Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi 2019

Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi 2019

Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi 76 10.02.2019, 10:24

Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi?

Şimdi buna inanmak zor, fakat karnabaharinsan tarafından yetiştirilen ilk sebzeydi. Sadece vahşi bir benzerine sahip değildir. Bu, 1000 yıl önce Suriyeliler tarafından yapıldı. Uzun süredir muhteşem bir sebze hakkında bir sır sakladılar. Ancak er geç er ya da geç tüm sır belirginleşti. Ve bugün birçok kişi karnabaharları çok değişkenli olarak nasıl pişireceğini biliyor. Tarifleri yalnızca herkes bilmez, sayesinde lezzetli, aynı zamanda yararlı olan lezzetler ortaya çıkar.

karnabaharı multicrew'de pişirmeyi nasılVe elbette, herkesi korumak en iyisidir.sebzenin yararlı özellikleri buharda pişirmek için uygundur. Bunu yapmak için, çoklu işaretçinin kabına birkaç bardak temiz su dökmeniz gerekir. Hazırlanan çanağa lezzet katmak için baharatlı otlar (dereotu sapı, sarımsak okları, limon kabuğu veya kereviz kökü) ilave edin. Karnabahar saksılarını bir buhar sepetine koyun. Önceden durulanmaları gerekir. Multivark menüsünde, "Buharda pişirme" modunu seçin, zamanı 15-20 dakikaya ayarlayın (bu, saksı çiçeklerin boyutlarına bağlıdır). Bu, çok değişkenli karnabahar hazırlamak için en kolay yol.

Bu davada azamiVitamin miktarı, herkes çok lahana tadından çok hoşlanıyor. Bu nedenle, genelde ekmek kırıntılarında veya peynirde kızartılır, ancak bu durumda neredeyse tüm sebze kullanımını kaybedersiniz. Bu gibi durumlarda, karnabahar ile bir güveç yardımcı olabilir. Yağlanmış çoklu gölgeliğin altına hazırlamak için biraz haşlanmış çiçek salkımlarını koymanız gerekir. Yaklaşık 500 g'a ihtiyaç duyacakları ayrı bir kapta, 3 çorba ile 3 çorba kaşığı süt çorbası karıştırın. Elde edilen lahana karışımını döktürünüz ve biraz rendelenmiş peynir serpin. Bu durumda çoklu işaretleyicide karnabahar hazırlanması 40 dakika sürecektir ("Bake" modu). Programın sonunda, kokulu ve yumuşak güveç alacaksınız.

karnabahar çok değişkenli pişirmekKarnabahar daha az kötüdür veekşi sarımsak sosu. Bir kafa, çiçeklenme üzerinde sökülüp yıkanır ve kaynar tuzlu suda 6-7 dakika kaynatılır. Daha sonra eleği yıkayın ve fazla su boşaltın. Bu arada, sos hazırlayın. 200 gr ekşi krema karışımı ve kuru hardal yarım çay kaşığı, karabiber tatmak için 2'ye basın sarımsak karanfil ile sıkın. Tuz, 50 ml su ekleyin ve tekrar karıştırın. Çok amaçlı yağın tepsisini yağlayın ve ekmek kırıntıları serpin. Lahana koyun ve sosu dökün. Üzerine rendelenmiş peynir ve ekmek kırıntıları serpin. "Susturma" modunu seçin (25-30 dakika). İşte çok değişkenli lezzetli ve sağlıklı bir karnabahar hazırlamak için böyle kolay bir yol.

Ancak, pişmiş çanağınsadece ondan oluşuyordu. Diğer sebzelerin eklenmesi, tadı mükemmel bir şekilde gölgeliyor ve çanağa renk katıyor. Ve bu anlamda karnabahar çok değişkenli olarak pişirilir. Çiçeklenme sırasında sökülmelidir, durulayın. 10-15 dakika kadar ıslatabilir, daha sonra çoklu renk sarmalına katlayabilirsiniz. Lahana kıyılmış soğan, havuç ve biber (tercihen samanlar) ekleyin. Bir blender kullanarak 3 domates püresi yapın ve diğer sebzelere ekleyin. Biraz tuz ve sezon. 1 saat boyunca "Susturma" modunda hepsini pişirin. Bu yemek hem sıcak hem de soğuk yenilebilir.

çok değişkenli pişmiş karnabahar

Çok yönlü bir karnabahar pişirmenin birden fazla yolunu bilerek, kendiniz için her zaman yeni bir şeyler bulabilirsiniz. Ama aynı zamanda ana şey - ve hala bu sebze bütün yararını korur.

Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi 2019

Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi 2019

Related news

 • BM: İdlib’e operasyon olursa 900 bin kişi göçe zorlanır
 • Piramidin tepesinde cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen fotoğrafçı konuştu
 • İrlandanın arması: görünüşü ve görünüm tarihi

 • Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi 53

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi


  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi 77

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi 6

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi 25

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi 22

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi 93

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir yararlıdır ve lezzetli mi 15