Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar 2019

Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar 2019

Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar 47 15.02.2019, 11:38

Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar

"Oftalmümfer" ilacı, tüketici görüşleri bunu doğruluyor, etkili bir antiviral ajan.

İlaç damla şeklinde (göz) mevcuttur. Aşağıdaki bileşenler, bu çarenin bileşimine dahil edilmiştir: rekombinant insan interferon alfa-2b, dimedrol, borik asit, trilon B, sodyum klorür, polietilen oksit, polivinilpirolidon, sodyum asetat ve hipromelloz.

Oftalmolferon uyuşturucu, hakkındaağırlıklı olarak pozitif olan, görme organlarının viral hastalıklarının tedavisinde belirgin bir terapötik etkiye sahiptir. İlacın benzersiz özellikleri kompleks bileşimi ile açıklanmaktadır.

Rekombinant insan interferon alfa-2bhepatit ve bağışıklık eksikliği virüsleri ile kontamine olduğunda kesinlikle güvenlidir. Antienflamatuar, antiproliferatif ve antimikrobiyal etkilere sahiptir.

ilaç Difenhidramin mevcut mi şişliği azaltan ve alerji ortadan kaldırır, kullanımı, kornea ve konjonktiva akut viral enfeksiyonların tedavisinde kullanılır.

Borik asit patojen mikroorganizmalar üzerinde zararlı etkiye sahiptir.

Söz konusu ilacınBir polimer taban, bir sözde "yapay gözyaşı" olarak (virüs lezyonlar gerekli ve gözyaşı filmi bütünlüğünün tekrar ihlallerin önlenmesi için olduğu gibi ek olarak, bu, azaltan veya tamamen ilave kullanımı ihtiyacını ortadan kaldırır) gibi bir uzun süreli bir terapötik etki alır, ve aynı zamanda çalışır.

İlaç "Oftalmusferon", uzmanların incelemelerivirüslere karşı geniş bir spektrumda farklılık gösterir, iltihaplanmayı etkili bir şekilde ortadan kaldırır, anestezi uygular, yeniler ve aynı zamanda bağışıklık düzenleyici etkiye sahiptir.

Belirtilen ilaç gösterilmiştiradenoviral, hemorajik, herpetik konjonktivit tedavisi için uygulama; kıkırdaklı, veziküler, dendritik ve nokta keratit; adenoviral veya herpetik keratokonjonktivit; herpetik üveit, keratouveitis. İlaç "Oftalmorferon" (hastaların yorumları bunu doğrular) "kuru göz" sendromunu ortadan kaldırır.

Bu ilaç aynı zamandakeratoplastide cerrahi girişimlerden önce veya sonra görme organlarının herpetik enfeksiyonlarının gelişiminin önlenmesi. Ayrıca ödem, enflamasyon ve kornea yüzeyini nemlendirmek için refraktif excimer lazer cerrahisi yapıldıktan sonra gösterilmiştir.

Bu farmasötik ajan, bileşenlerine karşı bireysel duyarlılık ve daha yüksek bir göz içi basıncı seviyesi ile uygulanmaz.

Deneysel klinik ve(Moskova Helmholtz Araştırma Enstitüsü temelinde) biyomedikal araştırma bu ilacın kullanımı adenoviral konjonktivit açısından foliküler cevabı kaldırma süresi, ödem ve hiperemi çıkarılması teşvik azaltır keratokonjonktivit salgın doğa ile regresyon infiltratlarla (subepiteliyal) aktive olduğunu gördük.

Hamilelik ve emzirme sırasında "Oftalmorferon" damlalarının kontrendike olmadığı not edilir. Ayrıca bu ilacın bu süre içinde seçimi en uygun olanı olarak kabul edilir.

Akut hastalıkların tedavisi içinHer göze günde bir ya da iki damla bir ya da iki damla takılması tavsiye edilir ve iltihaplanma süreci en fazla üç kez durdurulursa. İşlemler semptomlar tamamen ortadan kalkana kadar yapılır. Ciddiyetin tipine ve derecesine bağlı olarak Oftalmopron ile farklı bir tedavi süresi önerilebilir.

Bu ilacın analogları Intron A, Altevir, Interferal gibi vasıtalardır.

Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar 2019

Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar 2019

Related news

 • Gucciden Flora - sihirli bir koku kokusu
 • Karaman Haberleri: 70 metre fiber kablo çalan 3 kişi gözaltına alındı
 • Clematisi nasıl yenirsiniz Bazı yararlı ipuçları

 • Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar 50

  Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar


  Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar 56

  Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar 71

  Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar 82

  Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar 55

  Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar 50

  Oftalmolferon - İncelemeler, endikasyonlar, kontrendikasyonlar 24