Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 78 01.02.2019, 04:47

Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit

Rus konuşmasında ok, uzun ve dar olarak adlandırılırSu akıntılarının kesiştiği noktada bulunan Cape. Örneğin, St. Petersburg'da, bu tür oklar biraz: "Küçük" ve Büyük Nevki'yi ayıran "Küçük"; sonra Galerny Adası'nda ve şehrin en önemli sembollerinden olan en ünlü Spit of Vasilievsky Adası bulunur.

Vasilyevsky Adası arrowBu gerçekten en güzel topluluklardan biridir,Neva kıyısında yer almaktadır. Strelka aşk çiftleri ve yeni evliler yürümeyi sever, turistler adanın kentin hoş manzarasına hayran olmak için dünyanın her yerinden gelirler. Buradan Saray Çayı'nın nefes kesen manzarası, Peter ve Paul Kalesi keyfini çıkarabilirsiniz.

Şu anda, Vasilievsky Adası Spit -çok tanıdık bir yerdir. Kırmızı renkli yüksek rostral sütunlar vatandaşların ve kültür başkenti konuklarının dikkatini çeker. Fakat daha önce, 300 yıl önce, bu çok yerde kuleler, rüzgar değil, kuleler vardı. Binalar on beş yıl durdu, ancak daha sonra bölge önemli değişiklikler bekledi. Petersburg Büyükelçiliği planlarına göre, St. Petersburg'daki Vasilievsky Adası kent merkezi için daha uygun olamazdı.St. Petersburg Vasilyevsky AdasıBöylece, 1716'da hangi plana göre bir plan imzalandı.Domenico Trezzini'nin yönetimi altındaki alanın yapımı üzerine çalışmalar başladı. Petersburg, imparatorluk sarayı, orta alanda ve Oniki Kolejler, Mytnaya bahçesinde bile bina, Fen ve diğerleri Akademisi nüfuzlu insanların evlerini inşa etmeye Orada planlanmış. Ne yazık ki, Peter I ve onun büyük mimarın görkemli planları ters gitti. İmparatorun ölümünden sonra adada evlerin inşaatı askıya alınmıştır ve insanlar kenti terk edildi. Strelka'yı kurtaran tek şey ticari bir limandır. Uzak ülkelerden gelen gemiler boşaltılmış, borsa çalışıyor, gümrük işlevi görüyordu. Vasilievsky Adası ok bir kez daha şehrin hayatının merkezi oldu. O, "mart sitesi", "Hollandalı borsa", "Cheesecake", "Kuş Konservatuarı denirdi." Ticaret sayesinde Arrow, ülke genelinde ünlüdür. Sadece burada garip yabancı ürünlerin çeşitli satın alabilirsiniz, daha sonra denizciler dinlenmiş ve gemiler boşaltıldı. On dokuzuncu yüzyılda St. Petersburg adasının kıyı genişletilmiş ve burada inşa edilmiş, ticaret gemileri kolaylık sağlamak için geniş iskele güçlendirdi.

St. Petersburg adalarıBilinen fenerler, süslenmişAdanın Okunu'nu tanıyan rostral sütunlar, gemiadamlarının yolda ilerlemelerini kolaylaştırmak için 1810'da inşa edilmiştir. Işıkları uzun süredir yolculara, Büyük ve Küçük Neva yolunu anlattı. Sütunlar, gemi burun görüntüleri ve Rus İmparatorluğunun geniş nehirlerini simgeleyen çeşitli figürlerle süslendi.

Vasilyevsky Adası'nın ok şu andaŞehrin en güzel anıtlarından biridir. Meydanda, ankraj, Avrupa'nın en büyük ve en güzel şarkı söyleyen çeşmelerinden biri olan St. Petersburg'un 300. yıldönümü şerefine kurulmuştur. Donanma Müzesi, Toprak Bilimi Merkez Müzesi ve Kunstkamera, ziyaretçileri her gün görmekten memnuniyet duymaktadır.Related news

 • 2019 Yılı İçin Yüksek At Kuyruğu Modelleri
 • Kaçak Gelinler Dizisi Seniha’ Kimdir
 • Üçüz Çiçekler Tığ Oyası Ve Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Videolu
 • Yeni İspanyol Paça Pantolon Örnekleri
 • Tığla Patik Yapımı Videolu Anlatımla Artık Kolay

 • Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 71

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit


  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 89

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 33

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 33

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 30

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 2

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 41

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 27

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 61

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 22

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 6

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 2

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 49

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 6

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 54

  Petersburg. Vasilyevsky Adası Spit 73