Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktırParmağında topu bükmek nasıl öğrenilir Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktır


Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktır 89 16.02.2019, 10:44

Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir? Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktır!

Yandan bakıldığında, bükülme kabiliyetiparmağında bir basketbol - karmaşık ve hatta mantıksız işgale bir o sadece en yetenekli sporcular ve sirk ile. Fakat gerçekte, düzenli eğitime zaman ayırmanız gerekir - ve bu numarayı kolayca yapabilirsiniz.

Topu nasıl açmayı öğrenmeyi bilmiyorsanızparmağınızla başlarsanız, başlamak için insanların kendi becerilerinin sırlarını paylaşmaya istekli oldukları bir sürü videoyu İnternet'te izleyebilirsiniz. Birçok video kasette talimatlar çok anlamlıdır, bu nedenle bunları görüntüleme kesinlikle bu oyunu öğrenmek isteyen herkes için yararlı olacaktır.

Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir?

Öğrenmek için düzenlieğitim süreci ve anlamı anlaması. İş dünyası profesyonelleri, öncelikle, topun ağırlık merkezini belirlemelerini, başta antrenman yapacakları konusunda tavsiyede bulunurlar. Bu amaçla, topu uygun bir su kabına koyun ve altındaki noktasını belirledikten sonra, topu işaretleyerek işaretleyin.

parmağında topu bükmeyi öğrenme

Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir? Elbette, yapmak zordur. Oyunu yaparken biraz beceri kazanmak için, aşağıdaki etkinliklerde zaman harcamanız gerekir.

eğitim

Bacaklar omuz genişliğinde olmalı,Bagaj, öne veya arkaya doğru bükülmemesi için olabildiğince düz durmaya çalışılmalıdır. Bir el vücuda daha yakın yerleştirilmeli, diğeri ise tam tersi olmalıdır. Top, yüz ve seviyesinden yaklaşık yarım metre uzakta olmalıdır. Aslında, mesafe tamamen yaklaşık bireydir ve direkt olarak ellerin uzunluğuna bağlıdır, bu arada bu açı da dik açılı eğilmelidir.

Yani, üzerinde bir egzersiz yapmayı deneyinistikrar ve topun dönüş hızı. Bunu yapmak için, zeminden yaklaşık bir buçuk metre yükseklikte en az birkaç kez havada bükmeyi deneyin. Düşerse, cesaretini kırmayın, ilk kez hiçbir şey olmayacak.

parmak üstünde basketbol

Değilse, parmağınızla topu bükmeyi öğrenmek içinBaşlangıçta bahsettiğimiz sabrı göstermek için? Yani düşmez, ana şey sabit bir rotasyon geliştirmektir. Bu prensibe göre, kasırga dönüyor, dışarıdan göründüğü gibi zihinsel olarak hayal edin ve yine bu hareketi topla yeniden üretmeye çalışın. Unutmaya çalıştığınız zaman, daha kararlı olan rotasyon olacaktır. Döndürme tekniğinin kendisi için, topu hareket ettirmek için elinizin keskin bir hareketi ile atlamanız gerekir ve bunlar ters yönde hareket etmelidir. Bundan sonra dönmeye başlayacak ve şimdi asıl mesele onun aşağı inmesine izin vermeyecek. Bu amaçla, işaret parmağınızı döndürme ekseninin yerine yerleştirmeniz ve serbest elinizle bir hız eklemeniz gerekir.

Ne zaman yeni başlayanlar, topu bükmeyi öğrenmek için bilmiyorumparmağında, bu yeteneğin temellerini öğrenmeden vakayı hemen kavrayarak, kendilerini çok yükseğe savurmak gibi bir hatayı işlemeye mahkum ederler. Bu durumda, topu, özellikle bir parmağı yakalamak çok zor olacaktır.

Başka bir egzersiz

Geçmiş egzersiz kolayca verileceği zaman,dönen nesneyi tutabileceğiniz dakika sayısını artırmanız gerekir. Unutmayın, ağırlık merkezini topa mı işaretledik? Yani, ilk alıştırmada olduğu gibi aynı pozu alarak, uzanmış elini, işaretçinin koyduğu nokta tam olarak parmakların üzerinde olacak şekilde almanız gerekir.

parmağınızla topu bükmek nasıl

İkinci el topu yukarıdan tutuyor. Hareketini kendi ekseni etrafında bulunduğu el ile yeniden üretmeye çalışın ve top havada asılı olduğunda, işaret parmağını yerine yukarı doğru bakacak şekilde değiştirin. Bütün eğitim bu.

Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktırParmağında topu bükmek nasıl öğrenilir Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktır

Related news

 • Çocuğunuzu Kime Emanet Etmek Gerekir
 • Ah Kalbim 308. Bölüm Özeti 22 Ağustos Fragmanı 2. Kısım Disha Pragya İle Karşılaşıyor Mu
 • ÖRGÜ YUVARLAK TIĞLA ÖRÜLEN BOYUN ŞALI FULAR

 • Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktır 57

  Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktır


  Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktır 39

  Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktır 55

  Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktır 91

  Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktır 83

  Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktır 97

  Parmağında topu bükmek nasıl öğrenilir Önemli olan bir hedef belirlemek ve ona doğruyumlamaktır 77