Goruntuler Fotograf Piyasadan indirirken hata 492: görünümün nedenleri ve en basit eleme yöntemleri
Piyasadan indirirken hata 492: görünümün nedenleri ve en basit eleme yöntemleri 100 19.01.2019, 01:07

Piyasadan indirirken hata 492: görünümün nedenleri ve en basit eleme yöntemleri

Çok sık, hepsi olmasa da, o kadar çokAndroid cihazların sahipleri, Play Market hizmetinden bir uygulama veya oyun indirememe sorunuyla karşı karşıya. Belirgin bir nedenden ötürü, ekranda 492 hatası aniden ortaya çıkıyor.Pazardan indirirken, bu arada, bu, programların elle veya otomatik olarak güncellenmesi girişimleri için de geçerlidir. Böyle bir talihsizliğin nasıl kurtulacağını görelim.

Marketten indirirken 492 hatası ne anlama geliyor ve görünümünün nedenleri

İlk olarak, hatanın kendisinin niteliğine bakalım. Eğer objektif olmak gerekirse, 492 hata tipinin, 905 hatası ile neredeyse aynı kategoriye uygulandığı belirtilebilir.

piyasadan indirirken hata 492

Ancak, 905 hatası, yani konuşmakHizmetin yanlış çalışmasının bir sonucu olarak ve bir tablette veya akıllı telefonda Market'ten indirilirken hata 492, temelde bozuk bellek kartlarının kullanımıyla ilgili problemler olabilir, ancak en önemlisi, önbellek olarak adlandırılan taşma ile. Bu durumda, varsayılan tarayıcının önbelleğini değil, Play Market uygulamasının önbelleğini kastediyoruz.

Market'ten indirirken hata 492: önce yapılacaklar

Bu durum ortaya çıktıysa, aygıtı yeniden yükleyemezsiniz (tam yüklü bir hizmet önbellek klasörü ile, çoğu durumda bu yardımcı olmaz).

Manuel müdahale gerektirecek,doğrudan mobil gadget’ta üretilir. Önbelleği temizlemek, kurulu uygulamaların bölümünün seçildiği ayarlar menüsünden yapılır. Tüm olanı ("Tümü" sekmesi) görüntülemek istenir. Burada istenen Play Market servisini bulmalı ve seçenekler menüsüne gitmek için üzerine dokunun.

Pazardan indirirken hata 492 ne yapmalı

Ekran önbelleği veverileri silin. Kural olarak, yalnızca güncelleme silme işlemini kullanmadan bunları kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi, sadece hizmetin işleyişini etkiliyorlar ve sorunumuzla hiç ilgilenmiyorlar.

Standart yöntem işe yaramadıysa

Ancak, bazı durumlarda hata 492 ileKullanıcı kimlik doğrulaması başarısız olduğunda "Market" den indirilebiliyor. Ve en önemlisi, bu, standart olmayan bellenimin kurulu olduğu cihazlarda kendini gösterir, çünkü "işletim sistemi" nin kendisi arızalanmaya başlar.

"Muhasebenizi" silmekten daha kolay bir şey yoktur ve sistemi yeniden başlattıktan sonra tekrar hesabınıza giriş yapın veya yeni bir kayıt oluşturun.

tablette piyasadan indirirken hata 492

Yani, bu durumda aynı ihtiyacımız var.Hesap öğesini seçtiğiniz ve ilgili bölümü bulduğunuz ayarlar bölümü. Daha sonra, giriş e-postası olan Gmail'in e-posta adresini girdiğinizde, aşağıda bulunan "muhasebe" silme düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Şimdi cihazı yeniden yükleyip girmeye çalışıyoruzhizmet. Sistem iki seçenek sunar: mevcut bir kaydı kullanın veya yeni bir tane oluşturun. İlk öğeyi seçer ve kayıt verilerinizi (posta ve şifre) gireriz. Uygulamada gösterildiği gibi, bundan sonra Market'ten indirirken hata 492 görünmez. Doğru, bu tür işlemlerin yalnızca ilk yöntemin herhangi bir etkisi olmadığından emin olduktan sonra gerçekleştirilmesi arzu edilir.

Düzeltilmesi için diğer olası durumlar ve yöntemler

Böyle görünmedenHasarlı hafıza kartlarının kullanımıyla da arızalar, hiç kimse bağışık değildir. Bu durumda, kartın performansını geri yüklemek için kardinal yöntemleri uygulamanız gerekecektir.

4pda piyasadan indirirken hata 492

Teknik detaylara girmeden,Bu temel sorun Mikrodenetleyicinin operasyonun başarısızlığı yatıyor. Bu durumda, ne zaman "Pazar», 4PDA (bilinen çevrimiçi kaynak) indirirken ilk ne zaman kontrolör etiketli (spesifik VID'ye PID değerlerini) öğrenmek önerir, ya haritayı sökülmesi veya özel araçlar kullanarak bir hata 492 yoktur. Bundan sonra o internette biçimlendirmek ve bir bellek kartı geri çalıştırmak için programı bulmak gereklidir.

İşte tüm bu operasyonların anı hesaba katılması gerekiyor.sadece kart bir adaptör veya kart okuyucu ile bilgisayara bağlandığında ve sadece Play Market hizmetinden içerik indirilirken doğrudan çıkarılabilir bir ortama yapılırsa. Varsayılan olarak, indirme dahili sürücüde gerçekleştirilir, bu nedenle bu seçenek belirlenirse, kart kurtarması gerekli değildir.

Sonuç

Yukarıdakilerden görülebileceği gibi, çok yanlışCihazın çalışmasında veya Play Market hizmetinin işleyişinde bazı kritik arızalar söz konusu değildir. Aslında, böyle bir sorun, bir bilgisayara bağlanmak veya ek üçüncü taraf yardımcı programları kullanmakla bağlantılı ek eylemler olmaksızın gadget'ın kendisinde oldukça basittir.

Piyasadan indirirken hata 492: görünümün nedenleri ve en basit eleme yöntemlerifotograflar Goruntuler Fotograf galeriler resim

Related news

 • Nur Yerlitaş: Dostumu düşmanımı gördüm
 • Beni Affet 76.Bölüm Özeti (30 Ocak 2019-2020-2020 Pazartesi SHOW TV)
 • Kursk nüfusu: tarih, güç, etnik kompozisyon
 • Yunanistandan 17 Kasım örgütünün tutuklu mensubuna izin

 • Piyasadan indirirken hata 492: görünümün nedenleri ve en basit eleme yöntemleri 82

  Piyasadan indirirken hata 492: görünümün nedenleri ve en basit eleme yöntemleri


  Piyasadan indirirken hata 492: görünümün nedenleri ve en basit eleme yöntemleri 80

  Piyasadan indirirken hata 492: görünümün nedenleri ve en basit eleme yöntemleri 18

  Piyasadan indirirken hata 492: görünümün nedenleri ve en basit eleme yöntemleri 52

  Piyasadan indirirken hata 492: görünümün nedenleri ve en basit eleme yöntemleri 91

  Piyasadan indirirken hata 492: görünümün nedenleri ve en basit eleme yöntemleri 61

  Piyasadan indirirken hata 492: görünümün nedenleri ve en basit eleme yöntemleri 40

  Piyasadan indirirken hata 492: görünümün nedenleri ve en basit eleme yöntemleri 83