Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 2019

Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 2019
26.08.2019

Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 23

Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar?

Dönüşüm prosedürünü hızlandırmaya karar verirsenizyaşam alanlarını, daha sonra yardıma gelmek için finansman onarımlarıyla birlikte kredi programlarını hedef alıyorlar. Onların ayırdedici özelliği, profesyonelleri cezbetmek gereğidir - ödünç para ödememekle birlikte konuk işçilerin bulunduğu bir tugayla para ödememek işe yaramaz. Daire onarımları için kredi almak için hangi banka daha uygundur ve ailenizi yuvaya dönüştürmek için en uygun koşullar hangileri?

Banka "Orient Express" den yarım milyon

daire onarımı için kredi

Bu banka 500 000 dolara bir miktar sağlamaya hazırYaşam kalitesini artırmak için 1-5 yıldır ruble - daire veya ev onarımı. İlk kez bankaya geldiyse "Orient Express", sen de onun düzenli müşterisi iseniz, yılda% 23.5 oranında bir ücret karşılığında evinizi güncellenmesi katkıda ve yılda% 26 oranında olacaktır. Daire onarımı için kredi garantisi çekilmez veya rehin kaydı yapılır.

Söz konusu mali organizasyonun verilmesine ilişkin karar 5 dakika sürer ve kayıt için genel bir pasaport ve gayrimenkul belgelerinden birine ihtiyacınız vardır:

 • mülkiyet belgesi;
 • özelleştirme sözleşmesi;
 • satış sözleşmesi;
 • olacak;
 • mahkeme kararı;
 • resmi konutların kiralanması sözleşmesi.

Yaş sınırı 21 yaşından65 yıla kadar, ancak genç nesil temsilcilere - 26 yıla kadar - şartlar daha zor: buradaki daireleri onarmak için kredi talebinde bulunmak için kendi ödeme haklarını kanıtlamalı ve istihdamını teyit etmeliyiz.

"KreditEvropanka" dan "anahtar teslimi" daire düzenlemesi

daire onarımı için tüketici kredisiSadece daire onarımı için bir kredi olabilir"CreditEurope" yardımıyla finanse etmek - ödünç para, bitiş materyalleri satın almak ve ev ve iç mal satın almak için kullanılabilir. Şubeye şahsen ziyaret etmeden finansal bir kurumun müşterisi olabilirsiniz, ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sunan veya onarım için gerekli malları satan bankanın ortak organizasyonuna başvurmak yeterlidir.

Bu tüketici kredisi tamir için kullanılabilir21 yaşından itibaren Rusya Federasyonu vatandaşlarına daire ve kadınlar kendi cebinden harcamaların% 10'u ödeyerek 20 yaşından itibaren para alabilir. Başvurunun onaylanması için pasaportun yanı sıra, gelir belgesi ve çalışma kitabının onaylı bir kopyası dahil olmak üzere ek belgeler sunulması gerekmektedir.

5 yıla kadar bir milyon ruble kadar sürebilir. Seçilen kredi programına bağlı olarak borçlanma koşulları ve fonların maliyeti belirlenir. 3-12 ay için yılda% 21.5-30.3 oranında veya iki yıl için standart kredi olarak veya% 17 oranında anlık kredi alabilirsiniz. Veya "Basit seçim" programında yılda% 23-25 ​​oranında 5 yıl.

Banka "Rus" ile konut revizyon

Bölgede kendi programları var.bankalar. Yani, "Rus" bir konutun yenilenmesi veya bir kır evinin ve bitişinin tamamlanması için para sağlar. Kredinin ipoteği yenilenmiş bir apartman veya bitmemiş inşaatın bir nesnesi ve daha sonra özel evin kendisi.

Apartman onarımı için ipotek alın100 bin ila 1 milyon ruble arasında değişen ve mülkün tahmini değerinin% 60-70'ini geçmeyen Orenburg bölgesi sakinleri olabilir. Ödünç alınan fonların geri ödeme süresi 7 yıla ulaşabilir. Kredi faiz oranı yıllık% 13 ila% 25'tir.

bir daireyi onarmak için kredi almak

Onarım için söz konusu tüketici kredisindeDaireler sadece 21 yaşından büyük çalışanlar tarafından değil, aynı zamanda emekliler, bütçe çalışanları, bireysel girişimciler ve serbest meslek sahipleri - bankaların genellikle sevmedikleri noterler ve avukatlar tarafından da talep edilebilir. Gerekli belgelerin listesi sadece müşterinin istikrarlı mali durumunu teyit eden menkul kıymetleri değil, aynı zamanda ipotek sözleşmesinin tescili için bir menkul kıymet paketi de içerir. Ayrıca, rehin konusunun teminat altına alınması zorunludur ve istenirse, kişisel bir sigorta poliçesi hazırlayabilir veya oranı düşürmek için bir garantör çekebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, nasıl veBankacılık ürünlerinin iç pazarında bir daireyi tamir etmek için bir kredi almak - çok, bu yüzden çok çaba harcamadan uygun bir çözüm bulabilirsiniz, sadece tüm teklifleri dikkatle okumak gerekir.

Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 2019

Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 2019

Related news

 • Ormandaki Dostlar – Sevgililer Ayrılıyor
 • İnfertilite Çiftlerin Psikolojisini Nasıl Etkiler
 • Rosturizm: Kırım tatili, Türkiye tatilinden daha ucuz
 • Cenk Eren Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi
 • Patatesli Brüksel Lahanası Yemeği Tarifi Videosu

 • Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 42

  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar


  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 81

  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 95

  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 27

  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 94

  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 33

  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 45

  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 98

  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 11

  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 50

  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 56

  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 68

  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 39

  Perestroika için para: Daire onarımı için nereden kredi veriyorlar 20