OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 5 11.02.2019, 21:53

OOO "Beton-Element": İskandinav inşaat kavramları

Element-Beton LLC genç bir Rus inşaat şirketidir. 2012 yılından beri pazarda çalışıyor. Geliştiricinin genel merkezi şu adreste yer almaktadır: St. Petersburg, Malaya Posadskaya ul., 25/4, 1 kat.

Element-Concrete firması, prefabrik betonarme eleman ve yapılardan konut gayrimenkullerinin montajı ile uğraşmaktadır.

Fin Mahallesi

Geliştiricinin stratejik yönü - tesisin "Fin Mahallesi" in inşaatı. Proje, entegre bir yaklaşıma ve İskandinav inşaat teknolojilerine dayanmaktadır.

"Fin Mahallesi", "konfor" sınıfının bir konut kompleksi. St. Petersburg'un kuzeyinde inşa edilmiştir. Nesnenin alanı yaklaşık beş hektardır.

İnşaat planları - 788 daire ve zemin otoparkı.

beton eleman

"Beton-Element" şirketi, inşaat aşamasına kadar kapsamlı bir yaklaşım benimsiyor ve tesisi, tasarım aşamasından işletmeye almaya yönlendiriyor.

Geliştiricinin stratejik ortağı - LLC"Betonux-Saint Petersburg", ülkenin kuzeybatı bölgesinin en büyük üreticisi olan prefabrik betonarme eleman ve yapıların imalatındandır. Şirket ayrıca St. Petersburg ve Leningrad bölgesindeki konut gayrimenkul satışında uzmanlaşmış GK Plus ile de işbirliği yapıyor.

İskandinav Teknolojileri

İskandinav inşaat kavramı, güvenilir nesnelerin hızlı montajı, zarif tasarım, mahallenin düşük yoğunluğu ve yaşam ve eğlence için geniş alanlar için teknolojilere dayanmaktadır.

"Concrete-Element", modern bir konforlu ortam tasarlıyor - konut metrekare - rekreasyon alanları, bitişik bölge ve ilgili altyapı.

İskandinav tarzındaki alçak tasarımlı evler, estetik bir tasarıma, bitişik bölgelerin ve ekolojinin imarına - Avrupa standartlarına göre yeni bir yaşam tarzı.

Kompleksin iş kartı, giriş gruplarının tasarımında teraslar, balkonlar ve loggias ve parlak tasarım çözümleri çerçevesiz camdır.

şirket elemanı betonu

Kompleksin altyapısı

İskandinav standartları, entelektüel imar ve bitişik bölgelerin rahat planlanmasını sağlar.

Kompleksin altyapısı çocuk içerirve spor alanları, çevre düzenlemesi ve yeşil alanlar, anaokulları, mağazalar, eczane ve çocuk aile doktoru ofisi. Trafiğin yasak olduğu iç avlular ve her daire için park yerleri bulunmaktadır.

"Beton-Element" büyük önem veriyorgüvenliği. Kompleksin sınırları iyi korunuyor. Bir video izleme sistemi var. Çocuk oyun alanlarında çocuk yaralanmalarından kaçınmak için lastik kaplama sağlanmaktadır.

Ortak alanların iyileştirilmesien yüksek Avrupa kalite standartlarına uygundur: merdivenler granit, giriş kapıları - metal ve camdan yapılmıştır. Giriş duvarları uyumlu bir renk şemasında modern ekolojik boyalarla boyanmaktadır. Kompleks, enerji tasarrufu etkisi ile LED aydınlatma sağlar.

eleman beton yorumlar

Element-beton: yorumlar

Geliştirici inşaat piyasasında toplam çalışırBirkaç yıl önce, şirket zaten bir dakik, yenilikçi ve çevre dostu bir inşaatçı olarak ün kazandı. Uygulanan hızlı inşaat teknolojileri, şirketin "Beton-Element" in iş programını doğru bir şekilde tutmasına ve terimlerin ertelenmesine izin vermemesine izin veriyor.Related news

 • Bilimsel dünya görüşü
 • Fazla kahve beyni yavaşlatıyor
 • Kurbanov Magomed profesyonel bir boksör
 • Çocuklar okula 500 yıllık Osmanlı geleneği ile başladı
 • SS Viking in 5. Panzer Bölümü: tarih, kompozisyon, açıklama

 • OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 5

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları


  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 96

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 38

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 69

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 76

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 46

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 55

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 71

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 53

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 61

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 63

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 64

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 4

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 38

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 28

  OOO Beton-Element: İskandinav inşaat kavramları 55