Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografiOyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi


Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 89 20.02.2019, 07:21

Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi

Irina Temicheva muhteşem bir sarışın kimBir çok derecelendirme dizisinde ("Tatlı Hayat", "Mutfak", "Mutlu Bir Hayatın Kısa Yolculuğu", "Günahalar Şehri", "Para Koleksiyoncuları") görebilirsiniz. Çoğu zaman kilit rol oynamaz, ancak oyuncu ana başarılarının ön planda olduğundan şüphe duymaz. Bize güzel kadın hakkında ne söyleyebilirsin? Bu konuda bilgi aşağıda sunulmuştur.

Irina Temicheva: yolun başlangıcı

Oyuncu Yoshkar-Ola'da doğdu. Temmuz 1985'te oldu. Irina Temicheva, mobil ve meraklı bir kız olarak büyüdü. Sanatsal amatör performanslara aktif olarak katıldı, dans ve şarkı kulüplerine katıldı. Bir çocuk olarak, geleceğin yıldızı şöhret ve hayranları hayal etmeye başladı, kendini ünlü bir aktris hayal etti.

Irina Tamcheva

Mezuniyet zamana göre Irina Temicheva zatenkaderlerini dramatik sanatla birleştirmeye kararlı bir şekilde karar verdi. Eğitimine Mari Kültür ve Sanat Koleji'nde devam etti. Genç aktris, 2004 yılında bu eğitim kurumunun sonundan diplomayı aldı ve ardından Moskova'yı fethetmeye gitti.

Filmografi

Irina Temicheva ona borçlu olan bir aktrisRus "sabun operaları" ile ünlüdür. İlk rollerini “Track”, “Univer”, “The Temptation City”, “The Sin of Capital”, “Love and Other Nonsenses”, “Zaitsev plus One”, “Run” gibi televizyon projelerinde gerçekleştirdi. Sekreter, şarkıcı, garson, manken, ana karakterin sevgilisi - Irina'nın çoğunlukla epizodik ve ikincil rol aldığı rol.

irina temcheva oyuncusu

Başka hangi serilerde 32 yaşında muhteşem bir sarışın olmak için zaman var? Katılımı ile TV projelerinin listesi aşağıda verilmiştir.

 • ceza dizisi "St. John's wort" (2011);
 • melodram "Uluslararası Havayolları Pilotu" (2011);
 • Sitok "Mutfak" (2013-2014);
 • isyancı "Hukukta öğretmen. Dönüş "(2013);
 • drama dizisi "Tatlı Hayat" (3. sezon, 2016).

Başka ne görecek?

Irina Temicheva henüz biri değilaktörler, yönetmenlerin büyük bir filmde yıldızlara yer vermesini teklif eder. Şu anda sadece "Blizzard" ve "Paris'teki Mutfak" gibi filmlere katılabiliyor. İlk kasette, Irina Alla adında bir model oynadı ve ikincisi de Havva imajını denedi.

Yeni TV projelerinden bahsetmek imkansız.Temicheva'nın katılımı. 2016 yılında aktris, Ilona'da "Heirs" de reenkarne edilen "herhangi bir fiyata evlen" adlı mini dizide Love Feldman oynadı. 2019 yılında, katılımıyla birlikte dedektif gerilim filmi “The Hostage” izleyicilere sunuldu.

Kişisel hayat

Tabii ki, hayranlar sadece filmlerde değilIrina Temicheva'nın bulunduğu diziler. Etkili sarışınların biyografisi, 2019 yılında özgürlüğü ile ayrıldığını gösteriyor. Seçilen oyuncu ünlü yapımcı Viktor Bondaryuk oldu. Temicheva'nın el ve kalp teklifinin dördüncü tarihte alması ve tereddüt etmeden alması ilginçtir.

irina temcheva biyografisi

Birkaç yıl boyunca Viktor ve Irina çok eğlendileraile mutluluğu. Çocukların henüz bir yıldız çifti yok. Bununla birlikte, gelecekte ortaya çıkacakları göz ardı edilemez. Zaman zaman Temicheva'nın ünlü erkeklerle romanlarının söylentileri var. Örneğin, bir keresinde Dmitry Nagiyev ile yakın ilişkileri hakkında dedikodu çok popülerdi. Oyuncu bu tür söylentileri sürekli reddediyor, sadece kocasını sevdiğini iddia ediyor.

İlginç gerçekler

Irina Temicheva sadece TV şovlarında değil,ve çeşitli şovlara katılır. Örneğin, nispeten yakın zaman önce "Şanslı Vaka" adlı eskiz şovunda yer alan yıldız, katılımıyla birlikte çok popüler oldu. Aktris, Instagram'da ortaya koyduğu fotoğraflarla kanıtlandığı gibi aktif bir sosyal yaşama yol açar. Zaman zaman sarışın popüler parlak yayınlar için poz veriyor, örneğin, resimleri "Maxim" ve "Playboy" dergilerinde görülebilir. Şaşılacak bir şey yok, çünkü güzel bir figürün şanslı sahibi Temicheva, 167 cm yüksekliğinde sadece 46 kg ağırlığında.

Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografiOyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi

Related news

 • Çocuğunuzun yeteneklerini siz keşfedin
 • Diyet uygularken yapılan yanlışlar
 • İnsanın Besin İhtiyacı
 • Moraliniz Bozukken Ne Yemelisiniz
 • LOKUMLU KURABİYE

 • Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 84

  Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi


  Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 24

  Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 72

  Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 95

  Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 91

  Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 67

  Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 36

  Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 24

  Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 43

  Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 39

  Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 21

  Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 56

  Oyuncu Irina Temicheva: biyografi, filmografi 87