Profesyonel güzellik salonları için boya 2019

Profesyonel güzellik salonları için boya 2019 Profesyonel güzellik salonları için boya

Profesyonel güzellik salonları için boya

İnternet çağında ve bilgi edinilebilir olduğunda, her biriherhangi bir alanda profesyonel hissedebilir. Bunu yapmak için, birkaç makaleyi okumak, tematik bir forumda aynı fikirde insanlarla sohbet etmek ve bir video dersi izlemek yeterlidir. Böylece makyaj "kendileri" makyaj sanatçıları, kozmetikçiler ve kuaförler. Gerçek efendiler bazen keder uzmanlarının hatalarını düzeltmek zorundalar.

Ev içi boya ile profesyonel arasındaki fark

Hemen her kozmetik markası,profesyonel kozmetik ürünleri üreten ve ev bakımı için evde kılan ürünler. Şampuanlar ve küçük "ev" formatlarındaki maskeler ve tabii ki saç boyaları şeklinde yapılır. Evde kullanılan boyaların ilacı, oksijeni, eldivenleri ve parlatıcıları uygulayacak uygun bir aplikatörü vardır. Ancak, bu tür renklerin tehlikeleriyle ilgili bilgiler web'de göründüğünden, fashionistalar kendilerini evde profesyonel boyalarla boyarmaya çalışıyorlar.

Mesleki boya ile profesyonel boya arasındaki temel farkevde her halükarda kaliteli değil, ancak profesyoneller için böyle bir saç boyası olması amaçlanmaktadır. Masters-kuaförler, bir oksijen ajanının doğru yüzdesini nasıl seçeceklerini biliyorlar ve renkleri sadece güzel bir yeni gölge elde etmek için değil aynı zamanda mevcut olanı ayarlamak ve istenmeyen renklerin görünmesini önlemek için karıştırıyorlar. Öğrenmek zaman alan bir bilim.

profesyoneller için saç boyası

Profesyonel saç boyalarının çeşitleri

Profesyonel satır çeşitleri içerirev tipi saç boyasından daha fazla ürün. Profesyoneller için sadece daimi ve yarı kalıcı boyalar değil aynı zamanda sadece gri saçlı, renklendirici ve düzeltici olanlar da amaçlanmaktadır.

Profesyonel boyalar üreten önde gelen ülkeler:

 • Almanya (Wella, Schwarzkopf Professional, Goldwell).
 • İtalya (Barex Italiana, Alfaparf Milano, Saç Şirketi Profesyonel).
 • İspanya (Periche, Hipertin, Salerm).
 • Fransa (L "Oreal Professionnel, Kydra).
 • ABD (CHI, Matrix, Sebastian Profesyonel).
 • Rusya (Estel Profesyonel, Ollin Profesyonel).

Mark Estel daha ayrıntılı düşünüyor.

saç boyası uzmanların yorumları

Profesyonel boya Estel

Profesyonel hat "Estelle" bir özen,Profesyoneller için şekillendirme ve saç boyası. Markanın ürünü, 2005 yılında Rusya pazarında ortaya çıktı. Marka, deneyimli teknoloji uzmanlarının ve bilim adamlarının katılımı ile St. Petersburg'da kuruldu. Boyanın temel formülüne dahil edilen moleküler sistem KE'ler, pigmentin saçlara yapışmadan zarar vermeden çabucak nüfuz etmesini sağlayan eşsiz bir yenilikçi gelişmedir.

Ancak, birçok kozmetik ürün gibiyerli üretim, saç boyası "Estelle Professional" hemen kuaförlerin güvenini kazanmadı. Ancak bugün için marka Avrupa ve Batı marka profesyonel kozmetik ürünlerine layık bir rekabet yaratıyor. Birçok güzellik salonu onu tercih ediyor.

saç boyası estel profesyonel

Estel Profesyonel Boya Çeşitleri

Estel'in çeşitli boya hatları vardır:

 • Estel Essex Prensesi. Dayanıklı saç rengi "Estelle Professional". Palet, 98 ton ile temsil edilir. Boya, Essex% 3,% 6,% 9 1: 1 veya% 1.5 1: 2 ile çalışır.
 • Essex Prenses S-İşletim Sistemi. Ön renk değişikliği olmadan doğal bazın arıtılması için tasarlanmıştır. % 3,% 6,% 9 ve% 12 oksijen oranı 1: 2 ile çalışırlar. 50 dakika dayanmak için gereklidir. Palet 10 renk içeriyor.
 • Essex Prenses Ekstra Kırmızı. On parlak, sulu renkler bakır ve kırmızı tonlar. % 9 ve% 6 Essex oksit ile karıştırılabilir. 45 dakika çekil.
 • Essex Prenses Modası. Pembe ve mor renklerde dört moda tonu. Renkler saf formda çalışır, önceden renksiz saçlar üzerinde birbirleriyle karıştırmayın. En az 35 dakika bekletin.
 • Essex Prenses Lümen. Palet, ön renk bozulması olmadan meliorasyonun kontrastı için tasarlanmış dört parlak doygun renkten oluşur.
 • Essex Prensesi Doğru. Dokuz gerçek okuyucu, yedi renk ve iki renksiz. Renk nüansını arttırın ve istenmeyen gölgeleri nötralize edin. Bu saç boyası profesyoneller için. Boyalarla renk ve deneyim bilgisi gerektirir.
 • De Luxe. Lüks marka "Estel" markası, temel renk paleti 109 renk içeriyor. De Luxe oksit% 3,% 6,% 9 1: 1 veya% 1.5 1: 2 ile çalışır. Bukleler için umurunda, canlı bir parlaklık ve zengin bir renk tonu verir.
 • De Luxe Yüksek Sarışın. Doğal temeli aydınlatan boya. Palette soğuk nordic sarışından altın buğday tarlasına 10 tane asil ışık rengi vardır.
 • De Luxe Yüksek Flaş. Önceleri renk bozulmadan saçlarınızı parlak renklerde boyanan bir boya. Üçüncü seviyeden doğal bir üs üzerinde çalışır.
 • De Luxe Pastel. Önceden renklendirilmiş tabanın tonlanması için dört yumuşak pastel ton.
 • Sense De Luxe. Amonyaksız yumuşak gölgeleme. Ana palet 57 renk içeriyor. Saçı nemlendirir ve güçlendirir.
 • De Luxe Gümüş. Gri saçların% 100'ünü boyayan bir boya.
 • De Luxe Ekstra Kırmızı. Parlak ve çok kalıcı kırmızı, bakır ve mor tonları. De Luxe oksit% 6 ve% 9 ile çalışın, 40 dakika bekleyin.

Ayrıca, çizgiler% 3,% 6,% 9,% 12, aktivatör% 1.5, pastel tonlama için aktivatör ve saç renk değişikliği için toz içerir.

saç rengi estel profesyonel paleti

Estel Yorumları

Çok sayıda güzellik salonu ve bağımsız ustalarkuaförler tercih ettikleri bu saç boyası olduğunu iddia ediyorlar. Bu ürünle ilgili profesyonellerden geribildirim olumludur. Ustalar "Estelle" boyasının kıvamı, ilginç parlak renklerle zengin bir palet ve dayanıklılık gibi.

Profesyonel güzellik salonları için boya 2019

Profesyonel güzellik salonları için boya 2019

Related news

 • Malzemeye Göre Yemek Tarifi Videosu
 • Günde 15 Dakika Egzersiz İle Vücudunuz Şekillensin
 • Meslek programı yöneticisi: örnek. Personel yönetimi için meslek programı yöneticisi. Satış Müdürü Mesleği
 • Arnavut çiğeri malzemeleri ile Etiketlenen Konular
 • Basit Pratik Un Kurabiyesi Tarifi

 • Profesyonel güzellik salonları için boya

  Profesyonel güzellik salonları için boya


  Profesyonel güzellik salonları için boya

  Profesyonel güzellik salonları için boya

  Profesyonel güzellik salonları için boya

  Profesyonel güzellik salonları için boya

  Profesyonel güzellik salonları için boya

  Profesyonel güzellik salonları için boya

  Profesyonel güzellik salonları için boya

  Profesyonel güzellik salonları için boya

  Profesyonel güzellik salonları için boya

  Profesyonel güzellik salonları için boya