Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 2019

Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 2019

Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 48 19.02.2019, 19:40

Neden "LitMir" çalışmıyor? Ne zaman açılacak?

İnternet benzeri görülmemiş fırsatlarla doludur, herkes kendi amaçları için kullanır. Bazıları müzik dinler, bazıları film izler, arkadaşlarla sohbet eder ya da bir şeyler öğrenir, çok okur.

Şimdi rahat ve karlı bir şekilde kitap okuyabilirsiniz, çünküMalzemeyi halka ücretsiz olarak yükleyen bir çok elektronik kütüphane var. En büyük ve en popüler kütüphanelerden biri LitMir. Eşsiz içerik barındırır, pek çok kalp kazandı. Ama bir süredir zaten bir nedenden dolayı "LitMir" işe yaramaz, bu da birçok soruyu gündeme getirir.

"LitMira" dünyası

Kullanıcı dostu bir arayüz, kitap ekleme yeteneği,Yorum yazabilir, forumda iletişim kurabilir ve okumak için kendi listenizi oluşturabilirsiniz. Tüm bunlar binlerce okuyucu ve yazarın ilgisini çeker. "LitMir" kütüphane - İyi bir ücretsiz okuyabilirsiniz kitapların büyük bir veritabanı ile sitesi, aynı zamanda kalıcı sakinleri ve zaman zaman orada görünür olanlarla kahramanlar ve kaybedenler ile onların dünya ibaret değildir.Litmir çalışmıyor

Bu yüzden birçoğu diğerine sormaya başladı.Aynı soru: "Neden kütüphane" LitMir "çalışmıyor?" Sitenin onarım çalışmaları hakkında bir mesaj gösterdiği gün, birçokları için üzülüyor. Neden? Çünkü sadece kitaplarla değil, aynı zamanda bir aile ile de iyi bir site kaybettiler.

Mahkeme kararı

Rusya Federasyonu'nun korsanlıkla aktif olarak mücadele ettiği bilinmektedir.İnternet. Kütüphaneye bir dava açıldı. Site "Eksmo" yayınevi tarafından dava edildi ve "litre" sitesi, telif hakkı yasasını ihlal etmekle suçlandı. Bu nedenle, LitMir çalışmıyor. Elektronik kütüphane deneme sırasında "tamir" edildi.

Sonuç olarak, site sahibi Stepan Yentsov 2 verildiŞartlı sürenin yılı, proje diğer insanlar tarafından devralındı. Bu yazı için maksimum para cezası ve ceza - 500 bin ruble ve hapis 6 yıl, durumu hafifletmek için anlaşma rıza için yardımcı oldu.

Site, hak sahiplerinin halka açık erişimlerinden çıkarıldığı kitaplar yayınlandığı için kapatılmıştır.litmir elektronik kütüphanesi çalışmıyor

Yayıncılar kitapların ve yazarların satışlarından uzakta yaşıyorÇalışmaları için ücret alırsınız ve ücretsiz elektronik versiyonlar insanları kazançlarından mahrum eder. Soruşturma sırasında, LitMir web sitesinin ayda 1 milyon ruble, ayda 1 milyon ruble gelir elde edildiği tespit edildi.

LitMir şimdi

Şimdi LitMir'in neden çalışmadığı sorusu,artık alakalı değil. Site çok değişti ve tekrar çalışıyor. Sadece daha fazla popüler değil. Kaynağın yeni bir sahibi ve yönetimi var. Cezayı hafifletme koşulu, para cezası vermek ve siteyi daha fazla imha edilmek üzere vermekti. Ancak yeni sahipler fikrini değiştirdi ve siteyi terk etmeye karar verdi.

Şimdi ne işe yaramazsa sorun yok"LitMir", buna eklenmiş yeni kitaplar, okuyabilir, ancak ödenir. Eski üssün önemli bir kısmı da ödenmiştir. Yeni sahipler yargılanıyor: Neden herkesin favori sitesini kaldırıyorsun, para kazanabilir misin?

LitMir çalışmıyor mu? Önemli değil!

LitMir hayranlarıen sevdiğin kaynak. Mesele, eski kütüphanenin idaresinin ve sahibinin konuyu ele alması ve "LittleLife" adlı yeni bir site oluşturmasıdır. Bu kaynak eski kütüphanenin görünümünü yeniden oluşturuyor, tüm bilgi, yorum, edebiyat ve forumlara sahip. Bilgilerin yaklaşık% 99'u geri yüklendi, böylece hayranlar bir zamanlar kullanılan uygun ve uygun fiyatlı hizmeti kullanmaya devam edebilir.

Şimdi proje, tuhaf bir edebi kulübün formatı içinde çalışıyor.kütüphane neden çalışmıyor

Yani, LitMir çalışıyor ya da şimdi çalışmıyor, eski sitenin düzenli ziyaretçiler artık umursamıyor.

Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 2019

Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 2019

Related news

 • Çamaşır makineleri için en iyi anti-ölçek maddesi: inceleme, uygulama özellikleri ve geribildirim
 • Şık Celine (çantalar) - her zaman romantik ve orijinal
 • Bisküvili Etimek Tatlısı Videosu
 • Fenerbahçe-Galatasaray maçı ne zaman FB GS derbisi saat kaçta, hangi kanalda
 • TEREYAĞLI HAMSİ TAVA TARİFİ

 • Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 17

  Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak


  Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 56

  Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 21

  Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 52

  Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 95

  Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 31

  Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 7

  Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 88

  Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 85

  Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 59

  Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 3

  Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 93

  Neden LitMir çalışmıyor Ne zaman açılacak 57