Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 2019

Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 2019

Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 39 11.02.2019, 23:48

Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim

Japon otomobil üreticileri yakından takip ediyormodellerinin rekabet gücü. Zaten hayranlarını ve hayranlarını birçoğunu kazandığı için, minnettar sahiplerden Nissan Qashqai incelemeleri toplamayı sürdürüyor. Görünen o andan itibaren, çalışan dişli çarkın cazip özellikleri, nitelikleri ve özellikleri yanında otomobil tüketicilere sürekli ek işlevler için fırsatları genişletiyor.

Kaşkay, bir geçitin canlı bir örneğidir. "Kaslı" görünümüne rağmen, bu araba kentin unsurlarını fethedecek şekilde tasarlandı. Ayrıntılarının her biri ve teknik özellikleri, sürücülerin beklediği sıkıntıların üstesinden gelmek için, metropolün aşırı doymuş trafiğine günlük olarak dökülmek üzere tasarlanmıştır.

Bu arabadaki her şey fonksiyonel olarak doludur.Yük. Qashqai militan göçebelerin adını alır: Hatta Nissan yavruları pazarlamacıları adına potansiyel sahipleri etkisi hakkında bilgi vermek yeteneği koydu. Bu işlevsellik, araç şehrin güçlü ulaşım arterlerinin, dar sokakları ve sokaklar geçilmez hatta neredeyse bütün gün geçtikçe düzenlemesine olanak sağlıyor. Bu durumda, bir Nissan Qashqai direksiyonuna adam - sadece gürültü ve modern trafik akışının agresif atmosferden kapalı değil, ama yol yüzeyinin kalitesi hakkında da çok endişeli değil - değerlendirme sahipleri bunu doğrulamaktadır. bacaları yeraltı kamu hizmetleri ve sadece çukurların ve çukurlar çıkıntılı "Hız tümsekleri", bordürler, Nissan Qashqai için tehlikeli değildir. Özellikler ve modelin teknik özellikleri yalnızca kolaylıkla tüm engelleri aşmak olamaz, ama aynı zamanda vnutrisalonnoe konfor için gizlice yapmak. Yerden yüksekliği ve süspansiyon ayarları araba değil sadece yoldaki tümsekleri "yutmak" izin değil, aynı zamanda büyük bir manevra ve yüksek hızlarda kontrol sağlamak için.

Arazi dışı yüksek iniş sağlarsürücünün trafik durumunun niteliksel olarak incelenmesi için büyük fırsatları vardır. Sürüş kolay ve ekonomiktir. Bu crossover'ın dış cephesine ek olarak agresif değil, bu da insanın güzel yarısına çekici gelmesini sağlıyor.

Nissan Qashqai incelemelerinde mevcut değerlendirmeler,geliştiriciler arabanın daha geniş bir versiyonunu yarattı - artan Qashqai + 2, büyük bir şirket tarafından seyahat etmenize izin veriyor. Yaratıcıları, arabayı daha güvenilir bir ses yalıtımı ile sağlamayı ve güvenliğini arttırmayı taahhüt etmiyor. Dört tekerden çekişli modelin eşsiz yetenekleri, bu geçitin sadece seyahat zor şehir bölgelerinde değil, aynı zamanda şehir dışı yollarla da iyi bir şekilde baş etmesine güvenmesine izin verir.

Ancak kendi güçlü yeteneklerine rağmenengellerin üstesinden gelmek için Kashkay ek off-road niteliklerine doğru gelişmedi. Modelin daha da geliştirilmesi "parke" yönelimi çerçevesinde gerçekleşti.

Fonksiyonel gelişimdeki en yeni yeniliklerden biriAVM sisteminin ortaya çıkışı Nissan Qashqai idi. Kapalı bir alanda sürücüler tarafından karşılaşılan sürekli zorlukları değerlendiren mühendisler ve tasarımcılar, otomobilin yerini belirleme sorununu ortaya attı. Bir dairesel video incelemesine dayanan bir çözüm kurtarma için gelir. Ve yine minnettar sahiplerden geribildirim alır. Çevresel Görüntüleme Monitör sistemine, mikro montaj tekniği kullanılarak üretilen dört çevresine monte video kameralar sunulmaktadır. Sürücüye, kuş gözü görünümünden arabanın yerinin gerçek görünümü olarak bir resim verilir. Otomobilin bilgi-eğlence sistemi ekranından okunur.

Nissan Qashqai incelemelerinin sahipleri geride bırakıyortüm nitelikleri. Şükran kelimeleri, modelin oluşturulmasına ek bir katkıdır. Kullanıcılar bu modeli eleştirdiyse, daha da geliştirilmesi için ek bir teşvik edicidir.

Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 2019

Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 2019

Related news

 • ÖRGÜ BEBEKLER MAGNET ANAHTARLIK YA DA SADECE OYUNCAK
 • Şiddet uygulayacak erkek nasıl anlaşılır
 • Gonca Vuslateri Edip Burak Ertoğandan boşandı
 • Limon Terbiyeli Sulu Köfte Videosu
 • Oyuncu Ece Uslu biyografisi, özgeçmişi, yer aldığı diziler, sosyal ağ hesapları
 • Çok İzlenen Videolar

 • Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 58

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim


  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 37

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 97

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 64

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 25

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 96

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 87

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 5

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 95

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 5

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 37

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 44

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 28

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 4

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 60

  Nissan Qashqai: modelin gelişimine bir teşvik olarak geribildirim 49