Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk

Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk


Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 57 12.03.2019, 23:09

Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk?

Pasynkovanie domates - bu çok ilgiliArtık tema, çoğu bahçıvanın bu kadar basit ama önemli bir prosedürü yanlış gerçekleştirmesidir. Üstelik, üvey çocuğun genel olarak temsil edildiğini fark etmeden bile bunu yaparlar. Bu işlemin, başarılı bir şekilde yetiştirilmeleri için neredeyse ana domatesler olarak kabul edildiğini söylemeliyim.

Pasynkovanie domateslerin olduğu söylenmelidir.en çok, uzun boylu olan domates çeşitlerini yetiştirirken geçerlidir. Ayrıca belirsiz çeşitler olarak da adlandırılır. Bahçıvanların çoğunluğu, bu tür çeşitlerin arazilerinde büyümek için en uygun şekilde olduğunu düşünmektedir.

Pasyning nedir? Bu gereksiz üvey çocukları çıkarma işlemidir, yani. tüm yan sürgünler. Kural olarak, bu tür sürgünler sinüsün yapraklarından büyür. Deneyimsiz çiftçiler, üveylerini ve yapraklarını kolaylıkla yanlış anlayabilir ve kesilmemesi gereken her şeyi kesebilirler. Bu tür hataları önlemek için, çalıya veya daha ziyade çalı gövdesine dikkatle bakılması tavsiye edilir. Gerçek şu ki, stepler hiçbir zaman sadece sap üzerinde büyümezler, fakat sadece sap ve yaprak sinüsünden görünürler. Eğer üvey çocuklarınızı zamanında çıkarmazsanız, o zaman çalı geniş bir alana yayılacak ve bu da verimini etkileyecektir.

Bazı sebeplerden dolayı bazı bahçıvanlar harcamak istemiyorlarpasynkovanie domates, yanlış daha fazla çalı, daha ondan hasat olacak inanıyoruz. Ancak bu sadece hedef, sitenin güzel bir dekoratif tasarımıysa, ancak herhangi bir şekilde iyi bir hasat almamanız durumunda geçerlidir. İyi bir hasat yapmak istiyorsanız, çalıların normal büyümesini ve aydınlatmasını sağlamak için pasynkovanie domatesi yapmak gerekir. Ayrıca, meyvenin büyüklüğü, sayılarındaki artışı orantısal olarak azaltacaktır.

Pasyning yapmadan önce gerekliaçık bir şekilde bilmek ve bir çalı kaç tane var? Uzun boylu domatesler en fazla 3 gövdeye sahip olmalıdır. Bu durumda, kural doğrudur - ne kadar çok kaynak varsa, meyveler olgunlaşırsa daha uzun olur, ancak bir çalıdan elde edilen verim de yüksektir.

Bu arada, pasynkovanie doğru yapılmalıdır. yani Musluklar dışarı çekilmemeli, kırılmamalıdır. Aynı zamanda, büyüme küçük "kenevir" yerine birkaç santimetre uzunluğunda bırakmaya çalışıyor.

Bu arada, pasynkovanie çok uzunKamyon çiftçisinden belirli bir deneyim ve dikkat gerektiren bir süreç. Ve eğer bütün bunlar olmasa, o zaman bir sürü bela yapabilir ve hatta domateslerin yetişkin çalılarını yok edebilirsiniz. Bu nedenle, yeni başlayanlar bahçecilik pasynkovaniya, tk gerektirmeyen domates çeşitleri büyümeye başlamak için en iyisidir. Bu çeşitlerin büyümenin en kolay olduğu ve özel ilgi gerektirmediği düşünülmektedir. Bu tür dereceler, stunted inatçı determinant çeşitlerini içerir.

Kural olarak, domates pasynkovaniya gerektirmezorta büyüklükte meyveler ve hatta bazı durumlarda küçük olanlar da vardır. Bu bağlamda özellikle Ephemeral, Gnome, Alenka, Dubok, Pembe Yunus, Erken Ermeni, Bushman vb. Çeşitlerini vurgulamak istiyorum.

Ancak, hiç pasynkovaniya gerek yokBu çeşitlerin istedikleri gibi büyüyebileceği anlamına gelmez. Domates çeşidinin yoğun olması halinde, verimi yüksek olacaktır, bu nedenle çok fazla dikkat göstermesi gerekir. Bu tür çeşitleri şunlardır: Sanka, Kibis, Irma, Yana, Pembe ve Kırmızı Acemi, vb. Yetişkin çalılar küçük bir yüksekliğe sahip olmasına rağmen, onların yere yakın şubeleri oldukça görkemli.

Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk

Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk

Related news

 • Inovatim Robot Yarışları
 • İlaç Kovalis. Kullanım ve açıklama talimatları
 • Kepek Neden Olur
 • Saçınızı Sağlıklı ve Güçlü Tutmanın Yolları
 • New Yorka tur: ziyaret edecek yerler
 • Sultan Kebabı Tarifi

 • Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 42

  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk


  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 87

  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 38

  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 56

  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 86

  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 57

  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 76

  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 85

  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 57

  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 87

  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 81

  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 59

  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 39

  Pasynkovanie domates - bir kapris ya da bir zorunluluk 92