Oleg Yemtsev: biyografi ve yaratıcılık 64 29.01.2019, 06:48

Oleg Yemtsev: biyografi ve yaratıcılık

Oleg Yemtsev 24 Haziran 1951'de doğdu. Melitopol'da doğdu. Oleg, çocukluktan bir sanatçı olmak istedi. Zaten 13 yaşındayken, yerli kentinin dramatik kolektiflerinden birinde oyunculuk eğitimi almaya başladı.

formasyon

Oleg EmtsevOleg Yemtsev Odessa'ya yerleşti. Çeşitli sirk stüdyolarında eğitim görmeye başladı. Oleg o günden sonra Odessa'daki tiyatro ve teknik okul öğrencisi oldu. Yaratıcı kariyeri 1969'da başladı. Odessa sirkinde kendisi için mesleki faaliyetlerin ilk yeri oldu: Orada piyango eşyaları ile tekrarlandı.

mim

Yevtsev Oleg Pavlovich ilk kez konuşmaya karar verdilerkendi numarasını ayrı tut. Şans ona gülümsedi: başarı kazandı ve tura davet edildi. Sihirbaz olarak yeteneği, Sovyet eleştirmenleri tarafından çokça takdir edildi ve sanatçı kendi fikirleriyle tüm ülkeyi dolaştı. Sonra Emtsev, Odessa bölgesel f + lmonik topluluğunun bir temsilcisiydi.

Oleg Pavlovich halkının

Sinema ve sirk

1971'de Ekranda "Long Seeing Off" adlı bir film vardı. Oleg Yemtsev'in oynadığı ilk resim bu oldu. Bir mime rolünü oynadı ve ekranda bu görüntüyü zekice somutlaştırdı. 1977'de komedyen "Timur ve ekibi" adlı bir filmde oynadı. Bununla birlikte, film kariyeri sanatçıyı pek fazla cezbetmedi, bu yüzden kendini tamamen sirkte adamaya karar verdi. Böylece Oleg Yemtsev yaratıcı etkinliğine başladı.

"Maskeler göster" - ünlü bir proje olan sanatçı1992'den sonra katıldı. Önümüzdeki 7 yıl boyunca bu seride çalıştı. Bu dönemde sanatçı Paris'e gider. Orada tüm dünyada bilinen Marcel Marsom ile tanışır. Sanatçı büyük ustanın tecrübesini benimser. Kahramanımız Fransız ustasına ait birkaç romanı yorumladıktan sonra. Maitre, meslektaşının inanılmaz oyunu ile çok memnun etti.

Paris'te sanatçı uluslararası bir okula gitti.pandomim. New York'ta bir yıl yaşıyordu. Orada, Oleg başarılı bir şekilde birkaç şovda gösterildi. 2000 yılından beri sanatçı iki şehirde (Odessa ve Krakow) aynı anda yaşıyordu. Polonya'da "On valiz" adlı küçük tiyatrosunu düzenlemiştir. İçinde, önümüzdeki 7 yıl boyunca oynadı.

2007 yılında film dağıtımında sekiz yıldaki saha arızasında bu yaratıcı kişinin vurulduğu yeni filmler çıktı. Resimlerde "Beyefendi Dedektif Ivan Podushkin 2" ve "Tasfiye" den bahsediyoruz. İkincisinde ise bir kart dolandırıcısının rolü var.

Oleg Yemtsev hayatının son yıllarında ciddi bir hastalık ile mücadele etti. Bu dünyayı 3 Ağustos'ta 2011'de terk etti.

İlginç gerçekler

ışık maskesi maskesi gösterisi

Sanatçı Tairov topraklarına gömüldüOdessa'da mezarlıklar. MIME'nin yeşil gözleri, açık ten rengi ve açık kahverengi renginde bir rengi vardır. Oval yüz şekli, orta alın, kalın ve düz saçlar. Sanatçının boyu 175 cm, saçlarının rengini değiştirmedi, doğal olarak tercih etti. Sanatçı dikdörtgen bir çene ve düz büyük burun var. Zodyak işareti ile bir kanserdir.

Yemtsev uluslararası yarışmanın birincisi oldu.küçük teatral formlara adanmış. Etkinlik Polonya'nın Varşova şehrinde yapıldı. Ayrıca, sanatçı Odessa'da düzenlenen Ukraynalı mizahi festival "Altın Tavşan" bir ödülüdür.

Mime, Marcel Marceau'nun her konserini yüksek yetenekli sıra dışı bir ders olarak adlandırdı.Related news

 • Polislerden Tutuklulara karşı çok kibar olmayın’ diyen Trump’a yanıt
 • Sasha Savelyevanın biyografisi. Müzik ve buz
 • Avusturyalı klasikleri. Büyük Avusturyalı besteciler
 • Uçağı kim buldu Uçağın icadı

 • Oleg Yemtsev: biyografi ve yaratıcılık 92

  Oleg Yemtsev: biyografi ve yaratıcılık


  Oleg Yemtsev: biyografi ve yaratıcılık 85

  Oleg Yemtsev: biyografi ve yaratıcılık 76

  Oleg Yemtsev: biyografi ve yaratıcılık 17

  Oleg Yemtsev: biyografi ve yaratıcılık 5

  Oleg Yemtsev: biyografi ve yaratıcılık 61

  Oleg Yemtsev: biyografi ve yaratıcılık 72

  Oleg Yemtsev: biyografi ve yaratıcılık 27