Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılıkNastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık

25.05.2019

Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık 14

Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık

Bugün Nastya Kudry'nin kim olduğunu öğreneceksiniz. Biyografisi daha sonra detaylı olarak incelenecektir. İyi vokal verilere ve güzel bir figüre sahip etkili bir sarışın, ilk besteleri kaydeden kitlesini zaten buldu. Zengin bir Rus işadamının kızı hakkında. Bu arada, Nastya Hollywood'un yıldızlarıyla tatil ediyor.Nastya bukleler biyografisi

biyografi

Biyografi Nastya Kudri, müzikle yakından ilgilidir.Bu aşamada onun için yaratıcılık, daha büyük olasılıkla, eğlence kalır. Boş zamanlarında klip çekiyor, çalışmalara katılmıyor. Kompozisyonları her türlü müzik derecelendirmesine düşmeye başladı. Kız 1996 yılında Moskova'da (27 Kasım) doğdu. Profesyonel olarak 15 yaşından itibaren şarkı söylemeye başladı.

Bu gelecekteki şarkıcı Nastya Kudri önce tüm kuvvetlerdiğer etkinliklere yönelik - koreografi ve dans. Ancak, travma yaratıcılığı etkiledi ve bizi yeni bir faaliyet alanı hakkında düşünmeye itti. Şu anda, kız bir vokal öğretmeni ile uğraşır, ses çıkarır, şarkı besteler.

Profesyonel bir sanatçı olarakgazeteciliği seçti. Anastasia Kudryashkina mütevazı değildir, fırsat ve toplumdaki konumunu gizlemez, aksine, onları maksimum ölçüde kullanmaya çalışır. Kızın sahnede gücü test etme arzusu sonunda babayı destekledi. Başlangıçta kategorik olarak karşı olmasına rağmen.

Bu göre, Igor Kudryashkin, göreForbes, Rusya'nın en zenginleri arasındadır. Bir araba ya da bir statü hediyesi yerine on sekiz yaşında bir kız çocuğu için, rapçi Kravets ile birlikte çalınan şarkı için bir müzik videosu oluşturmak için babanın mali kaynak ayırmasını istedi.

kariyer

şarkıcı nastya buklelerYukarıda Nastya Kudri'nin çocukluğu hakkında konuştuk. Bir biyografi olarak biyografisi on beş yaşından itibaren sayılır. 18 yaşından itibaren besteleri için müzik videoları üretmeye başladı. Sanatçının hesabında 20 şarkı ve 10 video var. Şarkıcının tüm müzik videoları yüksek bir seviyeye karşılık geliyor. Birçok eserin kendi ilginç tarih öncesi tarihleri ​​var.

2016 yılında, internette bir video yayınlandı"Şeker" bileşimi üzerine sanatçı. İçinde kız "Molodezhka" dizisinin aktörü Matvei Zubalevich ile birlikte rol aldı. Şarkıcının bir başka şarkısı ve klibi "Dikkat" olarak adlandırılıyor. Bu durumda, bir Rus aktör olan Alexander Golovin, sanatçıyla düet çaldı.

Klip Bad Boy için senaryo kız verdiAlexey Vorobiev iyi bir arkadaş ve uzun zamandır hayran. Bu arada, kızın başka bir işinin ideolojik ilham kaynağı ve yöneticisi oldu - "Say". Şarkıda şarkıcı R'n'B ve pop stillerini tercih ediyor, bazen rap okuyor. Nastya'ya göre, müzik alanında hiçbir putu yok, ama Taiga ve Kanye West ile bir düet kaydetmek istiyor.

yaşam biçimi

Nastya kişisel hayatı bukleNastia'nın gençliği ona fırsat vermemekteegzersiz veya sıkı diyetler yorucu hakkında düşünün. Şarkıcının itiraf ettiği gibi, kendini ürünlerde sınırlandırmaz ve doğru beslenmeye uymaz. Fransız hamur işleri, İtalyan mutfağı, tatlı ve un sever. Oyuncu düzenli olarak dans ve sporla uğraşır.

Bu gelişme için yeterlizarafet ve plastisite, yanı sıra ideal rakamı korumak. Şarkıcı, yüksek büyüme için Gigi Hadid ve modele dış benzerlik ile karşılaştırıldı. Nastya alışveriş ve makyaj, seyahat ve partiler seviyor.

Kıyafetler gelince, sanatçıderece yerli tasarımcıları ve yabancı moda evleri takdir ediyor. Nastia, kitle pazarından gelen şeyleri ihmal etmez. Aynı zamanda tasarımcı ayakkabıları tarafından taşındı.

Hollywood'da yürür

Zaten boş zamanınızı nasıl geçireceğinizi biliyorsunuz NastyaBukleler. Biyografisi de Hollywood ile bağlantılı. Orada Alexei Vorobyov tarafından davet edildi. Amerika Birleşik Devletleri turunda genç bir adam için bir şirket kurmayı kabul etti. Kız sadece Hollywood tepelerini ziyaret etmedi. Birlikte vakit geçiren Nastya ve Alexey, çeşitli yıldız partilerini düzenli olarak ziyaret ettiler.

Böyle bir Hollywood etkinliğinde, şirket vampirlerin destanına katılarak Rusya'da ünlenen bir aktör olan Cam Gigandet tarafından gençlerden oluşuyordu.

Nastya'ya göre ünlü sinema filmi üretildiiyi bir izlenim vardı ve kendini esprili ve karizmatik bir muhatap olarak gösterdi. Daha sonra, Gigandet ile sanatçı ortak bir müzik videosu yayınladı. Bu çalışmanın yöneticisi Alexei Vorobyov'du.

Kişisel hayat

anastasia kudryashkinaİlgi alanlarının başka bir sorusu varNastya Kudri hayranları. Oyuncunun kişisel hayatı aşağıda açıklanacaktır. Çok doygun olduğu kız. Bu konuda sık sık ilgili yayınlarda yazılmıştır. 2016 yılında, "Reso" şirketinin sahibinin oğlu Sergei Sarkisov, bu yarısında ikinci yarısını yaptı.

Gençler bir buçuk yıldır bir araya geldiyıl. İlişkileri çeşitli yayınların sayfalarında açıklandı. Örneğin, uzun vadeli ortak izin ve Rus başkentindeki kulüplerden birinde bir parti açıklanmıştır. Alexey Vorobyov da kızı halletti.

Nastia'nın temsilcilerinden birçok arkadaşı var"Altın gençlik". Bunlardan biri olan Diana Lebedeva, 2016'da Rusya'yı sarsan trajik bir olay oldu. Kız bir araba kazasında İsviçre'de öldürüldü.

Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılıkNastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık

Related news

 • Merhem kükürt-salisilik. İlacın tanımı, kullanım endikasyonları
 • Evde kumaş nasıl boyanır
 • Külüne Muhtaç Olunan Komşular
 • Serum protivodiphtheria: kullanım, açıklama ve kompozisyon talimatları
 • Tunus İşi Yelek Yapımı

 • Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık 67

  Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık


  Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık 59

  Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık 43

  Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık 34

  Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık 92

  Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık 6

  Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık 51

  Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık 87

  Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık 63

  Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık 20

  Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık 14

  Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık 45