Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne

Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne


Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 66 06.03.2019, 08:18

Proklova'nın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne

Öyle görünüyor ki doğumdan Elena Proklovamutlu olmak için yazılmıştır. Ne de olsa güzel bir figür ile böyle güzel bir şey sevmek imkânsız. Ama Proklova biyografi bunun kaderi onların korkunç denemeler vardı trajediler dolu - o gerçek aşkı bulmak için üç çocuk ve çok uzun bir zaman kaybetti.

Proklova biyografisi

Elena Igorevna, 1953'te Moskova'da doğdu.Eylül ayının. Büyükannesi ve büyükbabası aktörlerdi, bu nedenle bu meslek için özlem devralındı. 12 yaşındayken ilk filmi "Çağrı, kapıyı aç" da rol aldı. Venedik Çocuk Filmleri Festivalinde ödüle layık görüldü. Bundan sonra, "The Snow Queen" (1966) ve "Burn, Burn, My Star" (1969) adlı filmde genç aktrisin yaratıcı biyografisi iki ana rol ile doldurulmuştur.

İyi gelişmiş ve tiyatro kariyerikız. Melpomene sahnede Biyografi Proklova - "Bluebird" "İnci Zinaida" in, "Echelon'a", "Kremlin'in çanları" bir rol "Valentin ve Valentina" ve diğerleri oynarlar. tiyatro Moskova Sanat Tiyatrosu, o 1973 yılında Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu sonundan beri yer almıştır.

aktris Proklova, biyografi

Biyografi Proklova - Bu aktrisin kişisel yaşamı. Oluşduğu zamana kadar. 17 yıl içinde bir belgesel film yapımcısı ve gazeteci olan bir kişi - Vitaly Melik-Karamov ile evlendi. Evlilikte genç kızları Alina doğurken 4 yıl yaşadı. Daha sonra, anne ve kız arasındaki ilişki işe yaramadı. Sonuçta, Elena çok fazla çekim yapmış, farklı şehirlere gitmiş ve kız büyükannem tarafından büyütülmüştür. Şimdiye kadar, ilişkileri sıcak olarak adlandırılamaz. Ancak Elena efsanevi filmlerde hayranlarına çok güzel roller verdi. Bunların arasında "Tek Kişi", "Aktarma Hakkı Olmayan Anahtar", "Duygusal Roman", "Mimino".

"Mimino" unvanlı galası sonrasında kazaraortak arkadaşı Vsevolod Shilovsky doktor Alexander Savelov-Deryabin ile bir araya geldi. Evlilikleri uzun sürmedi ve bu dönemde Proklova'nın biyografisi gerçek bir trajedi ile dolduruldu. Hamileyken Elena sinir sisteminde düşük düştü ve ikizlerini kaybetti. Bu gerçek ilişki üzerinde bir son verdi ve aile ayrıldı.

Çekime paralel olarak denedimkişisel hayatı oyuncusu Proklova'yı kurmak. 1981'de biyografisi daha da yoğunlaşıyor. O anda "Kocam ol" filminde rol aldı. Birçok kişi, Andrey Mironov'un sette onunla ilgilenmeye çalıştığını biliyor. sanatçı Alexander Adamovich - Ama filmde babasının kalp şövalye olarak oğlunu seçerek diğer onu tercih etti. Aileyi terk etti, ama çalkantılı romantizm sadece 2 yıl sürdü. İşte böyle ölümcül bir kadın Elena Proklova. Biyografi, fotoğraflar hayatının neşeli ve hüzünlü anlarını yansıtıyor.Elena Proklova biyografi fotoğrafı

1985'te kardeşi arkadaşı Andrei Trishin ile evlenerek kendini bağladı.Bu yüzden Elena hala mutluluğunu buldu ve buldugerçek bir adam. Bunu anlamak için sevenler için korkunç bir test hazırlandı. Sekiz yaşındayken oğulları öldü. Kendisi de Elena'nın dediği gibi, bu trajediden sonra, kocasının anladığını hissettiği çok güçlü bir destek olduğunu hissetti: Bu, hayatının adamı. 1994 yılında çiftin uzun zamandır beklenen kızı vardı. Şimdi Proklova'nın biyografisi neşeli etkinliklerle doludur - telgraflara katılır, zevk manzaraları hacienda ile birlikte, kocasıyla birlikte avlanmaya gider, bu ikisi de sever.

Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne

Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne

Related news

 • Fırın Sütlaç Nasıl Yapılır
 • Kuru yemişli tatlı ile Etiketlenen Konular
 • Bu İçecekler Hızla Kilo Vermenizi Sağlayacak
 • Ekler
 • Türkiye ile Katar arasındaki deniz tatbikatı tamamlandı

 • Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 38

  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne


  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 27

  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 64

  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 22

  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 54

  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 83

  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 25

  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 16

  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 61

  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 19

  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 43

  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 60

  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 90

  Proklovanın biyografisi - ölümcül kadın, ancak mutsuz anne 56