek yetmezliği, ilerleyici renal patoloji, mide veya bağırsakta akut kanama. Kontrendikasyonlar da son zamanlarda serebrovasküler kanamanın yanı sıra kan pıhtılaşma sisteminde hastalıkların varlığıdır.

İlaç belirgin bir doğanın kontrolsüz kalp yetmezliği için reçete değildir.

"Movalis" ilacı (tabletler, enjeksiyonlar, fitiller) emzirme döneminde kullanılması tavsiye edilmez, gebelik.

On sekiz yaşın altındaki çocuklar için kas içine sokulması için bir çözüm reçete değildir.

"Movalis" maddesi (tabletler ve fitiller) on iki yaşına kadar olan çocuklar için önerilmemektedir. Bir istisna juvenil artrit (romatoid artrit) kurulmuştur.

İlaç kullanırken yan etkiler tüm formlarda yaygındır.

Ilaca reaksiyonlar mümkün olduğu gibianafilaktik şok, konfüzyon, duygudurum bozuklukları, anemi, lökopeni, kulak çınlaması, hepatit. Muhtemelen bronşiyal astım gelişimi, gastrit, hepatit, gastrointestinal kanama, karın ağrısı. "Movalis" ilacını almak kan basıncında, şişmede, deri reaksiyonlarında, konjonktivit ve diğer reaksiyonlarda artışa neden olabilir.

Büyük olasılıkla ilacın aşırı kullanımı,NSAIDs kategorisinden ilaçların aşırı doz tipik belirtileri neden olur. Mawalis dozunun artması zor vakalarda, uyuşukluk, kusma, konfüzyon, epigastrik ağrı, bulantı, kan basıncı anormallikleri, gastrointestinal kanama ve solunum durması mümkündür. Artan dozda solüsyonun intramüsküler uygulanışını ortaya koyarken, terapinin, aşırı dozda tabletler - gastrik lavaj ile semptomatik olması gerekir.

Çeşitli yan etkilerin ortaya çıkma olasılığıUygulanan dozun hacmi ve ilacın uygulama süresi ile ilgilidir. Bu bağlamda, uzmanlar ilacı mümkün olan en düşük dozda kısa bir süre için kullanmanızı tavsiye etmektedir.

"Movalis" ilacının farklı formlarının kombine kullanımı ile günlük doz 15 mg'ı geçmemelidir. Aynı zamanda, böbreklerin fonksiyonları üzerinde kontrol zorunludur.

Ile ilgili özel klinik çalışmalarkontrol mekanizmaları ve taşıma yeteneği üzerinde ilacın etkisi gerçekleştirilmiştir. Ancak, randevu dikkate konsantrasyonuna ilişkin faaliyetlerde terapi seanslarının bir süre vermeyi içeren Baş dönmesi ve uyuşukluğa neden ilacın kabiliyetini almalıdır.

Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları 2019

Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları 2019

Related news

 • EBRULİ İPTEN TIĞLA ÖRÜLEN ŞIK ŞAL YAPIMI
 • Karın Yağlarını Eritmek İçin Ne Yapmalı: Karın Yağlarını Eritmenin Yolları
 • Me parece que este negocio es arriesgado
 • Karamel Saç Renkleri

 • Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları 36

  Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları


  Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları 85

  Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları 86

  Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları 75

  Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları 56

  Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları 55

  Movalis: ilacın tabletleri ve diğer tıbbi formları 23