Fotograf galeriler Prag sokakta Homeopatik poliklinik. St. Petersburg
Prag sokakta Homeopatik poliklinik. St. Petersburg 21 11.02.2019, 02:34

Prag sokakta Homeopatik poliklinik. St. Petersburg

Hasta olduğunda, insanlar bir doktora görünmek için acele ederler.Bu da, bir sürü uyuşturucu reçete eder. Ancak, tüm ilaçlar eşit derecede yararlı değildir ve bunların aşırı kullanımı karaciğer, bağırsak ve midenin çalışması için zararlıdır. Bazen bitki bazında preparatlara uygulamak çok daha yararlıdır. Ve sonra en iyi yardımcısı St. Petersburg'daki Prag Caddesi'nde homeopatik bir poliklinik olabilir.

Prag'da homeopatik poliklinik

Poliklinik hakkında bilgi

Bu en eski polikliniklerden biridirÜlkede yol tarifi. Içinde çalışan doktorlar, hastaları tedavi etmek için homeopatik yöntemleri mükemmel şekilde ustalaşırlar. Ağustos 2013'te, Prag Caddesi'ndeki homeopatik poliklinin St. Petersburg'un Frunzensky bölgesinde bulunan 44 No.lu Polikliniğin bir parçası haline gelmesi nedeniyle bir yeniden yapılanma gerçekleştirilmiştir.

Şu anda poliklinikbirkaç bina. Örneğin, kayıt defteri şu adreste yer almaktadır: Turku Caddesi, ev 5. Hemen jinekologlar, dahiliyeciler, ürologlar vardır ve gerekli testleri yapabileceğiniz bir laboratuvar bulunmaktadır. Budapeşte caddesindeki poliklinik № 44 binasında, ev 20, cerrahlar tarafından kabul edilecek ve aynı sokakta çocuk polikliniği, ev 25, - kulak burun boğaz uzmanları, dermatologlar ve göz doktorları. Poliklinikte ana doktor Sergey Dmitrievich Andreevsky'dir. 12 Prazhskaya Caddesi'nde bulunan binayı alır.

Homeopatik poliklinik. Hizmetler

Prag 12 homeopatik poliklinik

Bu kurum, tüm tıbbi ürünler gibigeniş hizmet yelpazesi. Polikliniğin çeşitli yönlerden geniş bir doktor kadrosu var. Hastanın ele aldığı sorun ne olursa olsun, yetkili doktorlardan oluşan bir ekip her zaman kaliteli yardım sağlayacaktır. Örneğin, Prag Caddesi'ndeki homeopatik poliklinik, nüfusa aşağıdaki hizmetleri sağlar:

 • Analizler: genel idrar analizi, kanın klinik ve biyokimyasal analizi, spermogram, prostatik suyun analizi, PPP'nin gizli enfeksiyonlarının incelenmesi.
 • Prosedürler: Botox enjeksiyonu, mezoterapi, kontur yüz plastiği, mesanede damlatma.
 • Pelvik organların ultrasonografisi, karın boşluğu, skrotum, böbrekler, tiroid bezi.
 • Elektrokardiyogram.

Prag'da homeopatik poliklinik yorumlar

Ama kliniğe gitmeden önce, herkes bundan biraz daha fazlasını öğrenmek ister. Peki, Prag'da tam olarak homeopatik bir poliklinik nedir?

Hasta Yorumları

En mükemmel klinikler gibi,Homeopatik, kurumun kendisinde bulunan konuk defterinde minnettar hastalara bırakılan pek çok olumlu değerlendirmeye sahiptir. Birçok insan uzun yıllar orada kalıyor ve kendilerini tedavi ettikten sonra akrabalarını getiriyor, çünkü geniş bir hizmet yelpazesi herkesin problemlerini çözmesine izin veriyor.

Kuruma gelen yorumlar,bunların çoğu hayran ve övgü dolu. Onlardan, Prag sokağındaki homeopatik polikliniğin, müşterilere geniş bir hizmet yelpazesi ve her bir hastaya personelin özenli yaklaşımı ile ilgi gösterdiği görülmektedir.

Prag sokakta Homeopatik poliklinik. St. Petersburgresim galeriler fotograflar Goruntuler Fotograf

Related news

 • Clematisi nasıl yenirsiniz Bazı yararlı ipuçları
 • Putperestlik din veya kültürel gelenek midir
 • Evde balkabak suyu hazırlamak kolay ve basit
 • Bir ahşap ev nasıl yalıtılır

 • Prag sokakta Homeopatik poliklinik. St. Petersburg 14

  Prag sokakta Homeopatik poliklinik. St. Petersburg


  Prag sokakta Homeopatik poliklinik. St. Petersburg 2

  Prag sokakta Homeopatik poliklinik. St. Petersburg 63

  Prag sokakta Homeopatik poliklinik. St. Petersburg 74

  Prag sokakta Homeopatik poliklinik. St. Petersburg 27

  Prag sokakta Homeopatik poliklinik. St. Petersburg 87

  Prag sokakta Homeopatik poliklinik. St. Petersburg 71