Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam 66 15.02.2019, 14:43

Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam

Natalia Gulkina tanınmış bir Sovyet şarkıcısı,Çok sayıda popüler isabet var. Bugüne kadar, sanatçının eseri sona eriyor, ama bu yıldız Gulkina finali dışarı çıktığı anlamına gelmez. Bu kadın her zaman dinleyicilerini hoş sürprizlerle sundu.

Çocukluk ve gençlik

Natalia Klyarenok (Natalia'nın gerçek adıGulkina) 20 Şubat 1964'te Rus başkentinde doğdu. Genç yaşlardan itibaren müzikle büyük ilgi gösterdi. İlk başta şarkı söylemenin temellerini öğrendi ve bundan sonra gitar çalmaya ilgi duymaya başladı. İlk kez sanatçı okulunda sahneye çıkmaya başladı. Daha sonra gençlik partilerinde ve öncü kamplarda konserler izledi.наталья гулькина

Bir noktada Natalia Gulkina olduGenellikle ödül alan çeşitli müzikal yarışmalarda yer almak. Natalia okuldan mezun olduktan sonra, boşanmalarına rağmen, aktris tüm hayatı boyunca giydiği Nikolai Gülkin ile evlendi.

formasyon

1995'te Natalia Gulkina GITIS'e girdi.çeşitli sanat fakültesi. Orijinal öğrenci, çeşitli şovların yönetmeni olmak istedi. Ancak koşullar nedeniyle, Natasha 1997 yılında Livneva'nın dersinde okuduğu oyunculuk bölümüne transfer oldu. 1999 yılında kız GITIS'ten başarıyla mezun oldu ve tiyatro ve sinema oyuncusu dalında diploma aldı.

Erken meslek

Natalia Gulkina, biyografisi doluoyunculuk becerileri ve vokal verileri üzerine çalışmaya başladığı başkent caz stüdyoda, mutlu anlar genç şarkıcı Razina Svetlana'yla tanıştı. Natalya'yı o dönemde bilinen az bilinen grup "Mirage" ın yapımcısı ünlü besteci Lityagin Andrey ile birlikte getirmişti.Natalia Gulkina: Biyografi

Öyle oldu ki bu dönemde bu lider oldu.Ekip, ayrılan Margarita Sukhankina'nın yerini almak için yeni bir vokalist arıyordu. Seçmelere girdikten sonra, Gülkina boş bir yer almak için bir teklif aldı. Ancak, Natalia bu takıma katılma arzusuyla yanmadı, ki bu ona çok şüpheli görünüyordu. İki ay sonra, başlangıç ​​şarkıcısı rızasını hala verdi. Böylece onun yaratıcı kariyerine başladı.

Grup "Mirage" ve Natalia Gulkina

"Mirage" onun büyük popülaritesini getirdi. Efsanevi grubun bir parçası olarak, sarışın güzellik, 1987 yılında yayınlanan "Yıldız bizi bekliyor" adı altında albümün kaydına katıldı. Natalia, "Güneşli Yaz", "Mad Dünya", "Elektrik", "Sihirli Dünya" ve "Ben İstemiyorum" gibi besteler için vokal parçalar yaptı.

Bu şarkıcı, şarkıcı için turneye çıktı.ülke, onun ihtişam zaferini getirdi. Bir süredir, derginin kapaklarında sergilenen Natalia Gulkina, grubun ana figürü oldu. Ancak popüler ekiple olan işbirliği kısa sürdü.

Natalia Gulkina. serapŞarap sonsuz turne oldu. Andrei Lityagin, yeni besteler yazarken, ilk önce onları Gulkin'e sunmak istedi. Fakat o sırada şarkıcının ülkenin diğer ucunda olduğu gerçeği göz önüne alındığında, onun fikrini terk etti. Sonuç olarak, tüm besteler Mirage kollektifinin eski bir solisti olan Margarita Sukhankina tarafından kaydedildi ve icra edildi. Natalia ayrıca bu şarkıları daha sonra bir fonograma sunmayı önerdi. Böyle bir düzen şarkıcısı aşağılayıcı kabul edildi ve grubu terk etmeye karar verdi.

"Yıldız" grubu

Natalia Gulkina onu organize etmeye karar verdiKendi takım "Yıldız" denir. İlk başta şarkıcı, "Mirage" ın solisti iken söylediği şarkıları çaldı. Ancak, bu kısa sürede ciddi bir skandala neden oldu ve sonunda, Gülkina bir süreliğine müziksizdi.

1998'de kader genç yetenekli olduonun repertuarını oluşturmasına yardımcı olan besteci Velichkovsky Leonid ile sanatçısı. İşbirliğinin sonucu oldukça popüler ve talep gören "My Little Prince" adlı bir albümdü. Önümüzdeki iki yıl içinde halka iki tane daha LP sunuluyor - "Sadece hayal etmelisin" ve "Disko".

Büyük başarıya rağmen, Natalia Gulkina"The Day Angel" başlıklı ilk solo albümü yayınlamaya karar verir. Yaratıcı çalışmalarında ve sanatçının hayatı yeni bir aşamaya başladı. Şarkı kaydetti, kayıtları hazırladı ve ülkeyi başarıyla gezdi. Ama zamanla, şarkıcının popülerliği sürekli düştü, çünkü bir kez moda stilindeki disko diğer müzikal yönlerle değiştirilmeye başladı.

Şu ana kadar, Natalia Gulkina devam ediyoryeni şarkılar üzerinde çalış. Şarkıcı sık sık "Retro" tarzında düzenlenen festivaller çerçevesinde halkın önünde gerçekleştirir. 2011 yılında "Üç Silahşörler" adlı müzikalde yer aldı.

gulkina natalja fotoğraf

Kişisel hayat

Natalia'nın hayatında 4 yasal eş vardı. Nikolai Gulkin ile ilk evliliğinden, şarkıcı Alexei'nin oğlunu doğurdu. Ayrıca, sanatçının kocası, kişisel dans yönetmeni Konstantin Terentyev ve Jan'ın kızının da bulunduğu popüler dans topluluğu Street Jazz'ın başkanı Sergey Mandrik idi. Gulkina bugüne kadar başarılı bir çocuk doktoru olan Sergei Reutov ile resmi ilişkilerde.

Biyografisi şaşırtıcı derecede ilginç olan Natalia Gulkina, Mirage ve Stars gruplarına katılımıyla ünlü popüler bir sanatçı. Şarkıcının yaratıcı hayatı ilginç olaylarla doludur.Related news

 • Turşu Hazırlığında Dikkat Etmeniz Gerekenler
 • Işıltılı Bir Cilt İçin Güzellik Fikirleri
 • Dinyeper Nehri nereden başlıyor Dinyeper Nehri başlıyor
 • Dünyadaki en hızlı balık arabayı geride bırakabilir
 • Fotoğrafik model ve fotoğrafçının kılavuzunda: TFPnin kodu çözme
 • Türkiyenin ekonomi yönetimi, İngiltereye gidiyor

 • Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam 22

  Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam


  Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam 24

  Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam 61

  Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam 39

  Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam 37

  Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam 21

  Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam 19

  Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam 7

  Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam 90

  Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam 66

  Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam 46

  Natalia Gulkina: biyografi ve kişisel yaşam 66