Neden orgazm yok 2019

Neden orgazm yok 2019 Neden orgazm yok

Neden orgazm yok?

İstatistiklere göre, kadınların% 17'si orgazm yaşamadıasla ve% 30'u her seferinde değil. Ve bunların sadece yarısı övünebilir ki her zaman zevk zirvesine ulaşır. Bu nedenle, birçok kadın ilgilendiren konu - neden orgazm değil ve nasıl almak öğrenmek için?

Çoğu uzman, eğer olmasa bilecinsel ilişki sırasında ağrının başlangıcına katkıda bulunan sağlık sorunları, deşarj olmamasının nedeni daima başındır. Bir kadın rahatlamıyor, bedenini bilmiyor ve eşine kendisine nasıl zevk vereceğini açıklayamıyor.

Genellikle orgazm ile ilgili sorunlar komplekslerle ilişkilidir,hamile kalma korkusu ve hatta onu almak için aşırı konsantrasyon. Birçok kadın bunu kendi başına deneyimleyebilir, ancak bunu bir eş ile yapamazlar.

Bazıları orgazm yaparak kocaman bir hata yapar. Bunun yerine, eşinizle açıkçası konuşmanız ve sorunu birlikte çözmeniz gerekiyor.

Belli bir adamla orgazm yoksa o zamanBelki de bir kadın ona ve güvene yeterince iyi değildir. Buna ek olarak, eşin kendisi de küçük ilgi gösterebilir, örneğin ön sevişme ve cinsel ilişki çok kısa olabilir. Bu durumda, kadının yeterli zamanı yok.

Bir klitoral ve vajinal orgazm var. Bunlardan birincisi almak daha kolaydır, bu yüzden onunla başlamalısınız. Bir ortak, parmak veya dil ile klitoriyi uyarabilir.

Bununla birlikte, öğrenmenin en iyi yollarından biriorgazm yaşıyor mastürbasyon. Cesedi inceleme bu zevki anlamak için sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer bu anda nasıl baktığınıza düşünmemeye, tüm sorunları unutmak için, kendini sevmeyi öğrenmek, dinlenmek ve duyguları geri tutmayın.

Bir kadının orgazmı yoksa, aslındavajinal kas eğitimini yaşama şansını artıracaktır. Bu samimi hayatın kalitesini artıracak, bir kadının ve eşinin zevkini artıracaktır. Buna ek olarak, Kegel egzersizleri sağlık için çok faydalıdır ve genitoüriner alanın birçok hastalığının önlenmesidir.

Orgazm eksikliği sadece bir kadından mahrum kalmazzevk için değil, aynı zamanda sağlığı için de tehlikeli. Uyarılma sırasında, küçük bir pelvise kan dolaştırılır ve boşaldığında dışarı akışı keskin bir şekilde oluşur. Bu nedenle, yokluğunda istenmeyen durgunluk olguları ortaya çıkar.

Orgazm yoksa sorunlar ortaya çıkabilir vesinir sistemi ile. Çünkü duygusal gevşeme sağlar. Yokluğunda, bir kadın sinirli, gerginleşebilir, stres ve depresyona karşı daha az dayanıklı hale gelir.

Orgazm eksikliği kaybına neden olabilirseks ilgisi. Bir kadın çeşitli bahanelerle samimiyetten kaçınmaya başlayacaktır. Ve bu da, eş ile olan ilişkiyi etkilemez ancak etkilemez.

Erkekler sadece seks yapmaktan değil aynı zamanda sevdikleri kadına da vermeyi sever. Bu nedenle, orgazm eksikliği ve cinsel eylemlerden kaçınma teşebbüsleri onlara acı verici olarak algılanmaktadır.

Uzmanlar, p harfinin telaffuzuyla bunu elde etme ihtimalini karşılaştırabilirler. Bazıları için kolay, diğerleri konuşma terapistiyle uzun oturumlara ihtiyaç duyuyor.

Bu nedenle, bir deşarj olursa, o zamanBağımsız olarak ve eşiyle birlikte eğitim almak gereklidir. Bu yardımcı olmazsa, bir seksologuna gitmelisiniz. Sebebi belirleyecek ve cinsel yaşamı gerekli düzeltecektir.

Vajinal orgazm almak klitoral bir orgazmdan daha zordur. İstatistiklere göre, kadınların yalnızca% 30'u bunu ilave bir teşvik almadan deneyimliyor. Bunun için vajinal kasların gerginliği iyidir.

Pozlar ve pozlar ile deneme yapmak gerekir.hareketlerin yoğunluğu. Kadınlarda, vajinada farklı yerlerde bulunur, bu nedenle sinir uçlarının en yoğun uyarımı farklı pozisyonlarda gerçekleşir.

Böylece, orgazm yoksa, o zamanüzgünüm, fakat pratik yapmalısın ve her şey yoluna girecek. Mastürbasyon yararlı olacaktır, bu da bedeninizi incelemenize ve zevk vermenin yanı sıra vajinal kasların eğitilmesine yardımcı olacak yardımcı olacaktır. Komplekslerden kurtulmak, sınırlamak, vücudunuzu sevmek, dinlenmek, eşinize güven ve onunla sorunu açıkça tartışmaya başlamanız gerekir.

Neden orgazm yok 2019

Neden orgazm yok 2019

Related news

 • Kakaolu Şekilli Kurabiye Tarifi Videosu
 • Kelebekli Sarkaç Süs Yapımı
 • Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması
 • Bourbon ... Bourbon: fiyat. Bourbon evde
 • Siyah Tel Tokadan Küpe Yapımı

 • Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok


  Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok

  Neden orgazm yok