Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 2019

Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 2019
19.10.2019

Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 90

Çocuk eğitim kampı "Baldauren" (Kazakistan / Kokshetau)

2002 yılında Kazakistan'da, nihayetinde ana görevi, çocuğun gelişimi ve kendini gerçekleştirmesi için elverişli koşulların yaratıldığı bir eğitim kampı olan “Baldauren” açıldı. Yatılı ev cumhuriyet bütçesinden sağlanmaktadır. Çocukların medeni konumlarını savunmayı, doğru ilişkiler becerilerini edinmeyi, inisiyatif almayı, karşılıklı destek ve yardım sağlamayı öğrenir. En önemlisi, çocuklar deneyimli danışmanlar ve eğitimcilerin gözetimi altındadır.

Yer ve açıklama

Baldauren kamp

Çocuk kampı "Baldauren" boş değilkışın bile. Sezonda 500 kişiye kadar ziyaret edilir. Bu mucize adası, Kazakistan'ın korunan bölgesinde, en güzel göl Shchuchye'nin kıyısında, tatil köyü Kokshetau'da yer almaktadır. Sanatoryum ünlü kamp "Artek" in bir analogu ve Orta Asya bölgesindeki türünün tek örneğidir.

8.6 hektarlık büyük bir yeşillik üzerindeçeşitli binalar var: konutlar, bir tıp merkezi ve idari bina. Tüm çocuklar öğretmenler, dış dünya ile tanışma ve birçok heyecan verici aktiviteler ile ilginç sınıflar bekliyor. En önemlisi, her çocuk çokuluslu bir kolektif içinde etkileşime girmeyi öğrenir, iletişimde sosyal ve psikolojik engelleri aşar.

Çocuk kurumundaki bütün çocuklar"Baldauren". Başkanlık kampı çocuklara izinleri kabul eder, ancak sadece aktivistler, düşük gelirli ailelerden gelen öğrencileri, yetimleri ve okul çocuklarını onurlandırır. Kotalar uluslararası, bölgesel, spor, ulusal ve uluslararası yarışmalarda 11 ila 15 yaşlarındaki gençler tarafından kazanılabilir. Özel izin tamamen ücretsiz olarak verilir, günde beş öğün (yemek odasında), sağlık prosedürleri, eğlence ve eğitim etkinlikleri içerir.

yerleştirme

kokshetau kamp baldauren

Çocuk kampı "Baldauren" varFarklı sayıda insan için konforlu evler. Toplamda, bölgede 8 adet ev inşa edilmiştir. Odalarda maksimum yatak sayısı altı, minimum 2'dir. Tüm odalarda duşakabinli banyolar bulunmaktadır. Mobilyalardan: yataklar, başucu masaları ve gardırop.

kıyı

Banyo yapmak ve güneşlenmek içinbir kumlu plajı var. Kıyı, yerel güzellik ve gölün muhteşem manzarasını sunan oldukça uzun bir iskeleye sahiptir. Plaj çöp kutuları, şamandıralar ve plaj aksesuarları ile donatılmıştır. Yüzme mevsiminin başlangıcından önce, suyun mikrobiyolojik ve kimyasal bir çalışması yapılır. Tüm sıhhi kurallar Baldauren kampı gibi bir kurumda sıkı bir şekilde gözlemlenmektedir.

Boş zaman ve eğlence

başkanlık baldauren

Yaşam Koşulları ve Hizmet Kalitesiüst düzeydedir ve uluslararası standartlara uygundur. Mükemmel spor alanları vardır: spor salonu ve voleybol / futbol oynamak için donanımlı tesisler. Çocukların yaratıcı yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan iki kapalı havuzun yanı sıra bir konser salonu ve çizim, müzik, dans için çeşitli kupalar vardır.

çocuk kampı baldauren

Bir kütüphane, bir oyun merkezi ve bir okul5-9. sınıf öğrencileri Eğlence ve spor tesislerine ek olarak, kamp "Baldauren", çocukların önleyici ve tedavi edici prosedürler geçirebilecekleri bir tıbbi komplekse sahiptir. Her gün deneyimli bir çocuk doktoru çocukları kontrol eder, sağlığı izler ve doğru yemeği seçer.

Sertleştirici önlemlerin alınması gereklidir.egzersiz terapisi, masaj, yanı sıra oksijen kokteylleri alarak. Sağlık Merkezi solunum sistemi hastalıkları soluma ile atanır fizyoterapi her çocuk termoterapi kullanılarak tedavi edilebilir oda, manyetik terapi, UHF, elektroforez ve böyle devam eder. D'nin bir dizi bulunmaktadır.

Çocuklar için düzenli olarak organizeYerel konumlar için gezi turları. Mükemmel kamp çocukları "Baldauren" ile tanışır. Kokshetau'da dinlendirici dinlenmeye katkıda bulunan harika doğa ve temiz hava. Ve bu, sunulan hizmetlerin tam listesi değildir. Her yıl cumhuriyetçi kurum aktif olarak gelişmekte ve büyülüyor. Kampın yakında dünya standartlarında statüsü kazanması mümkündür.

Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 2019

Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 2019

Related news

 • Közlenmiş Kırmızı Biber Çorbası
 • Şapkaları kendi ellerimizle dikiyoruz
 • Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar
 • Akustik teller: teknik özellikler, çeşitleri
 • Pirpirim otunun faydaları nelerdir

 • Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 65

  Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau)


  Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 69

  Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 58

  Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 41

  Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 91

  Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 59

  Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 85

  Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 41

  Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 51

  Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 3

  Çocuk eğitim kampı Baldauren (Kazakistan Kokshetau) 96