Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi

Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi


Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 47 03.03.2019, 00:56

Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi

Sivilce gibi tatsız bir cilt koşulu(tıbbi bir terim değil) genellikle vücutta en beklenmedik yerlerde, bazen de kalçanın derisinde bile görülür. Bu durumda, yılın herhangi bir zamanında, ama özellikle yaz aylarında, hoş olmayan bir dizi duygu uyandırıyorlar. Bu makale, papiller üzerindeki sivilcelerin ortadan kaldırılmasını ve vücudunuzu uzun süre kusursuz görünüşünü korumak üzere tutmasını açıklamaktadır.Papa üzerindeki sivilceklerden nasıl kurtulursun

Sivilceye neden olan kalça nedenleri

Vücudun diğer bölümlerinin aksine, kalçanın deriPratikte sebasöz bezlerden yoksun. Bu nedenle, kuruluğa sürekli eğilimli, doğal beslenme eksikliği çekiyor, oksijen ve besin eksikliği var. Buna ek olarak, genellikle birkaç kat giysinin altında olduğu için cilt nefes almaz. Sabit mekanik sürtünme ve sıkıştırma tahrişe neden olur. Sentetik iç çamaşırı ve sıkı giyim cildin kaba dönüşmesine, gözeneklerin tıkanmasına ve enfeksiyonun kalçanın yüzeyi boyunca engellenmeden yayılmasına neden olur. Sivilcenin ortaya çıkmasının bir diğer nedeni, hijyen kurallarına ve vücudun bu kısmı için yetersiz bakıma uygun olmaması olabilir.

Doğru cilt bakımı

Nasıl olacağını düşünmemek içinRahibe sivilcelerden kurtulun, her zaman deriyi takip etmelisiniz. Öncelikle, kalçayı tutmanın temel ilkesinin (yüz cildi ve vücudun tamamı gibi) düzenlilik olduğunu unutmayın.Papa üzerinde akne tedavisi nasılPamuklu iç çamaşırı giyin. Özel durumlarda, elbette dantelli olabilir, ancak buna bağımlı olmayın. Duş alarak, kalçalarınızı iyice yıkayın. Bunun için bir lif kabağı ve kozmetik sabunu ve haftada bir veya iki kez - cilt temizlemeyi kullandığınızdan emin olun. Ölü hücreleri yok edecek ve cildi pürüzsüzleştirecek. Buna ek olarak, yalnızca yüz yüzünde değil aynı zamanda kıç tarafında mavi kil ve korumaların bir maskesini empoze edebilirsiniz. Bu sadece sizi sivilcenden kurtarmakla kalmaz aynı zamanda selülit gelişimine izin vermez. Banyodan veya duştan sonra vücuda nemlendirme kremi uygulayın, özellikle de problemli alanlarda. Böylece, cildiniz daima mükemmel durumda olacak ve papa üzerindeki sivilceklerden nasıl kurtulacağınızı düşünmeye başlayacaksınız. Unutmayın ki hastalığı önlemek daha sonradan tedavi etmekten daha iyidir.

Papa üzerinde akne tedavisi nasıl

Onlardan dolayı panik yapmamalılar. Her şey düzeltilebilir, bir arzu olurdu. Her şeyden önce, sivilceleri sıkamayacağınızı unutmayın. Enfeksiyonu taşıyabilir, sonra derin çukurlar ve yaralar cilde kalabilir.Papa üzerinde akne tedavisi nasıl Patlamalarını beklemek daha iyidir ve sen deSonuçlardan zaten kurtulun. Çok temiz elle, cildi hafifçe silin ve yarayı bir dezenfektan çözeltisiyle tedavi edin. Aynı zamanda, sıvının derinin diğer bölümlerine girmemesine dikkat edin. Bu iltihaplanma reaksiyonuna neden olabilir. Sivilce alkol ile tedavi etmeyin! Bu, daha sonra yeni enflamasyona neden olacak şekilde cildi aşırı kurur. Daha önce antiseptikle nemlendirilmiş pamuklu çubuk kullanmak doğru olur.

Tıbbi cihazların yardımıyla rahip üzerindeki sivilce nasıl kaldırılır

Akneden kurtulmak için onlara davranabilirsiniz.ilaç "Baziron". Bakteri öldürür, iltihaplı bölgeyi kurutur ve çok daha önemlisi hızla emilir. Mükemmel bir anti-enflamatuar ajan da çay ağacı yağıdır. Kalçaların cildini tedavi etmek için de kullanılabilir.

Şimdi, papazdan nasıl sivilce kurtulacağını biliyorsun. Eğer ortaya çıkarsa, derhal cildi iyileştirebilirsiniz.

Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi

Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi

Related news

 • İncirli Tatlı Tarifi Videosu
 • Kara Sevda 24.Bölüm Fragmanı izle
 • Rus böreği tarifi
 • Roma İmparatoru Kimdir
 • Post Tagged with: pastane Poğaçası tarifi

 • Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 3

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi


  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 96

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 66

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 86

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 26

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 4

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 64

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 85

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 72

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 44

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 18

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 71

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 23

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 12

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 77

  Papa hakkında sivilcelerden kurtulmayı bilmeyenler için bilgi 37