Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi 2019

Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi 2019

Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi 54 15.02.2019, 09:09

Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi

Bu cesur militan kahramanlar bizim izleyicimiz.O ilk elden biliyor. Oleg Stefanko Donetsk'te doğdu ve okulda bir oyuncu mesleğini düşünmedi. Baba Oleg - Maden Mühendisi - halefi hayal ve o Oleg Ticaret Akademisi aşırı durumlarda, babası, iyi ayak izlerini takip düşündük.

Meslek seçimi

Aktörün mesleği hakkında, Moskova hakkında düşünmüyor bile.fethetmek için gitmiyordu. Donetsk yaşayan erkek nüfus istisnasız madenlerde kullanılır Oleg böyle bir ağır mesleğine hayatını adamak isteyip istemediği konusunda merak etmeye başladılar. Buna ek olarak, o zamanlar, birden fazla can aldı madenler, bir kereden fazla metan patlama vardı. Oleg'in annesi de oğlu için daha iyi bir kader hayal etti ve aile konseyinde tiyatro okumak için Moskova'ya gitmeye karar verildi.

Moskova

Kaderi geliştirebilecek olan Oleg StefankoTamamen farklı bir şekilde, hayatında yolunu bulabildi. Oleg, o zaman bile kendisinin kesin kararını verdiğini hatırlatır: ilk defadan enstitüye gitmezse, memleketine dönecek ve işe gidecek.Oyuncu Oleg ShtefankoVe 1976'da genç Oleg başkente geldi.Çok şefkatli bir şekilde tanıştı ve hemen "Şerit" in öğrencisi oldu. Bir yıl sonra Maly Tiyatrosu kollarını ona açtı ve sahnede ilginç roller verdi. Stefanko'nun 1980'de tiyatro grubunun tam üyesi olması şaşırtıcı değildi. Aktörün biyografisi tökezlemişti ve o günlerde Oleg çok geçmeden uzak Amerika'da olacağını düşünemezdi. Bu arada tiyatroda çok şey kaldırıyor, tiyatroda oynuyor ve yaratıcı bir hayat yaşıyor. Maly Tiyatrosu'nda Rus tiyatrosunun Smoktunovsky ve Zharov, İgor İlyinsky ve Solominy kardeşleri gibi coryphaeusları ile sahnede durması şanslıydı. 80'lerin başında Oleg Stefanko popüler bir oyuncu oldu. 1984'te beklenmedik bir şekilde oyuncuyu üzen orduya götürüldü, bu yüzden kariyer durdu, ordu hayatı ona korkunç geldi ve zamanını boşa harcadığını hissetti.
Oleg Stefanko biyografi

Favori Tiyatro

Ordudan sonra Stefanko mutlu bir şekilde geri döndüyerli tiyatro. Yine talep edildi ve ilginç roller birbirini başardı. En iyilerinden biri "Cyrano de Bergerac" oyunundaki roldü. Eleştirmenler prömiyeri çok destekledi ve oyun tiyatro repertuarında onurlu bir yer aldı. Bu dönemde, Oleg solo performanslarda çok çalışmaya başladı ve ülke çapında gezdiği ilginç bir program hazırladı. Seyirci tam anlamıyla seyirciye düştü ve ayakta alkışladı. İnsanlar Stefanko'yu çalışan adam olarak algıladı, onun monologları samimi ve delici oldu.

Oleg Stefanko ile filmler

Film yapımcıları da aktörüilginç bir görünüm, mükemmel fiziksel veriler ve muazzam gayret. İmzası, filmde, Chase'in başrol oynadığı filmde The Death Cove adlı filmde yer aldı. Bu film sıraları inşa edildi ve insanlar birkaç kez izlediler. Oleg Stefanko'lu filmler, harika bir hikayeye ve mükemmel bir oyuncunun oyununa sahip izleyiciler için her zaman ilgi çekicidir.

Ancak, Oleg, tüm tasarruflar olmadan kaldıÜlkede kriz, yurtdışına gitmeye karar verdi. Seçim, Amerika'ya, açık fırsatların bulunduğu ülkeye, 1992'de ayrıldığı yere düştü. Cebinde bir kuruş olmadan, bağlantıları olmadan ve evde, Oleg kendisini bir sanatçı olarak bulabilecek kadar güçlü bir adamdı. Yabancı aktörler, özellikle de Rus, Amerikalı sinemacılar ihtiyatlı.

Amerika

Amerika’daki ilk yıllar çok zorduYapmam gereken yerde ekstra para kazanmak zorunda kaldım: Stefanko bulaşıkları yıkadı, kendini bir garson olarak denedi, mümkün olan her şeyi aldı. Ama Amerika bunun için ve büyük fırsatlar sunan bir ülke, burada herhangi bir emeğin onur içinde olduğunu. Paralel olarak, yetenekleri ordudan koruduğu ve hatta antrenör olduğu tekme ile nişanlandı. Düzenli antrenman Oleg'in çok iyi durumda olmasına izin verdi. Buna paralel olarak, Stefanko küçük üretici firmaların eşiklerini küçük bir rol umuyordu. Ortak veri tabanına girebildi ve bir kez filme çekmek için bir model olarak davet edildi.

Amerika için bu kesinlikle doğal bir uygulamadır.sanatçılar reklamcılıkta kariyer yapmaya başladıklarında. Ve fark edildi, aktör fark etti, biri onun erkekçe, ilginç bir görünüm sevdim ve Oleg öğrenci filminde küçük bir rol için ilk testlere davet edildi. Yukarı tırmanma mekanizması başlatıldı. Olağanüstü sebat ve çalışkanlığa sahip olan aktör, gece ve gündüz çalıştı, herhangi bir role, en önemlisi, oyununu ve görünüşünü takdirle kabul etti. Özgeçmişi sayesinde biyografisi çok başarılı bir şekilde gelişen Oleg Stefanko, sadece evde değil, aynı zamanda Hollywood'da da ün kazanmıştır.

Uzun zamandır beklenen tanıma

Rus tiyatro okulunu geçen Stefanko,Kendisi, genel kabul görmüş Amerikan normlarına kıyasla becerisinin ne kadar yüksek olduğuna dikkat çekti, çünkü ABD'de ana vurgu sinemaya yöneliktir ve bu nedenle tiyatro hakkında ciddi değildir. Tiyatro üniversiteleri yok, Amerika'daki aktörler oyunculuk okulundan mezun oluyorlar. Asıl önemli olan, seyircinin sizi fark etmesidir, çünkü bu filmin gişesini sağlar. Amerika'da sinematografi, hayata geçirilen kazançlı bir iştir ve jetin içine girmesi çok önemlidir. Aktörün kaderine imza atmak Savely Kramarov ile bir şans buluşmasıydı. Oleg o sırada garson olarak çalıştı ve masasının arkasında bir Rus yıldızı görmekten son derece mutlu oldu. Konuştular, Oleg kendinden kısaca bahsetti ve ustanın ana tavsiyesini aldı: Los Angeles'a taşınmak zorundasın. Sadece orada ciddi üreticiler tarafından aniden görülebilir. Böylece ortaya çıktı, kısa süre sonra Stefanko, Robert De Niro'nun setine girdi, ardından Tony Gilroy'un önerileri geldi. Oleg Stefanko'lu bazı filmler Altın Görüntü Yönetmenliği Fonu'na girdi.

oleg shtefanko fotoğraf

Hollywood

Birbiri ardına, yıldız rolleri"Polisler üzerinde polisler", "Yanlış günaha", "Askeri müfettişler" gibi bilinen filmler. Ortakları gerçek yıldızlardı: Leonardo DiCaprio, James Belushi, Michael York ve diğerleri. Oleg Amerika'da tanınmaya ve aranmaya başladı, hayali gerçekleşti, ama oyuncu anavatanına daha fazla çekmeye başladı. O zamanlar Rusya'da çok şey değişti, politik ve ekonomik istikrar birçok film yapımcısının fotoğraf çekmesi için bir fırsat sağladı, yeni ilginç çalışmalar yapıldı ve Stefanko geri dönmeye karar verdi. O zamana kadar Amerikan vatandaşlığı vardı, bu da ona dünya çapında hareket özgürlüğü verdi. Filmografisi ilginç Hollywood rolleriyle zengin olan Oleg Stefanko, giderek Rus televizyonunda çekildi ve katılımıyla tüm seriler hemen seyirciler için favori oldu.

Oleg Stefanko filmografisi

Eve dön

Şimdi en iyi yönetmenlerin talebi var.aktör, çok şey kaldırıldı ve maalesef, favori bir tiyatro için neredeyse hiç zaman yok. Stefanko, yaratıcı bir mesleğin insanı için özgür hissetmek gerektiğine inanıyor, aksi takdirde para yüzünden, bir kişinin hack-çalışması için hareket etmesi gerektiğinde bir yetenek parçası kayboluyor. Oleg çok dikkatli bir şekilde senaryoyu okur ve tüm teklifleri kabul etmez. Oleg Stefanko ile dizi ve filmler genellikle gerçek bir profesyonel olduğu için eleştirmenlerin iyi eleştirilerini alıyor ve Amerika'daki çalışma aktörün deneyimini çok olumlu etkiledi. Erkekçe görünüşü ve mükemmel fiziksel formu sayesinde, gittikçe daha çok kolluk kuvvetlerinin temsilcilerinin, izcilerin rolünü oynuyor. Yönetmenler onu bir aksiyon filmi veya dedektifinin kahramanı olarak görüyor ve romantik rolleri oynamak istiyor, çünkü o zaman tüm yaratıcı potansiyel ortaya çıkacak. Oleg, "Her şey mümkündür" filmindeki rolünü, soluk güzelliğin Larisa Udovichenko'nun ortağı olduğu sıcak bir şekilde hatırlıyor. Film içten çıktı ve Rus izleyicilere aşık oldu. Film dağıtımında, durgunluk dönemi yeniden başladı, çünkü pek çok iyi proje, finansman eksikliğinden dolayı kapatıldı, bu yüzden Oleg uzun dönemli serilerde rolleri daha sık kabul ediyor. Stefanko'nun filmlerini yapma arzusu yoktur, çünkü bu yaratıcılığın ne kadar zaman ve sinir aldığını anlar. Bir sonraki dizide ve tabii ki de ailede bu kez daha fazla çekim yapmanın daha iyi olacağına inanıyor.

Favori aile

Biyografisi dolu Oleg Stefankoolaylar ve değişiklikler - muhafazakar, sevgi dolu barış ve ev konforu olan bir kişi. Oleg - iyi bir aile adamıydı ve uzun yıllar mutlu bir evliliğin içinde yaşadığı Larissa'nın tek sevgili karısıydı. İlk görüşte aşktı. Oyuncu, Larissa'nın yanında nasıl rahat hissettiğini, evliliği sırasında ona ne kadar sevgi ve sıcaklık verdiğini anlatıyor. Fotoğrafı genellikle parlak dergilerin kapaklarında görülebilen Oleg Stefanko, laik hayata tahammül etmiyor, tüm boş zamanlarını ailesiyle birlikte geçirmeyi tercih ediyor çünkü çocuklar çok çabuk büyüyorlar ve sürekli çekimden dolayı sürekli olarak yok olmak zorunda.

Oleg Stefanka ile filmler

İki kıtada hayat

Oyuncu Oleg Shtefanko artık daha fazlaailesi, Los Angeles'ta yaşıyor iken, Rusya'da mukim. Bu onların desteği olmadan çok zordur ve günlük konuşmaları "Skype" gerçek insan iletişim için yerini alamaz. Eşi Larissa - Sosyal görevli, o iki çocuk yetiştirme ile görevlerini birleştirmek vardır, ama uzakta aileden ne kadar zor kocası birinin farkında olduğunu ve onların sevgi ve anlayış keçe her şeyi yapıyor.

Ooh Shtefanko

Başarılı oyuncu Oleg Shtefanko, filmografiSürekli olarak ilginç eserlerle doldurulan, henüz ana rolünü oynamadığına inanıyor. Rusya'da çalışmaya devam etmek istiyor ve muhteşem oyun ve derin görüntüler ile izleyicileri bir kez daha memnun edeceğini umuyor.

Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi 2019

Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi 2019

Related news

 • Tuzlu Pastane Kurabiyesi Tarifi
 • Tombul Simit
 • Sporcunun günü: Ağustos ayının ikinci Cumartesi günü

 • Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi 7

  Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi


  Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi 8

  Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi 35

  Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi 46

  Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi 58

  Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi 65

  Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi 82

  Oleg Stefanko: biyografi ve filmografi 96