Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 2019

Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 2019
26.08.2019

Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 24

Yıldız annesi Cindy Crawford gibi, Presley Walker'ın oğlu ve kızı Kaya Jordan, dünyanın podyumlarını fethediyor. Kardeş ve kızkardeşler, en önde gelen moda evlerinden tasarımcıların "gözlem altındadır".

Yaş engeli değil!

sindy crawford oğlu presley walkerNasıl genç kalabilirim, güzelim vesağlıklı - bu her kadının rüya değil mi? Bir rüya yapmak için gerçeklik sadece birkaçı için şanslıydı. Bu az sayıdaki biri Amerikalı bir Cindy Crawford'tur. Ünlü bir model ve oyuncu.

Yaşa rağmen hala ince veO çok güzel. Elbette, bu kadının hayranları plastik cerrahi olup olmadığını öğrenmek istiyorlar. Ancak, ortaya çıktıkça, sağlıklı bir yaşam tarzı ve egzersiz gerçekten mucizeler yapmaya muktedir!

Şimdi süper model kapladıgayrimenkul satışları. Anlaşılan, ailenin en genç üyelerinin zaten aile bütçesini yetişkinlerle eşit oranda doldurmasına rağmen, Crawford-Gerber ailesi çok fakir (mali açıdan) bir döneme giriyor. Meksika'daki bir villanın satışından yüz milyondan fazla para kazanan çift, Malibu plajının ortasında bulunan başka bir ev sattı. Bu mülk için çift, altmış milyonu bulmayı umuyor. Ayrıcalıklı konut dört yatak odası, iki banyo, oturma odası, yemek odası ve soyunma odasından oluşmaktadır.

Gençlik Cindy

Oldukça garip ve hattaorantısız kız. Onu güzel çağırmak zordu ... Doluluk bağımlılığı şöhret yolunda ciddi bir engel gibi görünüyordu, ancak model görünümünün rüyası daha güçlü oldu.

Mükemmel formların sahibi olma arzusugenç Crawford'un tüm düşüncelerini aldı. Kişisel eğiticinin tavsiyelerine sıkı sıkıya bağlı kalan Cindy, hala amacına ulaştı. 15 yaşındayken, ünlü markaların reklam ürünleri olan podyumlarda bir yıldız oldu.

Cindy Crawford'un kişisel yaşamı

Gerçek aşk 1998'de, onu bulduktan sonraRandy Gerber - aktör Richard Gere, Cindy başarısız evlilik (restoran işletmesinin sahibi şimdi) eski erkek modeli düğüm yeniden evlenme bağladılar.

Bir yıl sonra, 1999'da evli çiftlerPresley Walker oğlu doğdu ve 2 yıl sonra Kaya Jordan'ın kızıydı. Cynthia Ann Crawford'un çocuklarının nasıl büyüdüğü hakkında, güzelliğinin hayranları, Amerikan süper modelinin Instagram'a düzenli olarak yüklediği ev fotoğraf oturumlarından öğrendi.

Presley WalkerKüresel kullanıcıların çoğuCindy Crawford'un hayatıyla ilgileniyor, o da iki kızın annesi olduğunu düşünüyor. Şaşırtıcı derecede düzenli özelliklere sahip olan dürüst saçlı bir çocuk uzun süredir boşta olan çevrimiçi dedikoduların tartışılmasına maruz kalmıştır ...

Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu

Dünya ilk kez bu çocuğun, Amerikan şöhretlerinin en güzel çocuklarının listesini süslediği 2009 sonbaharında gelecekteki bir model olarak konuştu.

Crawford Sindi 10 yaşındaki Presley Walker, daha çokkız, TOP-10 yıldızı tepesinde ve artık moda dergilerinin web sayfaları veya parlak sayfaları ile gitmedi. Cynthia Ann Crawford'un çocuklarına yakından dikkat etmek, beklentilerin aksine, bu durumda "başarılı insanların çocuklarına dayanan doğa" hakkındaki kuralın işe yaramamasından kaynaklanıyor.

Presley Walker Gerber 2015 yazında kardeşi ve kız kardeşi Gerber Fransız dergisi Vogue için poz verdi. Genç bir Presley için ilk çıkış ise, o zaman 14 yaşındaki kızkardeşi Kaya zaten profesyonel bir modeldir.

Yakalanan resimleri gören herkesküçük Presley Walker Gerber - Cindy Crawford ve Randy Gerber oğlu - oğlanın baba ve anneye ne kadar benzediğine dikkat edin. Her ebeveynden Presley, güzel yüz özelliklerini ve yanağında büyüleyici bir doğum izi de dahil olmak üzere en iyi ve en güzel şeyleri aldı.

Halen Crawford Cindy - en zengin kadınlar arasında (gelir modeli 35 milyon dolar olarak tahmin edildi). Ayrıca başarılı bir iş kadını ve kendi şirketi - Crawdaddy Inc.

Kısa bir süre önce Sidney okurlarıyla paylaştıÜnlü bir parlaklık için bir fotoğraf çekimi sırasında çekilen genç oğlu Instagram portre. 16 yaşındaki Presley Walker, kelebeği ile siyah bir smokin giymişti, biraz da güzel, ama sağlam görünüyordu. Şebekenin kullanıcıları, kulağındaki küpenin yay kravatıyla uyumlu olduğunu kaydetti.

Cindy Crawford gazetecilere başvurduktan sonra,oğlunu taşırken aktif olarak çocuğu henüz hayranların ve flashbulbs'ların hayranlık uyandırıcı görüşlerine göre aldırmayan çok sayıda dergi pozlamıştı.

Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 2019

Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 2019

Related news

 • Fındıklı Cupcake
 • Kırmızı Ivan. II. Ivan döneminde Kırmızı
 • Bisküvili Etimek Tatlısı Videosu
 • Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan: Esnaf zaman zaman bana kızdı, masa-sandalye meselesi çok abartıldı
 • Sık sık ev için hangi kanalizasyonları seçmeliyim

 • Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 35

  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu


  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 61

  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 4

  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 67

  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 44

  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 29

  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 48

  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 85

  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 7

  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 24

  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 32

  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 34

  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 76

  Presley Walker. Cynthia Ann Crawford kullanıcısının oğlu 69