Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 2019

Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 2019

Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 29 08.03.2019, 12:13

Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler

Balanopozit ürolojik bir hastalıktırgenital organ, penis başı iltihabı ve sıklıkla sünnet derisi. Balanit ve postitis bir araya gelen iki hastalıktır. Balanopozit herhangi bir yaşta ortaya çıkar, bir klinik ile karakterize edilir: kafasında kırmızı lekeler, sünnet derisinde mikro çatlaklar, pürülan akıntı, şişlik, hassasiyet, sürekli kaşıntı ve hafif yanma.

Çoğu zaman enfeksiyon daha da yükselirüretra, bunun sonucunda üretrit gelişir. İnflamatuar sürecin bir sonucu olarak bir fimosis (etin daralması) olduğunda vakalar vardır. Uzun bir süre dengoposisit tedavi etmezse bu, penis başının hassasiyetinde bir azalmaya yol açacaktır, gücü ve orgazmı olumsuz yönde etkileyecektir.

Ana provokatif bağlantı, durgunluktur.çürüme ürünleri preputial torbası (idrar kalıntıları, seminal sıvı, ter, smear). Diyabetli erkekler, cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar ve samimi hijyen kurallarına uymayanlar bu hastalıktan muzdariptir. Ayrıca, irritan bir balanopostit sık sık mastürbasyon, sünnet derisinin anormalliği veya partnerin vajinasının sürekli kuruluk bir arka planına karşı gelişir.

Hasta kırmızı lekeleri rahatsız etmeye başlar.baş, idrar yapma ile rezi, cinsel ilişki sırasında ağrı, yanma hissi. Fakat çoğu bu belirtilere dikkat etmiyor ve süreci geciktiriyor. Çoğunlukla hastalık çeşitli enfeksiyonlarla (virüsler, maya mantarları, streptokoklar, E. coli) birleştirilir. Bu tedavide dikkate alınmalıdır.

Hastalar sadece kırmızı noktalardan şikayetçi değillerpenis başının yanı sıra genel halsizlik, gri renkte pürülan akıntı, belirgin şişlik, cinsel organlarda ağrı. Kasıkta lenf düğümlerinde bir artış var. Hastalık tedavi edilmezse, hastalığın ilerlemesi ilerler, hastaya deride kabuklanma, erozyon görülür, etkilenen bölgeler beyaz bir kaplama ile kaplanır. Şiddetli vakalarda, genital organın kendisi zarar görür, hastalık ülser aşamasına geçer.

Kronik balanopostit, komplikasyonlarla tehdit eder: Sünnet derisi ve kafa dokularının keratinizasyonu. Özellikle şiddetli vakalarda, inguinal nodüller, lenfatik damarlar iltihaplıdır ve cinsel organın kangrenine neden olur.

tanılama

Teşhis balanopostit değilbelirgin bir klinik varlığına bağlı zorluklar: baş ve ete kırmızı lekeler, lezyonlarda yanma ve kaşıntı. Hastalığın nedenini saptamak için, gerekli testlerden geçmeniz önerilir: Önceden ve idrar yolundan gelen bir leke.

Tedavi yöntemleri

Paraphimosis ve fimosis yokluğunda,konservatif tedavi. Oral uygulama için, inflamasyon odaklarını ortadan kaldıran, patojenik organizmaların hayati aktivitesini inhibe eden ve genitoüriner sistemin çalışmasını olumlu yönde etkileyen ilaçlar gösterildi.

Penis üzerinde kırmızı lekeler varsa kaşıntı vegeçmek, yerel prosedürleri reçete - banyolar. Evde tutulabilirler, en önemlisi günde birkaç kez alabilirler. Bu durumda penisin başı etten çıkarılmalı, sonra steril gazlı bezle hafifçe boşaltılmalı ve etkilenen bölgeler antiseptik ile tedavi edilmelidir.

Aşırı etin belirgin bir fimozu bulunursa, o zaman ameliyatla kesilir.

önleme

Öncelikle dikkatlice izlemelisinsamimi hijyen, her hareket sonra, cildi ve kafa kıvrımlarını yıkamak için iyidir, sabunlu su ile penisi yıkayın. Zamanında tedavinin sizi fimosis, üretrit ve diyabet gelişiminden koruyacağını hatırlamak önemlidir. Kafanda kırmızı lekeler fark ederseniz, kaybolmalarını beklemeyin, bir hastalık alerjisi olsa bile hastalığı geciktirmeyin - doktora gidin ve kontrol edin.

Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 2019

Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 2019

Related news

 • Mor Lahana Nasıl Yumuşatılır
 • Askeri komiserler çalışanlarının günü - bizim güvenilir arka
 • Hamilelikte üst solunum yolu enfeksiyonları
 • Icq şifre nasıl kurtarılır - Bu gerçekten gerçek
 • GTA Mod Yükleme Aracı OpenIV Kullanımdan Kaldırıldı
 • Etiket: oje renkleri

 • Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 39

  Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler


  Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 39

  Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 38

  Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 55

  Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 32

  Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 11

  Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 44

  Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 91

  Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 70

  Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 70

  Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 6

  Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 6

  Penis veya balanopostitin başındaki kırmızı lekeler 35