Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

Popüler blog yazarları. Rusya'daki en iyi 10 blogcu

Zamanımızda, bir günlük günlüğünü tutmakçok ilginç ve karlı bir meslek olarak kabul edilir. Yaratıcı projeler ticari olarak gelişir ve başarılı popüler blogcular başkalarına örnek olurlar.

Bu ifadeye katılmamak imkansızdır.Çok sayıda abonesi olan blogların otoritesi her geçen gün artıyor ve okuyucu üzerinde gerçek bir etki aracı haline geliyor.

İnternette, konuyla ilgili iyi kazanılmış bloglarEn son araçlar, turizm, yemek pişirme, kozmetik ve güzellik. Sahibinin hobisini yansıtan kişisel bir ağ dergisi, projeye dayanmamış, seçkin bir kişiliğin çevrimiçi bir devamı niteliğindedir.

Blog türleri

Yani, ülkemizin popüler blogcuları - kim bunlar? En iyi projelerle tanışmadan, yeni aboneleri ve reklamcıları çekmeden önce, İnternet dergilerinin neler olduğunu anlamaya değer.

İlginç içeriğe sahip bir kaynak

Sadece şöhretine giden bir acemi,kelimenin tam anlamıyla her şeyi alır ve blogunu çeşitli içeriklerin içeriği ile doldurur. Bazı günlükler, diğer kaynaklardan kopyalanan alakasız haberler ve resimlerden oluşan büyük bir çöplüğe benziyor. Bununla birlikte, yetenekli blogcular var, ustaca neyin ilginç olduğunu öğrenmeye çalışıyorlar. Ağda toplanan rezonans içeriği, en çok okunan ve alıntılanan projelerin başında kalmanıza olanak tanır.

Yazarın dergisi

İlk projenin tam tersiBelirli bir konuda uzmanlaşmış bir blogogram denir. Yazar kendi bakış açısını ifade eder ve okuyucuyu yaratıcısına en yakın olduğu gerçeğine çeker.

Bu profesyonel dergiler için nadir değildirAbonelerin tüm bir ordusu büyük yayıncılar tarafından itfa edilmektedir ve daha fazla gelişme yatırımların pahasına gerçekleşmektedir. Bu türden karşılıklı yarar sağlayan ticari işlemler, hem Rusya'da hem de yurtdışında tanınmış blog yazarları tarafından uygulanır.

Yukarıda açıklanan kaynak kişisel olarak sınıflandırılabilirYazarın resimlerini yükleyen fotoğrafçıların günlükleri veya ünlülerin blogları, şöhretlerinin kişisel ve profesyonel yaşamına ilgi duyan aboneleri hızlı bir şekilde aramalarını sağlar.

Kadın temaları üzerine bloglar

Ayrı projeler tamamen kadınsı konularda dergiler tanınır: iğne işi, yemek pişirme, falcılık ve diğerleri. Popüler blogcular, milyonlarca izleyici toplayan faydalı ana sınıflar hazırlıyorlar.

Bu aynı zamanda popülerlik kazanıyor kanalları da içerirgüzellik endüstrisinde çok iyi eğitimli ve hayatlarını güzelliğe adamış ev hanımları. Kozmetik yenilikleri anlatma ve detaylı makyaj dersleri paylaşma, blogcular bilinen ürünler hakkında bağımsız bir fikir ifade eder, kendileri için test ederler.

Sadık okuyucular tarafından popüler ve sevilen blogların ana türlerini analiz ettik ve şimdi hobilerini bir işe dönüştüren ünlü kişisel içerik oluşturucuları hakkında konuşacağız.

I. Varlamov

Rusya'da belki de en popüler blogcuBir reklam ve kalkınma ajansı kuran ve "Live Journal" da yazan tanınmış Ilya Varlamov. Bilişsel veya sosyal mesajlar, fotoğraflara eşlik ediyor, yeni projeleri tanıtmak için blogunu ustaca kullanıyor.YouTube'daki blogcular

Varlamov okurlarını ve aşklarını seviyor"Çöplerle gezer, mitinglerle koşar ve her gün yeni bir şeyler yazar." Her ay yaklaşık iki milyon insanı ziyaret eden kişisel bir blogda, reklamı satın almak ve müşterinin fotoğraflarını sunmak için bir fırsat var. Ayrıca, yazar, bir fotoğraf oturumu düzenlemeyi, mal veya dükkanlarla ilgili satış ilanları ile tamamlamayı önermektedir. "Yaşayan Derginin" işadamı ve insan hakları savunucusunun en iyi blog yazarlarına dahil olması, yerel makamları eleştirdi ve ziyaret ettiği şehirlerin yönetimi ile tartışmaya girdi. 2014 yılında Kiev'deki protesto gösterileri gibi en rezonansa sahip siyasi olayları cesurca kaplar.

E. Krygin

En popüler medialosti hakkında konuşmak gerekirse, makyaj üzerine video dersleri ile moda bir Olympus içine patlama, Elena Krygina kişinin göz ardı edemez.

Tanınmış bir makyaj sanatçısı, milyonlarca abonenin güzellik sırlarını isteyerek paylaşıyor. Onun kullandığı ürünleri tavsiye ediyor ve kendini önemsemek için ipuçları almıyor.

Blogcuların listesiDinleyiciler dinler, Krygina en sevdiği kozmetik ürünlerini anlatır ve derhal raflardan kaybolurlar ve ağda makyaj sanatçısı tarafından önerilen güzellik ürünlerinin açıklamalarını bulabilirsiniz. Pek çok kişi Elena'yı kötü gizlenmiş reklamcılığa maruz bırakıyor, ancak kız kendi popülaritesinden para kazanmasını reddediyor.en iyi blogcular

Çevrimiçi bir mağaza sahibi veKendisine ait birçok projeyi başlatan, güzel bir sarışın tüm şüpheleri reddediyor ve PR halkının hediyeleri ve ticari teklifi karıştırmasıyla sinirleniyor ve tüm popüler blog yazarlarının yolsuzluğunu yitiriyor. Sadece beğendiği kozmetik ürünlerini seçme konusunda tavsiyede bulunuyor.

A. Lebedev

Çirkin Artemy Lebedev kendi kurgusunu yarattı2001 yılında çevrimiçi günlüğü ve yedi yıl sonra onun beynini en popüler dört dergiden biri haline geldi. Bükülmemiş tasarım bürosunun ve dükkanlarının sahibi okuyucularını eğlendirmeyecek, ancak blogunun fakir olmayan bir erkeğin basit bir ifadesi olduğunu açıkça belirtti.

Genellikle mat ve ifadeyi kullanarakLebedev'in ifadeleri, ticari itibarlarına zarar vermekle suçlanan tanınmış şirketler tarafından mahkemeye getirildi. Çelişen bir tutum sergileyen Artemiy, Rus blogcularının kitlesel bir hayırseverlik çağrısı yapmamaları ve kiliselerin inşası hakkında sert bir şekilde konuşmalarının gerekmediğine inanıyor.

Çoğu zaman seyahat tasarımcısı, büyüleyici gezilerden gezegenimizin egzotik köşelerine kadar video çekiyor ve reklam materyallerinin yayınlandığı bir blog için cazip hale getiriyor.

M. Wei

En iyi blogcular inanılmaz zevk dahilKız öğrenciler Masha Wei popülerliğini okulda güzellik video dersleri kaydetmeye başladı. Onlarda makyaj uygulamasının tüm inceliklerini anlatıyor ve ünlü pop kültürü divanına dönüşüyor. Son zamanlarda, üç milyondan fazla abonesi olan Masha, televizyonda çalışmaya davet edildi.Rus blogcular

K. Matoyan

Bir takma adıyla Rusya'daki ilk güzellik blog yazarıBlondycandy, Livejournal'daki aboneleriyle hayatında olan her şeyi paylaşıyor. Bir kozmetik aşığı her zaman yeniliklerden bahseder ve popüler yüz ve vücut bakım ürünlerinin yorumlarını yapar. Katya, güzellik sektörüyle en az ilgilenen herkes tarafından bilinir. Başarılı Matoyan uzun zamandır en ünlü güzellik markalarıyla işbirliği yapıyor.en iyi blogcular

N. Belotserkovskaya

Rus blogcular seyrek olarak şımartıyorözel beceri ile mutfak sanatı ve sürpriz. Fransa'da kader iradesiyle geri dönen Nick, Provence mutfağına aşık oldu ve lezzetli ve sıra dışı yemekler için tarifleri cömertçe paylaşmaya başladı.blog yazarlarının listesi

Gurme yemeklerin sırlarıyla ilgili kitapların yazarı en çokRusya'da popüler bir yemek blogcu. Belotserkovskaya'nın sıra dışı baharatlar, şuruplar, tahıllar ve hatta markalı Belonika yağı satın alabileceğiniz kendi online mağazası var. Kendi markasını açan yaratıcı kişilik yurtdışında üç mutfak okulu açtı.

Nikkoko8

Videosu "Youtube" da ünlü blog yazarlarıMilyonlarca izleyici görmek, kanaldan iyi bir ödül almak. Veronica adlı bir kız ülkenin ana "kokusu" denir. Seçkin parfüm markaları ve sözde kitle pazarı hakkında yazarın yorumlarını inceliyor. Bir kimseyi rahatsız etme korkusu olmadan, büyük bir ordu ordusuna sahip popüler bir blog yazarı kendilerini çok sert bir şekilde ifade ediyor, bunun için birçoğu onu eleştiriyor, ama Veronica olumlu dolu ve herkesle paylaşıyor.

D. Borisov

Bilinen Youtube hakkındaki görüşlere göre liderlikvücut geliştirmeci Denis Borisov uzun süredir gerçek bir profesyonelin ününü kazandı. Programları sporcular ve sıradan insanlar tarafından değerlendirildi. Erişilebilir bir formda, kasın nasıl oluştuğunu açıklar, eğitimin tüm nüanslarını anlatır, kadın ve erkek programlarında ayrım yapar.ünlü blogcular

Videoları 50 milyondan fazla kez izleyen Borisov, Rusya'daki en popüler ve başarılı fitness blogcu olarak boşuna değildi.

Orleans

Voronezh kızı Katya Orléans hızla elde ettigörkem. İle kurcalamaya çalışmaz ve ifadelerde utangaç değildir. Şimdi onun online dergisi "giysiler hakkında" Rus blogosferinde popülerlik kazanıyor. Özel reklamsız modaya standart olmayan bir yaklaşım, Orleans'ı diğer binlerce kızdan çıkarır. Meslektaşlarını ciddi bir şekilde eleştirerek bariz hatalarına işaret ediyor.

Sophie Caddesi

Belki de, ilk on blogcu Sofia'yı kapatırAlexeeva, inanılmaz güzelliği ve eşsiz tadıyla tanınırdı. Giyimdeki en sıra dışı kombinasyonları kullanarak Sophie, abonelerin beğeneceği orijinal görüntüler oluşturur. Her "yayı", Alexeyeva'nın tarzına hayran olan okuyucuları yakalar ve onlara ilham verir.

Ünlü bir kız televizyon programlarında kaldırıldı ve iyi kar getiren ticari projelere katıldı.

popüler blogcular

Gördüğünüz gibi, Rusya'daki en iyi blogcuları bulmapopülerlik, iyi temettü alma, sevdikleri şeyi yapma. Bunun kolay bir para olduğuna dair aldanmayın. Çünkü yaratıcı bir yaklaşım olmadan, milyonlarca insanın ilgisini çekmek imkansız. Popüler bir blogu tutmak maksimum çaba ve zaman gerektirir, ancak kendinden emin olanlar, bu alanda ellerini denemek için bir öneride bulunabilirler.Related news

 • Tiroid adenomu: sınıflandırma ve tedavi yöntemleri
 • Bayram Tatlıları-Sütlü Nuriye Tarifi
 • Defne Joy Fosterın hayatı beyazperdede
 • Latincede etil alkol tarifi
 • Japon bıldırcın: cins, fotoğraf, üreme ve içerik açıklaması

 • Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu


  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu

  Popüler blog yazarları. Rusyadaki en iyi 10 blogcu