Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 2019

Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 2019
17.09.2019

Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 3

Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum

Yeni Yıl hevesle beklenen bir mucizedirçocuklar ve yetişkinler. Bu bayramın en büyülü olduğuna inanılıyor ve onunla birlikte en büyük arzu ve hayallerin gerçekleşmesi gerekiyor. Çocukken 31 Aralık'tan 1 Ocak'a kadar gece gerçekten muhteşem görünüyor. Tüm çocuklar tatile hazırlanmayı, ağacı süslemeyi ve Noel Baba'yı beklemeyi sever. Öyleyse neden Noel tatilinde Sokolniki'deki Noel ağacı oyuncak müzesini ziyaret etmiyorsunuz ve bayram havasıyla ücretlendirilmiyorsunuz?

Falconers'da Noel oyuncak müzesi

Çocukları memnun edecek gezi!

Bir gezi için kaydolmadan veya tahsis etmeden önceGezi için gün, bu genç misafirler için özel olarak oluşturulan bir müze olduğunu unutmayın. Bu eğlenceli ve eğitici kurumun hedef kitlesi 5-6 ila 16-16 yaş arası çocuklar. Bu, okul öncesi çocuklarla bir turneye çıkmanıza izin verilmeyeceği anlamına gelmez, ya da yetişkinler ilgilenmeyecektir. Ancak, serginin incelenmesi gerçek Yeni Yıl mucizeleriyle muhteşem bir yolculuğa çıkıyor. Sokolniki Müzesi Noel oyuncaklar - bir yerde hiçbir sıkıcı dersler ve kılavuzun hikayenin teorik kısmını orada gerekli minimuma sıkıştırılır. Ama neredeyse "hiçbir şey" den nasıl görüneceğini parlak toplar ve Noel ağaçları kendiniz görün, elleriyle bir oyuncak yapmak ve şenlikli çay partisi can her ziyaretçinin yer almak.

Falconers'da Noel oyuncak müzesi

Dünyanın dört bir yanından gelen yeni yıl gelenekleri

Müzeye girişte her konuya bir Yeni Yıl verilir.Yeni yıl mucizelerinin dünyasında, bu olmadan, kap gelemez. İlk salonda farklı ülkelerden ana Yeni Yıl büyücüler görebilirsiniz. Burada rehber, Noel Baba'nın hikayesini anlatacak ve aynı zamanda farklı ülkelerden "Santa Clauses" i göreceksiniz. Niteliksel olarak yürütülen bebekler, tam büyüme içinde, her biri ülkesinin kısa bir tanımı ve göstergesi ile yerinde bulunur. Bu Hint Lakshmi; Ayaz-Ata, Kazakistan ve Kırgızistan'da çocukları tebrik ediyor; İtalyan büyücü Befana, Yolupukki - Noel keçi ve diğerleri. Daha sonra ziyaretçiler oldukça tanıdık Noel Baba ve Snow Maiden'i bekledikleri Sovyet dairesine girerler. Sokolniki'de bir müze "Fabrika Noel ağacı oyuncakları" sunan bu mucizeler burada bitmiyor. Rehber, dolaba dikkatlice girer ve girme iznini ister, sonra da tüm hediyeyi davet eder.

Falconers Noel oyuncak Müzesi fabrikası

Oyuncak imalatı ve toplanması

Noel topları yapmayı öğrenin, çadırda yapabilirsinizCüceler. Burada ziyaretçiler kısa bir film izlemeye davetlidir. Ve bundan sonra üretimi kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Sokolniki'deki Noel oyuncak müzesi, cam üfleyiciler sanatının tüm sırlarını ve topları boyayan sanatçıları ortaya çıkarır. Üretim salonundan sonra bir oyuncak koleksiyonu görebilirsiniz. Pencerelerde eski Sovyet eserleri ve daha modern olanları göreceksiniz. Standart olmayan oyuncaklar da vardır, örneğin bir araba veya cep telefonu şeklinde. Sokolniki'deki Noel ağacı oyuncakları müzesinin gerçekten üretimde bulunduğunu ve tur sırasında gösterilen ustaların tüm işyerlerinin gerçek olduğunu belirtmekte fayda var.

Ek hizmetler

Büyüleyici bir gezinin ardından deneyebilirsiniztopu kendin yap. Ziyaretçilere kendinize benzersiz güzel oyuncaklar yapabileceğiniz resim üzerine master dersleri verilir. Hazır bir dekorasyon evinize alınabilir ve kendi Noel ağacınıza asılabilir. Ayrıca konuklara lezzetli tatlılarla büyük bir semaverden peri çayı ikram edilir. Bu gezi programını tamamlar. Yazarın eserlerini 200 ruble fiyattan satın alabileceğiniz hediyelik eşya dükkanını ziyaret etmeyi unutmayın.

Falconers içinde Noel oyuncaklar Müzesi отзывы

Müzeye nasıl gidilir?

"Fabrika Noel ağacı oyuncakları" şu adreste bulunur: . "Sokolniki" - 1, Sokolniki Parkı, Pavilion 17. yakın metro istasyonu Bina Moskova, Sokolniki Val, 1,. Parktaki arabanızda 3. Radziy Prospekt'i arayarak giriş yapabilirsiniz. Müze, bir grubun parçası olarak ziyaret edilebilir veya bağımsız olarak görüntülenebilir. Sergi 11:00 ile 20:00 saatleri arasında açıktır. Okullar için organize geziler, sadece randevu ile. Sokolniki'deki Noel oyuncak müzesini ziyaret etmeye ne kadar değer? pozlama mevsimsel olduğundan, en karlı 20 Kasım'a kadar buraya gelmek: Hafta içi bilet 250 ruble, hafta sonları ve tatil ücreti - 300 ruble. 21 Kasım-10 Ocak tarihleri ​​arasında fiyatlar belirgin şekilde artar: hafta içi - 400 ruble, hafta sonu / tatil - 500 ruble. Ayrı bir ana sınıfı ayrı olarak ödenir: 1 oyuncak boyama için 250 ruble. Çay içmeye katılım için 100 ruble ödemeniz gerekir.

Sokolniki отзывы Noel oyuncak fabrikası Müzesi

Sokolniki'deki Noel ağacı oyuncakları Müzesi: Ziyaretçilerin referansları

Bu muhteşem yere giren çocukların hiçbiri,Kayıtsız kalmayın. Tur sadece yaklaşık 40 dakika sürmektedir, ancak olayların ve kılavuzun ilginç hikayelerinin bolluğu nedeniyle, zaman fark etmez. Fabrikanın en küçük konukları en sıra dışı sürprizleri bekliyor: Bir yerlerde bilmeceleri tahmin etmek, bir yerde bir şeyler yapmak ve sonra gerçek bir "kar fırtınasına" girmek gerekiyor. Ziyaretçiler ve ustalık sınıfları gibi, uygun bir fiyata herkes gerçek bir usta gibi hissedebilir ve bir ev ağacı için eşsiz bir dekorasyon yaratabilir. Müze, etkileşimli ve teorik parçaların iyi bir dengesini sunuyor. Tur sırasında pek çok yeni şey öğrenebilirsiniz, ancak sıkıcı olmayacaktır.

Sokolniki Müzesi "Noel ağacı oyuncak fabrikası"Yorumlar sadece olumlu değil. Bazı ziyaretçiler, gezi masraflarının çok yüksek olduğundan şikayet ediyorlar. Diğerlerine göre, sadece bu sergiyi ziyaret etmek için Sokolniki'ye gitmek, buna değmez. Oldukça kalabalık olduğunda hafta sonları ve tatillerde müzeye gezi hakkında farklı görüşler. Birisi, personelin profesyonelliğini takdir ediyor ve çok sayıda konukla bile gezinin sonuna kadar zevk aldığını iddia ediyor. Ancak, memnun olmayan ziyaretçiler de, gruplarının bir önceki veya bir sonraki dönemden beri yeterince ilgi görmediklerini söylüyor.

Her durumda, mümkünse ve ücretsizZaman, Noel oyuncak müzesi tüm aile ziyaret etmeye değer.

Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 2019

Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 2019

Related news

 • Son Armağan – The Ultimate Gift
 • Sulu Köfte Videosu
 • Nerede, beyaz bir kız ile neyi yakalamak için
 • Acemi Cadı 58. Bölüm izle
 • Mağazalaramüzik satıyor

 • Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 8

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum


  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 32

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 93

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 44

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 45

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 46

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 33

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 34

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 25

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 85

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 74

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 78

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 19

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 57

  Noel oyuncakları Müzesi içinde Sokolniki: Genel bir bakış, tanımlama, özellikleri ve yorum 5