Pamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modernPamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modern


Pamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modern 57 03.02.2019, 12:06

Pamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modern

İtalyan şirketi Chicco'nun çeşitleri4000'den fazla ürün. Bunlar çocuklar ve anneleri için modern ve kaliteli ürünlerdir. Şirketin çalışanlarına ek olarak, kozmetik alanında uzman ve saygın uzmanlar, dermatoloji ve pediatri ürünlerinin geliştirilmesinde yer almaktadır. Bu şirketin ürünleri Rusya da dahil olmak üzere dünyanın yüz otuz ülkesinden gelen ebeveynler tarafından güvenilmektedir.

Ülkemizde Chicco'nun tulumları çok popüler. Üç tipte mevcutturlar:genel kış chicco

- sinteponda. Bu tür modeller sonbahar-ilkbahar olarak kabul edilir. -5 derecenin altındaki bir sıcaklıkta giyilmemelidir;

- Isı yalıtımıyla - -15 dereceden kullanılabilen kış modelleri. Bunlar, çocuğun kolayca hareket etmesini sağlayan çok ince ve plastik tulumlardır;

- havlanma - en sıcak ve doğal izolasyon. En muhafazakâr malzeme olarak kabul edilir. Hipoalerjenik olan eiderdown kullanılır.

Kış kıyafetlerinin en üst tabakası, bir kural olarak,mikrofiber ve naylondan yapılmıştır. Bu kumaşlar çamurları diğerlerine göre daha iyi iter, kolayca silinir ve oldukça güçlüdür. Astar için yumuşak astar kullanılır.

Chicco kış tulumları sadeceDışarıdan bakar, ama (daha da önemlisi) bebek için çok uygundur. Ek olarak, bu giysinin bariz avantajları, zorunlu test ve sertifikasyona tabi tutulan tüm malzemelerin güvenliğini içerir.çocuk kış chicco tulumGenel olarak bir kış Chicco aldım, ebeveynler kesinlikle sakin olabilir - içindeki çocuk rahat ve rahat olacak. Bu kıyafetlerde bebeğiniz şiddetli donlarda bile donmayacaktır.

Şirketin kadrosu harika. Yeni doğan Chicco için parlak sıcak ve çok rahat kışlık tulumlar alabilirsiniz. Çoğunlukla, bebeğin soğuktan tam korunmasını garanti eden tüyler için yapılır. İtalyan firmasının bu üretimi, en kaliteli, özgün ve sıradışı tasarım ve güvenilirlik ile ayırt edilir. Fiyat 4000 ruble ve üstüdür.

Daha büyük çocuklar için, çok çeşitli termal tulumlar veya tüy yumağı modelleri sunulur. Markanın en son koleksiyonundan bazı modelleri düşünün.

Enfes sıcak kış tulumları Chiccokız için açık pembe ve gümüşi beyaz renkte yürütülür. Dolgu - doğal kabartmak Üst tabaka, su itici bir bileşikle emprenye edilmiş polyester-naylondur. Polar-polyester astarı.yenidoğan chicco için kış tulum

İtalyan tasarımcıları ve tasarımcılarıGiyinme bebeklerinde olası zorluklar için - kış Chicco tulum derin fermuar, çıkarılabilir başlık var. Model, kollar ve külotlar üzerinde yumuşak ve sıcak yakalı, manşonlar ile tamamlanmaktadır. Böyle bir takımda, bir çocuk sokakta sıfırdan beş ila yirmi beş derecenin altında bir sıcaklıkta olabilir.

Bir başka ilginç genel kış ChiccoKışın uzun yürüyüşler için tasarlanmıştır. Dış katman, yenilikçi malzemeyi ve su ve soğuk havanın geçmesine izin vermeyen yüksek teknoloji ürünü bir kaplamayı birleştiren karmaşık bir Yüksek Teknoloji sistemidir. Kir, yumuşak bir fırça veya süngerle kolayca temizlendiğinde. Makine yıkamaya izin verilir. Isı yalıtımı - Bir hava katmanı oluşturmak ve doğal sıcaklık dengesini korumak.

Chicco firmasının ürünlerini en az bir kez satın alan ebeveynler, bunun çocuklar için büyük bir sevgi ile yürütüldüğünü biliyorlar, bu yüzden her zaman rahat ve en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş.

Pamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modernPamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modern

Related news

 • Diş seramik: açıklama, özellikleri, üretim ve yorumlar
 • Bira restoranı Burgomaster: açıklama, menü ve yorumlar
 • Aslan Yelesi Gibi Gür Duran Saçlar
 • Ne vitaminleri saç dökülmesi ile içiyor Bir trikolog için ipuçları

 • Pamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modern 6

  Pamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modern


  Pamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modern 70

  Pamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modern 11

  Pamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modern 33

  Pamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modern 93

  Pamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modern 8

  Pamuklu tulumlar Chicco - sıcak, güvenilir, modern 36