Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 2019

Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 2019
17.09.2019

Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 20

Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları

Çevrimiçi mağazalar olduğu anda, hayatBirçok insan daha iyi oldu. İnternet üzerinden satın alınan malların sayısı her geçen gün artıyor. Pek çok insan artık sonsuz alışveriş gezilerinde noktayı görmüyor ve alışverişi internette doğru ürünü bulmakla sınırlı. Bugün birçok farklı online mağaza var. Uzman olabilirler, yani sadece teknoloji, kozmetik, giysi ya da her şeyi birlikte satabilirler. Buna ek olarak, bu online alışveriş çok daha uygun, onlar önemli miktarda para tasarrufu sağlar. Bu mağazalardan biri, internet üzerinden cihazların uygulanmasıyla ilgilenen Big Geek mağazası. Bu mağaza hakkındaki yorumlar çoğunlukla olumlu ve iyi geribildirim her zaman yeni müşteriler çekiyor.

büyük geek yorumlar

Mağaza hakkında bazı bilgiler

Büyük Geek ("Büyük Geek") ünlüdürOnlara çeşitli araçlar ve aksesuarlar satan bir çevrimiçi mağaza. Mağaza çeşitliliği Apple, Samsung, LG, HTC, Sony gibi popüler markaların ürünlerini içerir. akıllı telefonlar, tabletler ve herhangi ilgili aksesuarlar aygıtları bulunabilir yanında ayrıca sitede aşağıdaki gibi :. vb Xiaomi, Meizu, ASUS sadece popülerlik kazanmaktadır üreticilerin ürünlerini bulabilirsiniz:

 • akıllı bir ev için;
 • sanal gerçeklik için;
 • oyun konsolları vs.

Sitenin arayüzü çok basit. Sitede ilk kez gelen kişi bile, gezinmek kolay olacak. Kayıt olmadan mal sipariş edemezsiniz, bu nedenle alıcı kesinlikle yetkilendirilmelidir, ancak bu büyük bir sorun değildir. Sipariş vermek fazla zaman almaz, ancak yanlış anlaşılmayı önlemek için çok dikkatli olmanız gerekir.

İnternet mağazası hakkında yorumlar big geek

Mağazada bir Trade-In sistemi var. Eski gadget'ınızın yeni bir ödemesi için ek ödeme yaparak ödeme yapmanızı sağlar. Bu program çok ilgili, çünkü yeni bir gadget satın aldığınızda, birçok insan eskiden kurtulma fırsatına sahip oluyor.

Ödeme seçenekleri

Belki de mağazanın en büyük avantajı, içindeki malların maliyeti. Ayrıca mağazada iyi tasarruf için birçok eylem vardır.

Mağaza hakkındaki görüşler

Mallar Moskova'da ya da yakın gelecekte ödeniyorAlındığında Podmoskovye nakit. Rusya'nın başka bir bölgesinde mal satın almak için, tam olarak ödemeniz gerekir, daha sonra mallar kurye hizmetleri ile teslim edilir. Big Geek mağazası ile ilgili müşteri geri bildirimleri, bu tür ödeme yöntemlerinin kendileri için çok tatmin edici olmadığını ve gayri nakdi ödeme yapmanın daha doğru olabileceğini düşündürmektedir.

Mal teslimatı yolları

Rusya'nın herhangi bir şehrinde mal sipariş edebilirsiniz. Gadget'lar iki şekilde sunulur:

 1. Mağazanın kendi kurye servisi, hangihızlı bir şekilde malları başkente ve en yakın Moskova banliyölerine teslim eder. Moskova'da teslim maliyeti, zamana ve hızına ve hedefe bağlıdır. Minimum teslimat ücreti 350 ruble. Tam fiyat, mağazanın danışmanında bulunabilir.
 2. Rusya Federasyonu'nun diğer noktalarında, mallar SPSR EXPRESS kurye servisi tarafından teslim edilir. Bu hizmetler sadece ön ödeme sağlar. Ve maliyeti alıcı tarafından bağımsız olarak hesaplanır.

Mallar ya işçi tarafından teslim edilebilir ya daev adresinize Ayrıca, sabit bir telefon numarası belirtmeniz gerekir. Büyük Geek incelemeleri hakkında söyledikleri gibi, bu teslimat seçenekleri çok uygundur, ancak olumsuz olan, malları halka açık yerlerde sipariş edememenizdir, ancak sadece evde ya da işte.

Kendini ihraç etme imkanı da varBu adreste satın alınan ürün: Moskova, Bagrationovsky pasajı, 7, p. 2. Kendini ihraç ederken, malların başka bir kişiye verilmemesi için rezervasyon yaptırılması gerekir.

Mallar için garanti

Big Geek Store, tüm ürünlerinmağaza orijinaldir. Bu mağazanın ürün yelpazesindeki herhangi bir ürün garanti kapsamındadır. Garanti hizmeti süresi her üretici tarafından ayrı ayrı belirlenir. Genellikle ekipman 1 yıl ve aksesuarlar için - 14 gün garantilidir. Öncelikle, ürünün yönergelerinde yer alan garanti koşullarını incelemeniz ve servis merkezine başvurmanız gerekir. Garanti servisi kesinlikle garanti kuponunun sunumunda yapılır.

Büyük ineklerin tüm müşteri yorumları

Mal değiştirme imkanı

Içinde mal satın aldıktan sonra olsaydıFabrika doğasının herhangi bir kusuru keşfedilir, daha sonra alıcı bunu değiştirebilir. Borsa, alıcının talebinden sonra bir hafta içinde gerçekleştirilir, ancak, malların ek kalite kontrolüne ihtiyaç varsa, değiştirilmesi üç hafta kadar sürebilir. Değiştirme sadece nakit makbuzu ibraz edildikten sonra mümkündür.

Online mağaza Big Geek hakkında değerlendirme

Iş kalitesi tüm geribildirim tarafından onaylanmıştırBüyük Geek mağazası hakkında müşteriler. Çoğunlukla olumlu eleştiriler var. Alıcılar neredeyse her şeyden memnun: sitenin arayüzünden, çeşitli indirimler ve promosyonlar ile biten.Büyük inek

İncelemelerinde müşteriler, okur yazarlık ve yöneticilerin nezaketine özel bir önem verirler. Her zaman müşterilere çok hızlı hizmet verirler ve gerekirse seçimi belirlemeye yardımcı olurlar.

Birçok alıcıya göre, anaMağazanın avantajı - Malların maliyeti diğer mağazalarda biraz daha düşüktür. Büyük Geek incelemeleri hakkında çoğunlukla olumlular, ancak alıcılara uygun olmayan noktaları vurgulamak istiyorum. Belki de temel dezavantajı, alıcıların genellikle malların eksikliğinden şikayet etmeleridir. Yani, bir sipariş kaydı yapılırken yönetici malların mevcut olduğunu, ancak alıcının ürünü almaya geldiğinde, depoda olmadığını söylüyor. Ayrıca, birçok kişi kartın ödeme yapılmasından memnun değildir.

sonuçlar

Big Geek'te avantajlı olarak satın al. Onunla ilgili yanıtlar bu dükkanda ürünler kaliteli ama aynı zamanda doğru maliyeti sadece satan söylüyorlar. dükkanın diğer avantajı kaynak istemci üzerinde duruldu ve müşterileri aldatmak değil çalışır ve sadakatlerini sağlamak için her şeyi yapıyor olmasıdır.

Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 2019

Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 2019

Related news

 • Laleli Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Liposuction Nasıl Yapılır: Liposakşın Ameliyatı
 • Video Gelin Çantası Tatlısı Tarifi Videosu
 • Elektronik sigara için sıvı Elaf: kalite, başarının anahtarıdır
 • Çocukların kirlenmesine izin verilmeli mi

 • Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 15

  Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları


  Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 57

  Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 93

  Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 16

  Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 98

  Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 41

  Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 93

  Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 46

  Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 6

  Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 37

  Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 6

  Online mağaza Big Geek: mal satın alma incelemeleri ve nüansları 11