Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 2019

Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 2019
16.10.2019

Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 13

"Priora" -2014: incelemeler. "Lada Priora". "Öncelikli" hatchback (2014)

AvtoVAZ, otomotiv endüstrisinde liderRusya ve BDT ülkeleri. Bu sektörde tanınmış global markalarla rekabet etmeye çalışan tek yerli kuruluş. AvtoVAZ ürünlerine yönelik yüksek talep, nispeten düşük maliyetli, otomobil hattının düzenli olarak doldurulması ve her yeni modelde tezahür edilen yeni teknolojilerin kademeli olarak devreye sokulmasıyla ilgilidir. Şirketin en çok satan araçlarından biri Lada-Priora.Priora 2014 yorum

Model ilk olarak 1988'de tanıtıldı.VAZ-2110 adı altında. Şirket, iç tarihe ait bir otomobil üretmemeye karar verdi ve yakında yeni neslin modelleri arasında ilk olan VAZ-2170 sedanını serbest bıraktı.

Premiere of

önce hatchback 2014Toplamda çeşitli değişiklikler yapılmıştırAraba ve şimdi, 2013'te AvtoVAZ, 2014 model yılının güncellenmiş bir sürümünü sundu. Üretici, olayları zorlamamaya karar verdi ve resmi prömiyerden önce bile üretimine geçti.

AvtoVAZ geniş bir ürün yelpazesi sunarher müşterinin ihtiyaçlarına en iyi uyan bir araç bulma fırsatı. "Priora" modeli, yakın geçmişte "Priora" -2014 ile tamamlanan şirket ürünlerinde uygun bir yere sahiptir. İlk sahiplerinin yorumları yeni öğeler satın almaya teşvik edilir. Şirket önceden üretilen modeller üretmeyi reddetti.

Bu nedenle sizi "Priora" otomobiline tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. 2014'teki hatchback, dünya standartlarını karşılayan hava yastığıyla donatılmış ilk yerli otomobil oldu.

boyutlar

Aracın boyutları aynı kaldı. Toplam uzunluk, genişlik ve yükseklik sırasıyla 4360 mm, 1680 mm, 1420 mm'dir. Dingil mesafesi değişmeden kaldı - 2492 mm. Bu, bütün aile tarafından rahat bir ülke gezisi için oldukça yeterlidir.

dış

Görünümde önemli güncellemelerAraba olmadı, bu yüzden selefi ile hemen hemen aynıydı. Bunun nedeni, geliştiricilerin daha önemli konulara odaklanmaya karar vermesidir. Aynı zamanda bazı unsurlar değişti ve her şeyden önce otomobil "Lada-Priora" -2014 sürücüsünün güvenliğine değindiler. Fotoğrafın yeniliği bunu doğruluyor.

Önceden modu

Ana güncelleme - gündüz ile baş optiklerçalışan ışıklar. Bu aracın satıldığı birçok ülkede, gündüz farlarının gündüz ışığında bile sürekli çalışmasını gerektiren yasalar vardır, bu nedenle bu ek gereksiz olmayacaktır. Motor çalışmaya başladığında, otomatik olarak devreye girer ve bu da dikkatsizlikten kaynaklanan cezayı ortadan kaldırır.

Yeni "Priora" -2014 güncellenmiş bir arka aldıTampon, özel bir enerji emici ek ile desteklenmiştir. gövde, aynı zamanda, araç dış diğer elemanları, önceki bir şekilde ön miras.

Iç mimari

Çalışanlar AvtoVAZ, salonun tamamını tamamladıaraba: görünümünü ve işlevselliğini değiştirdi ve sadece yararına gitti. Güncellemeler özellikle otomobilin hareketi sırasında belirgin olan konfor düzeyini olumlu yönde etkiledi.

Kabinde daha iyi kullanılmışbitirme malzemeleri. Ön panel, çeşitli dış etkilere dayanıklı, özel yumuşak görünümlü plastikten yapılmıştır. Daha güçlü güvenlik çubuklarına sahip kapıların yeni döşemesi, dokunmatik ekranlı merkezi bir konsol ve pahalı donanım seviyeleri - en bilinen teknolojilerin desteğiyle modern multimedya - sadece birkaç teknik yenilik.

freta priora 2014 fotoğraf

Ön koltuklar - ana avantajlardan biri"Priora" modelinin geliştiricileri -2014. Otomobil tutkunlarının incelemeleri, geniş bir yelpazede ayarların, üç kademeli ısıtmanın ve koltukların yüksekliğinde 40 mm'lik bir artışın uzun bir sürücüyü bile rahatça alabilmenizi sağladığını söylüyor. Koltuklar, iyi manevralar sırasında sürücüye ve ön yolcuya güven veren iyi yanal desteklere sahiptir.

Aracın önemli ölçüde geliştirilmiş ve ses yalıtımı: Dışarıdan gelen sesler neredeyse duyulmuyor, bu yüzden sürücü yoldan daha az dikkati dağılıyor. İsteğe bağlı olarak mevcut hız kontrol sistemi, klima kontrolü, elektronik yardımcı sistemler ve diğer birçok ekleme. Konfor açısından "Priora" (2014 yılında hatchback) bu segmentin Avrupa otomobilleriyle bile rekabet edebilir.

Teknik kısımdaki değişiklikler

AvtoVAZ mühendisleri revize edildi vearabanın teknik bileşeni. Her şeyden önce, süspansiyon modernleştirildi, bu da arızalara daha az duyarlı hale geldi. Direksiyon, güçlü ve modern bir elektromekanik amplifikatör ile desteklenmiştir.

yeni önceki 2014

Ekipman hakkında birkaç kelimeyle söylenmesi gerekiyoraraba "Priora." 2014'ün hatchback'i aynı dişli kutuları ile donatılmıştır. Yeni model, selefi gibi, beş vitesli bir şanzıman ile donatılmıştır. Geliştiriciler, eski düzeni, iç yollarda ve Rus hava şartlarında kendini kanıtladığı gibi değiştirmeden bırakmaya karar verdiler.

motorlar

Otomobilin temel ekipmanı donatılmıştırMaksimum 87 ve 98 "at" kapasiteli 1.6 litrelik benzinli motorlar. Güç üniteleri, 1.6 litre çalışma hacmi ve saniyede maksimum 106 litre kapasiteye sahip yeni bir motor ile desteklendi. Üretici, otomobilin 183 km / saat geliştirebildiğini garanti ediyor. “Yüz” e dağılma 11,5 saniye sürüyor ve ortalama yakıt tüketimi 6,9 l / 100 km'dir. Uzun yıllar boyunca AvtoVAZ ürünlerinin ana problemlerinden biri de yüksek yakıt tüketimiydi, ancak Priory 2014 modelinde karar verildi. Sahiplerden gelen geri bildirimler bunu doğrulamaktadır.

Geliştirilmiş teknik ile yeni ekipmanözellikleri sürücüyü memnun edecektir. Yeni "Priora" nın geliştiricileri, motorların hattını çeşitlendirmeye ve alıcıları çekmeye karar verdi. Yeni güç ünitesi, aracı sıradan vatandaşlar için çekici ve hızlı sürüş hayranları için yapar.

Modelin maliyeti "Lada-Priora"

2014'ün fiyatı, yabancı analoglarla karşılaştırılabilir niteliktedir ve bu, aracı sadece Rusya'da değil, aynı zamanda komşu ülkelerde de rekabetçi kılar.

Bir vücut sedan yenilik minimal maliyeti347 000 ruble başlar. Yerleşik iklim kontrolü, araç bilgisayarı, multimedya, ısıtma ve elektrikli tahrikli yan camlar ile "Priora" maksimum 409.000 rubleye mal olacak. En pahalı lüks ekipmanın fiyatı 460 000 ruble.Önceki Fiyat 2014

Hatchback gövdesinde her "Priora" toplanıyor5000 ruble daha fazla mal olacak. Geniş bir fiyat aralığı, farklı gelirlere sahip insanlar için bir araba satın almayı mümkün kılar, bu da onu daha da popüler hale getirir. Modelin iyi teknik özelliklerini unutmayınız.

komple set

AvtoVAZ, alıcılara üç komple setten oluşan bir araba sunuyor:

 • standardı;
 • norm;
 • süit.

Standart, minimal bir dizi seçenek içerir ve herhangi bir "ekleme" yi hariç tutar. Yakın geçmişte, sürücülere arabalarına çeşitli ilaveler alma fırsatı verildi.

Komple set "Norm" oldukça büyük bir liste tamamlardeğişir. En önemli eklemeler: Yüksek kaliteli ses ve modern bir ses sistemi ve "Priora" aracının belirtilen hız moduna uygunluğu sağlayan bir hız kontrol sistemi. Test sürüşü kaliteli çalışmalarını onayladı.

Otomobilin en üst sürümü mümkün olan her şeyi içerirBu model için otomobil üreticisi tarafından sağlanan ekipman ve yardımcı sistemler. İklim kontrolü ve araç bilgisayarı yanında hava yastıkları, elektrikli direksiyon, yağmur ve ışık sensörleri, çok çeşitli işlevlere sahip modern bir stereo sistemi ve buna benzer özellikler de bulunuyor.

bulgular

önceki test sürüşü

Çoğu ürün gibi yeni "Priora"AvtoVAZ, popülerliği kabul edilebilir bir fiyatla güvence altına alınan "halkın" aracı, doğrudan üreticinin ülkedeki yeri ile ilgili olan tüm ucuz bileşenlerin sürekli kullanılabilirliği. "Priora" -2014 aracının gövdesi özel ilgiyi hak ediyor. Sahiplerin ve uzmanların cevapları uyuşuyor: Araba en zor testlerde kendini kanıtladı.

Aynı zamanda, modelin geliştiricilerigüncellemeler, önemli ölçüde geliştirilmiş güvenlik, konfor ve sürüş kalitesi. Tüm bunlar, modele yüksek talep sağlamalı ve genişletilmiş bir fiyat aralığı, geniş bir yelpazedeki insanlara sunacaktır.

Tüm avantajları ve dezavantajları birleştirerekotomobilin alıcısını bulacağı ve yüksek güvenlik, konfor, basit ve kolay yönetim anlayışını tam olarak takdir edecek on binlerce sürücü için hoş bir satın alma olacağı sonucuna varmak için.

Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 2019

Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 2019

Related news

 • Erdoğan: Sermaye piyasaları olarak adım atmamız lazım
 • Yeni Eğitim Standartları: SED Çocuklarla AOP
 • İspanyada PKK operasyonu: 9 gözaltı
 • Turuncu kar yağan Soçi, Marsa dönüştü
 • Sevimli Rakun Atkı Nasıl Örülür 3 Yaş

 • Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 76

  Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014)


  Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 75

  Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 92

  Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 69

  Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 84

  Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 63

  Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 44

  Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 39

  Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 88

  Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 3

  Priora -2014: incelemeler. Lada Priora. Öncelikli hatchback (2014) 98