Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme 2019

Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme 2019

Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme 25 15.02.2019, 12:34

Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme

Dairemizdeki onarıma başlanarak, öncelikle,yeni pencereler açmaya çalışın. Plastik pencereler rahat ve dayanıklıdır. Çift camlı pencereler tamamen hermetiktir, ısıyı mükemmel şekilde korur ve gürültüye ve toza karşı korur. Pencereler iki konumda açılıyor. Plastik çerçevelere bakmak kolaydır. Modern sanayi, çok çeşitli taklit ve renk pencereleri üretir.

Dairelerde plastik pencere boyutuGOST ve İnşaat Normlarının belirli standartlarını (SNiP) karşılıyor. Odayı aydınlatmak, pencere bloğunun ışığa izin verme yeteneğini oda amacına uygun buluyorlar.

plastik pencere boyutu

Standart plastik pencere boyutu

Farklı zamanlarda yapılmış evler için,PVC pencere parametreleri var. Örneğin, "Kruşçev" de, plastik bir camın minimum boyutu 1300x1350 mm ve maksimum - 1500x1350 mm'dir. Yeni binalarda standart parametreler 1300x1400 mm (çift yapraklı çerçeve) ve 2050x1400 mm (triküspid pencere) 'dir. Çerçevelerin büyüklüğünün aynı olması PVC profillerin her iki üreticisi için de ve evin sakinleri için çok uygundur. Dairedeki pencereleri değiştirirken, her seferinde yeni bir şey yapmak zorunda değilsiniz. Bu faktör aynı zamanda onarım masraflarını da düşürür.

Evin türünü belirledikten sonra, sizePlastik bir pencere, ancak sadece yaklaşık. Bina yapılırken hatalara izin verilebilir ve pencere açma standarttan farklı olacaktır. Plastik pencereleri takmadan önce boyutlarını belirtmeniz gerekir. Tipik olarak, PVC profilleri tedarik eden şirketler, uzmanlarını ücretsiz ölçüm yapmak için sağlarlar. Pencere açıklıklarının genişliğini ve yüksekliğini doğru olarak ölçerler, eğimlerin ve pencere kenarlarının parametrelerini belirlerler. Buna ek olarak, deneyimli bir master, eski çerçeve kaldırıldıktan sonra açılış parametrelerinin değişip değişmeyeceğini her zaman görecektir.

plastik pencere imalatı

Plastik pencerenin tasarımı birArmatürlerin ve camın monte edildiği çerçeve (profil). Ana dikkat pencere genişliğine ödenir: daha büyük olduğunda, ısı yalıtımı o kadar iyi olur. Doğru, bu ürünün maliyetini etkiliyor, bu da her zaman kabul edilebilir nitelikte değildir. Hem fiyatı hem de kaliteyi karşılayan bir uzlaşma seçeneği seçebilirsiniz: profilin genişliği 70 mm'dir.

Kendi inşaat evlerinde şekil ve ebatPlastik pencere kabul edilen standartlardan farklıdır. Burada, çerçeveleri yükleme maliyetini artıran bireysel ölçümler yapmadan yapamazsınız. Ancak modern teknoloji, herhangi bir karmaşıklık penceresini hızlı ve verimli bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır. Önemli olan, güvenilir bir tedarikçi seçmektir.

plastik pencere montajı

Plastik pencereler kurmak için bir şirket nasıl seçilir

Üreticiden en iyi olanı veyadoğrudan satıcıları. Böylece pencerenin kalitesinden emin olabilirsiniz ve fiyatı çok daha düşük olacaktır. Şirketin yöneticisi ile konuşmak, plastik pencere montajı şirketin montaj mürettebatın çalışanları tarafından yürütülen veya maaşlı insanlar vakalar ürün garantisi ve gerekirse bir başvuru olup olmadığını, zamanlama gecikmeli olup olmadığını, (geldi geçti) 'dir ne kadar süre şirketin faaliyet, sormak gerekiyor çift ​​camlı pencerelerin değiştirilmesi. Bu şirket hakkında yorum aramak için gereklidir. Müşterilerin memnuniyetsizlik nedenleri, olumsuz ifadelere ve sayılarına özellikle dikkat edilir.

Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme 2019

Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme 2019

Related news

 • Tüm Haberler
 • Portakal Kasesinde Pudingli Mozaik Pasta
 • ÖRGÜ KALPLİ YELEK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

 • Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme 27

  Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme


  Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme 61

  Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme 61

  Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme 39

  Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme 75

  Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme 51

  Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme 91

  Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme 19