Okroshki için kvass için iyi bir tarif 2019

Okroshki için kvass için iyi bir tarif 2019

Okroshki için kvass için iyi bir tarif 74 06.02.2019, 07:51

Okroshki için kvass için iyi bir tarif

Yaz. Sıcak ... Havasız ... İyi bir ekmek kvası sıcağındaki susuzluğu giderir. Ve bu havada hangi yiyecekler okroshka ile rekabet edebilir? Ama herhangi bir kvass dan değil, bu yemek hazırlamak mümkündür - tatlı mağaza uymuyor. Okroshki için kvass için iyi bir tarife ihtiyacın var, içki doymuş, kokulu, keskin ve asidik olmayan.

okroshki için ekmek kvasıesrar

Okroshka sıcak havalarda mükemmel bir yemektirBir şey yemek istemiyorsunuz, ama tekrar içilemeyen ve tekrar içilemeyen bir arzu peşinde koşuyorsunuz. Okroshka sadece susuzluğu değil aynı zamanda açlığı da bastırır. Malzemeler: yeşillik, salatalık, turp, yeşil soğan, patates, iyi kaynatılmış et veya sosis, doldurulmuş - ekşi krema için haşlanmış yumurta. Ürünler vücuda gerekli tüm besinleri ve eser elementleri verecektir. İstenirse, hardal veya horseradish, şeker ekleyebilirsiniz. Tüm ürünler ince doğranmış, dolayısıyla tabağın adı. Okroshki için iyi ekmek kvass sadece gerekli. Nasıl pişirilir?

Okroshki için kvass tarifi

Bazında kvass hazırlamak için kolay ve hızlımağazalarda satılan yarı mamul ürünler, ancak bu tür kvass daha tatlı ve sadece bir içecek olarak uygun. Okroshki için ev yapımı kvass için tarifi bulmak kolaydır. Her tarif biraz farklı, ama çoğunluklaokroshki için ev yapımı kvass tarifibenzerdir. İçeceği hazırlamak için, tercihen çavdar ekmeği, su, şeker, mayadan bisküvilere ihtiyacınız vardır. Bir dilim ekmek, bir çay kaşığı maya (üstsüz), 150 gr şeker, üçüncü kısmı için üç litre su yeterlidir.

Okroshki için ekmek kvass keskin olmalı veekşi. Bu özellikler ona çavdar ekmeğinden gelen peksimetlerle verilecek. karanlık lezzetli kabuk ile kaplı böylece ekmek kısık ateşte fırında küçük küpler halinde kesilmiş ve kuru olmalıdır. Kuru bisküviler yaşanmaz, aksi takdirde kvaslara acı bir tat verir. Ayrıca, içecek iki şekilde hazırlanabilir.

Kvass pişirmenin ilk yolu

Bir kavanoza uykuya daldırmak için pişmiş peksimet, dökünkaynar su ile. Su tamamen soğuyana kadar ısrar ediyor. Buğulanmış ekmek kırıntıları kvaslara zengin bir ekmek aroması, koyu bir renk verecektir. Kavanozun içeriğini süzün, maya ve şekeri ekleyin, oda sıcaklığında 3-5 saat karanlık bir yere koyun. Şişelere dökün, her 3-5 kuru üzüm ekleyin, sıkıca kapatın ve buzdolabına koyun. Kuru üzüm kvas bir netlik verecektir. Okroshka için kvass için bu reçete iyidir, çünkü her içtiğinizde içeceği filtrelemeniz gerekmez.

okroshki için kvass için tarifiKvass pişirmenin ikinci yolu

Önce bir maya hazırlamanız gerekiyor. Üç litrelik kavanoz içinde ekmek 1/4 kısmı ile yapılan kraker dolgu sıcak su, şeker, maya çay kaşığı 150 gr koymak ve yaklaşık 12 saat mayalanmaya karanlık bir yerde koymak dökün. Drenaj, sıcak haşlanmış veya arıtılmış su eklemek kırıntıları ve taze bir parça ekmek dökün ve sonra fermantasyon için karanlık bir yerde koydu. Maya eklemeye gerek yok. Bu yüzden tekrar et. Bu şekilde biz Braga kokusu ortadan kaybolması ulaşacak. Temiz hantal kraker ve ekmek ve taze bir parça ekmek ve kraker bir avuç sonraki boşaltma olarak ekleyin. Ayrıca keskinlik için 8-10 kuru üzüm atabilirsiniz. Okroshki için kvass için böyle bir reçete iyidir çünkü hazırlanan marş uzun bir süre için yeterlidir.

Okroshki için kvass için iyi bir tarif 2019

Okroshki için kvass için iyi bir tarif 2019

Related news

 • Tırnak Kırılması Neden Olur
 • Kalın derili burunlarda burun estetiği
 • Silikon Lekesi Kumaştan Nasıl Çıkar

 • Okroshki için kvass için iyi bir tarif 41

  Okroshki için kvass için iyi bir tarif


  Okroshki için kvass için iyi bir tarif 79

  Okroshki için kvass için iyi bir tarif 97

  Okroshki için kvass için iyi bir tarif 56

  Okroshki için kvass için iyi bir tarif 64

  Okroshki için kvass için iyi bir tarif 6

  Okroshki için kvass için iyi bir tarif 12

  Okroshki için kvass için iyi bir tarif 97