MTSde trafik nasıl uzatılır 2019

MTSde trafik nasıl uzatılır 2019 MTSde trafik nasıl uzatılır

MTS'de trafik nasıl uzatılır?

Dahil olan tarife planlarının gelişiyleİnternet trafiği de dahil olmak üzere iletişim hizmetlerinin sayısı, aboneler giderek hızını nasıl artıracaklarını sorgulamaya başladı. MTS'de bunu çeşitli şekillerde yapabilirsiniz. Mevcut makalede tartışılacaklar.

trafiği mts'ye uzatmak

Hız uzatma ihtiyacı olduğunda?

Hemen etkinleştirme seçeneklerini belirtinKullanılmayan trafik hacmi ile akımı artırmak için hız uzatma, para ve zaman kaybıdır. Tarife planının belirlediği hacim kapsamında, İnternet ile bağlantı hızı maksimum, kullanıcı tamamen teknik olarak artıramaz. Bu makalede ele alınacak seçenekleri etkinleştirin, MTS'deki Internet trafiğinin sona erdiği durumlarda bu gereklidir. Hız nasıl uzatılır ve bunun için hangi seçenekler kullanılabilir?

Hız ekleme seçeneklerine genel bakış

İnternet hızı için en rahatı yeniden elde etmek için iki olasılık vardır:

 1. Trafiği MTS'ye genişletmek paketler kullanıyor olabilir,"Turbo-düğmeleri" nin bir parçası. Bir seferliktir ve son kullanma veya trafik hacminden sonra otomatik olarak devre dışı bırakılırlar. Kendilerini bağlayamazlar - hızını artırmaya ihtiyaç duyulduğunda, abonenin kendisi tarafından başlatılır.
 2. MTS'deki trafiği genişletmek için bağlantı eklemeden de yapılabilirek çabalar. Özellikle bu, Akıllı kartın tarife planlarının etkinleştirildiği SIM karttaki müşteriler için geçerlidir. Onlar için ek internet paketlerinin aktivasyonu otomatik olarak gerçekleştirilir.

Akıllı mini mts'e trafiğin nasıl uzatılacağı

Hızlandırma düğmelerini ("turbo düğmeleri") kullanarak MTS'deki trafiği nasıl uzatabilirim?

Aktivasyon sırası ve cetvel seçeneğinin maliyeti"turbo düğmeleri", hız uzantısının hangi sürümünün istemci tarafından seçileceğine bağlı olacaktır. Altı tür "turbo düğmesi" vardır: 100 megabayt, 500 megabayt, 1, 2, 5 ve 20 gigabayt.

En küçükleri sadece 100 sağlaryüksek hızda megabayt trafik. Bu durumda, özgüllüğü geçerlilik süresidir. Bu hızlanma çizgisinin diğer seçenekleri için, yüklü trafiğin kullanım süresi 30 güne ayarlanmıştır. "Turbo düğmesi 100 MB" paketi, bir gün sonra otomatik olarak kapanacaktır (yani, seçeneğin etkinleştirilmesinden 24 saat sonra). Bu işlem, istemci tarafından tüm 100 megabayt tüketilirse, daha önce sistem tarafından gerçekleştirilecektir.

Bu hizmetlerin maliyeti nedir? o, bir veya başka bir seçenek mal ilgili alana mümkün listesinden bir bölgeyi seçerek mobil operatör resmi web sitesine gitmek ne netleştirin. Moskova bölge için ilgili aşağıdaki oranları aşağıdaki gibidir:

 • 100 megabayt - 30 ruble;
 • 500 megabayt - 95 ruble;
 • 1 gigabayt - 175 ruble;
 • 2 gigabayt - 300 ruble;
 • 5 gigabayt - 450 ruble.

 mts modemde trafiğin nasıl uzatılacağı

Maksimum trafiğe sahip paket 900 rubleye mal olacak. Bu durumda, bağlantıdan sonra, kullanıcının yüksek hızda 20 gigabayt trafiği olacaktır.

"Turbo düğmeler" nasıl bağlanır?

Maksimum hızda ek trafik sağlayan bağlantı seçenekleri, istemciye uygun bir şekilde yapılır:

 • kişisel bir dolap aracılığıyla (hem web arayüzü üzerinden hem de mobil cihazlar için uygulama aracılığıyla erişilebilir);
 • Kısa komutlar göndererek (her bir paket için kişisel istekler kombinasyonları kullanılır).
 • 100 MB - * 111 * 05 * 01 #.
 • 500 MB - * 167 #.
 • 1000 MB - * 467 #.
 • 2000 MB - * 168 #
 • 5000 MB - * 169 #.
 • 20000 MB - * 469 #.

Şu anda hesaba doğru bağlantı içinİşlemin internet üzerinden yapılması / yürütülmesi, tam olarak aktif hale getirilmesi gereken miktar olmalıdır. Aksi takdirde, hizmetlerin aktif hale getirilmesi mümkün olmayacaktır ve dengeyi yeniden kurmak gerekecektir.

trafiği akıllıca nasıl uzatırız

Aynı zamanda istediğiniz kadar bağlantı kurabilirsiniz.Bu düğmelerin sayısı, çünkü onlar için sağlanan trafik birlikte eklenir. Zamanlama için, ilk paketin megabaytları başlangıçta kullanılır. Ek hacmin sona erme tarihi, son pakete + 30 gün bağlanma tarihine eşit olan tarihe göre ayarlanır.

Hız otomatik uzatma

Akıllı hattın tarife planları için sağlanırTrafik miktarı hakkında düşünmemenizi sağlayan işlev. Ne zaman trafik yoğunluğu (bir oranda) harcanırsa, ek bir paket dahildir. Onun büyüklüğü 500 megabayttır. Aktivasyon ücreti 75 ruble miktarındaki bağlantı sırasında tahsil edilir. Lütfen bu ek paketlerin, trafiğin TP veya önceki pakette harcanması durumunda otomatik olarak bağlandığını unutmayın. Abone, söz konusu "keyfiliğin" numarasını reddetme ve bu işlevi devre dışı bırakma hakkına sahiptir. Bu seçenek aynı komutla kontrol edilir * 111 * 936 #. Otomatik Uzantı özelliği devre dışı bırakılmışsa, MTS (Akıllı Mini ve bu hattaki diğer TP'ler) trafiğini nasıl genişletebilirim? Sadece "turbo düğmeleri" ile.

MTS modemde trafik nasıl uzatılır?

Yukarıdaki seçenekler ve hizmetler de dahil olmak üzere geçerlidir.Modemde kullanılan numaralar ve SIM kartlar için MTS'deki trafiği genişletmek için aynı "turbo düğmeler" ve otomatik uzatma servisine yardımcı olacaksınız. Hala trafiğin olup olmadığını düşünmek istemezseniz, otomatik yenileme seçeneğini kullanmanız önerilir. Bir ay içinde 15 adet paket bağlayabilirsiniz. Bu yeterli değilse, eksik trafiği "turbo düğmeleri" üzerinden alabilirsiniz. Ana tarife planına ve bağlı olan ek opsiyonlara ilişkin trafik miktarı eklenmediğinden, yeni uzlaşma döneminin arifesinde uzatmaya yönelik paketlerin etkinleştirilmesi gerekli değildir. Kullanılmayan birim yanacaktır. Ek yazılımların etkinleştirilmesindeki zorluklar, modem yazılımının karakterleri girmek ve istek göndermek için bir formu yoksa ortaya çıkabilir. Bu durumda, aktivasyon müşterinin kişisel kabini üzerinden kullanılabilir.

Mts için internet trafiği tamamlandı

Sonuç

Şimdi, hücresel operatörün müşterileri nasıltrafiği MTS "Akıllı" olarak genişletmek için (bu hattın herhangi bir tarife planı için, yukarıda açıklanan hız artışı için seçenekler geçerlidir). Belirli bir megaft ücretle veya başka bir seçenekle bir tarife planınız varsa, belirli bir abonelik ücreti için ayda bir miktar İnternet trafiği sağlamak anlamına gelen uzantı seçeneklerinden herhangi birini bağlayabilirsiniz.

MTSde trafik nasıl uzatılır 2019

MTSde trafik nasıl uzatılır 2019

Related news

 • Aşkın Hangi Evresindesiniz
 • Kabak Yemeği Tarifi Yoğurtlu Kabak Tarifi
 • İnanılmaz Olay 1 Dakikada Doğurdu
 • İncili Bot Patik Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
 • Steve Jobs Kimdir

 • MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır


  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır

  MTSde trafik nasıl uzatılır