Omuzlarını pompalamak nasıl 2019

Omuzlarını pompalamak nasıl 2019 Omuzlarını pompalamak nasıl

Omuzlarını pompalamak nasıl.

Güzel, geniş erkekler omuzlarını pompaladı -kadın hayranlığının bir nesnesi, güç ve erkeklik göstergesi. İlk bakışta gözüktüğü gibi omuzları pompalamak o kadar zor değil, yalnızca vücut geliştiricileri değil, aynı zamanda profesyonel olmayan kişiler de buna baş edebiliyorlar. Her insanın iradesini biraz ayarlayarak daha ağır ve güçlü bir görünüm kazandırabilir. Omuz pompalama için en önemli şey, bazı egzersizleri, onları yapma isteklerini ve arzuları bilmektir.

Her şeyden önce, ne olduğunu öğrenmek gerekirBirkaç kas grubundan omuzlar (deltoid denir) - ön, arka ve orta. Onların sayesinde ellerimizi yükseltebiliriz. Omuzlarımı ne kadar hızlı pompalamalıyım? Bu oldukça basit, egzersizler yapıyor; üç kas grubunun her birine dikkat etmeniz gerekiyor. Kafanın üstündeki herhangi bir ağırlığın kaldırılmasını içeren her hareketin onlara karşı belirli bir gerginlik yarattığı söylenmelidir. Bununla birlikte, sonuçların daha hızlı ve daha eksiksiz bir şekilde elde edilmesi için, bu amaçlar için özel olarak tasarlanmış tatbikatlar yapmak gereklidir.

 • Bu görevi tamamlamak için,dambıl. Sırtınızı düz tutarak bir sandalyeye oturun. Dambılleri omuz seviyesine kaldırın ve birbirinizin eline avuç içi koyun. Ayaklarınızı yerde dinlendirirken bir nefes alın ve kollarınızı düzeltin. Bundan sonra, kısa bir ara verin ve kabukları orijinal yerine (omuzlara) geri getirin. Sekiz yaklaşma için egzersizi sekiz kez tekrarlayın. dikey olarak yerleştirilmiş dumbell kaldırırken gövde, geri ellerini eğilmiş olduğu uygulama da görmek için sırasında bu önemlidir.
 • Bu egzersiz barbell ile yapılır. Başlama pozisyonunu (omzundaki omurgayı) almanız gerekir ve birkaç kez kafanızın üzerinden kaldırın. Bu huzursuz egzersiz, omuzlarınızı hızla pompalamanızı sağlayacaktır. Toplamda, 8 tekrarlamanın 4 seti yürütülmesi gerekiyor.
 • Oturma pozisyonunda olmak ve tutmakdambeller yavaş yavaş ellerinizi yukarıya ve sonra yanlara doğru yayarlar (omuz seviyesine yükselmelidirler). Kas gerginliğini kontrol ederken duraklatın ve geri dönün ve başlangıç ​​pozisyonu. Ters hareket sırasında kaldırma ve nefes verme esnasında nefes almayı unutma. Üç yaklaşımda sekiz kez yük gerçekleştirilmesi önerilir.
 • Aşağıdaki alıştırma sadece pompalanmayacakOmuzlar, aynı zamanda triseps pompa. Eller birbirinden 10 santimetre uzakta olmalı iken barı kullanın. Keskin bir hareketle, mermi çenenin seviyesine kaldırın ve geri getirin. Toplamda on kez üç yaklaşım yapmak gerekiyor.
 • Bu egzersiz oldukça ağır kabul edilir,bu nedenle uygulama yavaş yavaş ağırlık artan ağırlık dumbbells ile daha hafif olmalı ve buna göre, yük başlamalıdır. Her iki elinizde de dambıl çektin ve sırayla yukarıya ve yukarıya kaldırın. Üç tekrarlama sekiz kümesi yapın.

Egzersizleri yaparken, travmayı hatırlayınOmuz kasları sağlık için çok tehlikelidir. Bu nedenle, yükleri dikkatli, dikkatli ve makul bir şekilde uygulayın. Oturum öncesi, kasları ısınacak, egzersiz için hazırlayacak bir ısınma gerçekleştirilmelidir. Ağırlıklı kabuk seçimini dikkatle düşünün, başlangıç ​​aşamasında sınıfları sabit bir barbekayla yapmak önerilir. Egzersiz sırasında sırtın pozisyonuna dikkat edin, kesinlikle dikey konumda olmalıdır. Kafa aynı anda bakması ve dirsekler sıkıştırılmamasının önemlidir. Belirli yükleri gerçekleştirirken bilek bilekleri önkol paralel yerleştirilmelidir. Ve çubuğun boyun seviyesinin altına düşürülmesinin istenmediğini unutmayın. Bu düzenlemelere uyarak omzun spor yaralanmalarını önleyebilirsiniz.

Şimdi, omuz kaslarını nasıl pompaladığınız hakkında çok şey bilerek, şekli iyileştirmek için kolayca çalışabilirsiniz.

Omuzlarını pompalamak nasıl 2019

Omuzlarını pompalamak nasıl 2019

Related news

 • Rus yeni nesil savaş uçağı Su-57’in manevrası görüntülendi
 • Bayramın Vazgeçilmez Yemekleri
 • Kavurmalı Pide Tarifi Videosu
 • Yaz aylarında idrar yolu enfeksiyonuna dikkat
 • Kuru İncir Kaç Kalori

 • Omuzlarını pompalamak nasıl

  Omuzlarını pompalamak nasıl


  Omuzlarını pompalamak nasıl

  Omuzlarını pompalamak nasıl

  Omuzlarını pompalamak nasıl

  Omuzlarını pompalamak nasıl

  Omuzlarını pompalamak nasıl

  Omuzlarını pompalamak nasıl

  Omuzlarını pompalamak nasıl

  Omuzlarını pompalamak nasıl

  Omuzlarını pompalamak nasıl

  Omuzlarını pompalamak nasıl

  Omuzlarını pompalamak nasıl

  Omuzlarını pompalamak nasıl