Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler 2019

Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler 2019

Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler 85 18.02.2019, 16:18

Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler

Bu makale Pavel Vishnyakov'un kim olduğunu tartışacak. Aktörün kişisel hayatı, biyografi ve yaratıcı yol aşağıda incelenecektir.

biyografi

pavel kirazBiyografisi olacak Pavel VishnyakovAşağıda bir Beyaz Rusya ve Rus sinema ve tiyatro oyuncusu. 1983'te 10 Haziran'da Mogilev'de doğdu. 2002'den 2004'e kadar Belarus Devlet Müzikal Tiyatrosu'nda çaldı. 2003-2006 yılları arasında Yanka Kupala'nın adını taşıyan Ulusal Akademik Tiyatro'da sahne aldı. 2004-2008 yıllarında aktör M. Gorky Ulusal Akademik Drama Tiyatrosu'nda çalıştı.

aktris Svetlana Bryukhanova - dizi "Muhtar Dönüşü" setinde aktör gelecekteki eşi buluştu. O da olduBu filmde yer alan - polis kaptanı Catherine Kalitina rolünü oynadı.

oluşturma

pavel kiraz ağaçları fotoğrafİlk dönemlerden Pavel Vishnyakov yaratıcı geldiyeteneği. İlk gösterileri Real Man, Angelo, Faust, Zalim Oyunlar ve Danimarka Prensi Hamlet'in Trajik Hikayesi idi. Daha sonra, aktörün teatral aktivitesini daha ayrıntılı olarak tartışacağız.

sahne

pavel vishnyakov kişisel yaşamPavel Vishnyakov oyunda prens oynadı"Külkedisi". "Ağaçtaki Kurt" un yapımında bir ayı rolünü üstlendi. Laertes "Hamlet, Danimarka Prensi Trajik hikayesi" adlı oyunda oynadı. "Amphitryon" eyleminde savaşçı oldu. Oyunda "Caligula" üzerinde çalıştı. Gün batımından önce üretimde Tyrolese oynadı. "Yalancılar diyarında Jelsomino" oyununda çalıştı. "Höyüğün üzerinde Rüya" nın yapımında siyah bir adam oynandı. "Don Kişot'a selam ile" oyunundaki hanın sahibinin rolünü aldım. "Bizon Şarkısı" nın yapımında çalıştı. Sahne Alanı'nda "Gerçek Bir Adam" adlı oyunda Kont Berdaval'in görüntüsünü somutlaştırdı. "Kombinasyon" üretimine katıldı. Kai "Zalim Oyunlar" oynadı. Faust'a karışmıştı. Oyun oynadı Claudio "Angelo ve Diğerleri." "Derinler" in üretiminde bilinmeyen bir rol var. Anders "Strawberry Glade" oyununda oynadı. “Threepenny Opera” nın yapımında Robert Peel'in rolünü çarpıcı bir şekilde oynadı. "Afrika" oyunda bir leylek oynadı. "Unutma, Alyosha" nın yapımında bir Alman rolünü aldım. "Sevgililer Günü", Fransız - "Ninochka" oyunda Valentine görüntüde ortaya çıktı. "Timsah" oyununda en az küçük ama önemli bir rol oynadı. Romeo ve Juliet'teki Tybalt imgesini sahnede somutlaştırdı. Lucentio'nun rolünü "Shing'in Theinging" inin yapımında aldı. Babasını oyunda Üç Kızkardeş oynadı. Ivan'da "Kurbağa Prensesi" nin yapımında yeniden canlandırıldı. Dmitry oyun oynadı "Anastasia". "Hayali hasta" bir polis memuru idi. "Özel" performansında çalıştı. "Prenses ve Asker" yapımına katıldı.

Filmografi

2003 yılında Pavel Vishnyakov filmi "The Sky" filminde rol aldıve dünya. " 2006 yılında "Challenge 2" filminde çalıştı. "Mahkeme Gidiyor" filminde rol aldım. 2007 yılında "Panther" filminde çalıştı. 2009'da "Jurov" kasetinde rol aldı.

2009-2019 arası dizi çalıştıMaxim Zharov'un rolünü oynadığı "Muhtarın Dönüşü". 2019 yılında, "12 Nisan 1961" filminin çekimlerine katıldı. 2011'de Alexander, "Aşkımızın Dansı" adlı filmde oynadı. "Deniz Devils" dizisindeki rollerden birini oynadı. 2012 yılında "Havyar Baron" resminde rol aldı. "Dirty Job 2" filminde çalıştı. O, “Zayıf Akrabalar” filminde Timofei Kuzmich'in yeğeni olan Veniamin'i canlandırdı. 2013'ten 2016'ya kadar "Muhtar'ın Dönüşü" dizisinin devamı üzerinde çalıştı ve çalışmalarını Maxim Zharov'un imgesinde sürdürdü. 2014 yılında filmde rol aldı ve top geri dönecek. 2016 yılında “Sonbahara Sor” filminde Igor'u canlandırdı.

araziler

pavel kiraz biyografisiPavel Vishnyakov mükemmel rolle başa çıktıRus-Fransız komedisinde "Zayıf Akrabalar" da Veniamin. Resmin arsası, girişimci Edike Letov'u anlatıyor. Yabancıları eski SSCB'nin genişliklerinde bulunan küçük kasabalara getiriyor. Sovyetler Birliği'nden geliyorlar, bu yüzden akrabalarını arıyorlar. Ancak Edik, yabancıların akrabalarına rastgele insanlar veriyor. Bazen diğer şehirlerden bile. Bir noktada grup uzak Golotvin kasabasına gider. Yabancının çok sağlam bir ödül için geldiği sırada belediye başkanı, Golutvin'deki yerleşmeyi yeniden adlandırmayı kabul eder.

Oyuncu da "Jurov" filminde ekrana çıktı. Filmin eylemi, bir Rus kasabası olan Zadolsk'ta gerçekleşiyor. Savcılık bürosunun müfettişi Ivan Zhurov burada çalışıyor. Olağan bir şanssız eksantrik gibi görünüyor. Bu kişi, bir Lisa'nın kızı yetiştirme, rock and roll dinler, bej eski "Zafer", güçlü içecekler seviyor nasvoey şehir etrafında hareket eden bir çok karmaşık Lucien Pavlovna ile ilişkisi vardır - iş arkadaşı Natasha Feofanova ile patronuna ve sevdalı iletişimi - uzman -kriminalistom. O da yakın arkadaşı Juchka - sadık bir pooch var. Tecrübeli, yetenekli ve tuhaf bir dedektif, bir buldogun kavrayışına, insan yaklaşımına, meydan okuyan davranışlara ve huzursuz bir karaktere sahiptir. Ancak, tüm özellikler bu kişinin en karmaşık ve karmaşık durumları ortaya çıkarmasını engellemez, çünkü diğerleri onlar için risk almaz. Onun ana silahı zekidir. Elinde sadece bir son çare olarak bir tabanca alır.

Aktör, "Muhtarın Dönüşü" adlı dizide oynadı. Filmin ana karakterleri, Moskova'nın North-West İdari Bölgesi'nde bulunan Shchukin ATS'nin çalışanları. Onlar, işyerinde kendi potansiyellerini kullanmanın yanı sıra, genellikle Alman çoban ırkının bir köpeği olan Muhtar'ın yardımını isterler.

Bu yazıda, Pavel Vishnyakov'un kim olduğu hakkında konuştuk. Bu malzemede aktörün fotoğrafları da görülebilir.

Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler 2019

Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler 2019

Related news

 • Tornavida Bosch, birçok konuda iyi bir yardımcıdır
 • Kristin Laikin: film kariyeri, kişisel hayat
 • Siğil Neden Olur
 • İğne Oyası Üçlü Çiçek Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

 • Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler 27

  Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler


  Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler 13

  Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler 83

  Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler 67

  Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler 59

  Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler 25

  Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler 43

  Oyuncu Pavel Vishnyakov - biyografi ve filmler 89