17.06.2019

Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 40

Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi

Sivilce gibi tatsız bir cilt koşulu(tıbbi bir terim değil) genellikle vücutta en beklenmedik yerlerde, bazen de kalçanın derisinde bile görülür. Bu durumda, yılın herhangi bir zamanında, ama özellikle yaz aylarında, hoş olmayan bir dizi duygu uyandırıyorlar. Bu makale, papiller üzerindeki sivilcelerin ortadan kaldırılmasını ve vücudunuzu uzun süre kusursuz görünüşünü korumak üzere tutmasını açıklamaktadır.Papa üzerindeki sivilceklerden nasıl kurtulursun

Sivilceye neden olan kalça nedenleri

Vücudun diğer bölümlerinin aksine, kalçanın deriPratikte sebasöz bezlerden yoksun. Bu nedenle, kuruluğa sürekli eğilimli, doğal beslenme eksikliği çekiyor, oksijen ve besin eksikliği var. Buna ek olarak, genellikle birkaç kat giysinin altında olduğu için cilt nefes almaz. Sabit mekanik sürtünme ve sıkıştırma tahrişe neden olur. Sentetik iç çamaşırı ve sıkı giyim cildin kaba dönüşmesine, gözeneklerin tıkanmasına ve enfeksiyonun kalçanın yüzeyi boyunca engellenmeden yayılmasına neden olur. Sivilcenin ortaya çıkmasının bir diğer nedeni, hijyen kurallarına ve vücudun bu kısmı için yetersiz bakıma uygun olmaması olabilir.

Doğru cilt bakımı

Nasıl olacağını düşünmemek içinRahibe sivilcelerden kurtulun, her zaman deriyi takip etmelisiniz. Öncelikle, kalçayı tutmanın temel ilkesinin (yüz cildi ve vücudun tamamı gibi) düzenlilik olduğunu unutmayın.Papa üzerinde akne tedavisi nasılPamuklu iç çamaşırı giyin. Özel durumlarda, elbette dantelli olabilir, ancak buna bağımlı olmayın. Duş alarak, kalçalarınızı iyice yıkayın. Bunun için bir lif kabağı ve kozmetik sabunu ve haftada bir veya iki kez - cilt temizlemeyi kullandığınızdan emin olun. Ölü hücreleri yok edecek ve cildi pürüzsüzleştirecek. Buna ek olarak, yalnızca yüz yüzünde değil aynı zamanda kıç tarafında mavi kil ve korumaların bir maskesini empoze edebilirsiniz. Bu sadece sizi sivilcenden kurtarmakla kalmaz aynı zamanda selülit gelişimine izin vermez. Banyodan veya duştan sonra vücuda nemlendirme kremi uygulayın, özellikle de problemli alanlarda. Böylece, cildiniz daima mükemmel durumda olacak ve papa üzerindeki sivilceklerden nasıl kurtulacağınızı düşünmeye başlayacaksınız. Unutmayın ki hastalığı önlemek daha sonradan tedavi etmekten daha iyidir.

Papa üzerinde akne tedavisi nasıl

Onlardan dolayı panik yapmamalılar. Her şey düzeltilebilir, bir arzu olurdu. Her şeyden önce, sivilceleri sıkamayacağınızı unutmayın. Enfeksiyonu taşıyabilir, sonra derin çukurlar ve yaralar cilde kalabilir.Papa üzerinde akne tedavisi nasıl Patlamalarını beklemek daha iyidir ve sen deSonuçlardan zaten kurtulun. Çok temiz elle, cildi hafifçe silin ve yarayı bir dezenfektan çözeltisiyle tedavi edin. Aynı zamanda, sıvının derinin diğer bölümlerine girmemesine dikkat edin. Bu iltihaplanma reaksiyonuna neden olabilir. Sivilce alkol ile tedavi etmeyin! Bu, daha sonra yeni enflamasyona neden olacak şekilde cildi aşırı kurur. Daha önce antiseptikle nemlendirilmiş pamuklu çubuk kullanmak doğru olur.

Tıbbi cihazların yardımıyla rahip üzerindeki sivilce nasıl kaldırılır

Akneden kurtulmak için onlara davranabilirsiniz.ilaç "Baziron". Bakteri öldürür, iltihaplı bölgeyi kurutur ve çok daha önemlisi hızla emilir. Mükemmel bir anti-enflamatuar ajan da çay ağacı yağıdır. Kalçaların cildini tedavi etmek için de kullanılabilir.

Şimdi, papazdan nasıl sivilce kurtulacağını biliyorsun. Eğer ortaya çıkarsa, derhal cildi iyileştirebilirsiniz.Related news

 • Geceleri saç için maske - sorunları çözmek için basit ve etkili bir yol
 • Rusya Federasyonundaki Seçim Süreci
 • Sonsuza kadar saç kurtulmak: en etkili yöntem
 • Resmi Gazete
 • Flash TV sunucusundan dolar protestosu: Trump maskesi takarak dans eden kadına dolar fırlattı

 • Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 39

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi


  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 83

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 1

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 58

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 7

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 67

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 31

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 58

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 22

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 31

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 60

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 7

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 61