Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 2019

Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 2019

Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 93 29.01.2019, 11:32

Promsvyazbank'ın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim?

Uzmanlar PJSC’yi "Promsvyazbank’ı"dalların son derece gelişmiş ağ ile, ülkenin özel finans kurumları arasında en büyüğü. Ortak bankalar "Promsvyazbank" müşterilerine finansal çeşitli hizmetler sunar. çalıştığı ana noktalar ancak hesapları ve kurumsal kredi bakım gerektirmez, ve bireyler terminalleri ve ATM "Alfa-Bank", "BIN", "Ziraat Bankası", banka "Revival", banka "AVB" kullanmak için ek ücret olmadan seçeneğine sahip . Bu amaçla, "PSB" ortak bankalar Rusya'da ATM fazla on binlerce var.

Promsvyazbank'ın banka ortakları

Genel bilgi

2005 yılından beri banka bir perakende işi geliştirmektedir. Ayrıca çıkarlar alanında menkul kıymetler piyasasında, döviz ve bankalararası piyasalarda da çalışmalar yapılmaktadır. 2015 yılında Promsvyazbank'ın ortak bankalarının listesi, Promsvyazbank'ın PJSC AVB için bir sığınak olarak hareket ettiği Avtovazbank ile genişletildi. "Promsvyazbank" ın istikrarlı olduğu ve ülkedeki en iyi 10 bankadan biri olduğu ve bir kredi kuruluşu olarak, Orta ve Doğu Avrupa'daki sahip olduğu sermaye açısından on beşinci sırada yer aldığı belirtilmelidir.

Banka hissedarlarının bir parçası olarak, Commerzbank şirketiAuslandsbanken Holding AG ve 2019'dan beri "Avrupa Bankası" bu sayıya girmiştir. Promsvyazbank'ın da dahil olduğu ortak bankalar, Promsvyazbank da dahil olmak üzere, yeniden örgütlenmeden kaçmadıklarına da önderlik ediyor. Bununla birlikte, banka finansal piyasada daha da istikrarlı ve hatta daha evrensel hale gelmiştir. Merkez ofisinde ve sayısız şubesinde tam bankacılık hizmetleri verilmektedir. Müşterileri arasında orta ve küçük ölçekli işletme şirketleri ve bireyler bulunmaktadır. Uluslararası finansmanın yapıldığı Rusya pazarında, Promsvyazbank diğer birçok finans kurumunun önünde. Bu hem faktoring hem de borç verme için geçerlidir.

Promsvyazbank bankaları komisyonsuz ortaklar

bilgi

Yürüme mesafesinde ATM yokkenKomisyonu olmayan ortak bankalar olan Promsvyazbank, müşterilerine ATM ve terminaller sağlıyor ve müşteriler arasında yaklaşık yüz bin Rus şirketi ve yaklaşık bir buçuk milyon Rus mudisi bulunuyor. Banka, tüm büyük şehirlerde üç yüzden fazla satış noktası ve Kıbrıs'ta bir perakende ofisi bulunan bir şubeye sahiptir. Ayrıca Promsvyazbank'ın temsilcilikleri Çin, Kazakistan ve Ukrayna'da faaliyet göstermektedir. 2008 yılında, ortak bankaların Promsvyazbank'a katılarak komisyoncuların komisyon olmadan faaliyet göstermesine izin veren bir bankacılık grubu oluşturuldu.

En çok üç banka başarıyla katıldı ve birleştirilditek bir finans kurumunda. Bunlar GB Nizhny Novgorod, Yaroslavl'daki Yarsotsbank ve Volgograd'daki Volgoprombank'tır. Ve "Promsvyazbank" AOOT "MMMT" ("Moskova uluslararası ve uzun mesafe telefon") inisiyatifi ile başladı, 1995 yılında böyle bir organizasyon vardı. Bu şirkette Technoserv A.Ş. (hisselerin yüzde otuz beşi), otuz beşle Singleton LLP ve otuz beş ile MMTT OJSC şirketi yer aldı. Yani, 1995 yılında banka kuruldu. 2001 yılında, dönüşümden sonra kapatıldı ve 2007'de açık bir anonim şirket oldu. Ekim 2004'ten bu yana Promsvyazbank mevduat sigorta sistemine girmiştir.

bankalar ortaklar Promsvyazbank komisyon listesi olmadan

sahipleri

Promsvyazbank Dmitry tarafından işletilen ve işletilenhisselerin ( "Promsvyaz Sermaye BV") elliden fazla yüzde kontrol Alexey Ananiev. Ayrıca bankanın büyük hissedarları artan: Leonid Simanovskiy ve Leonid Michelson - 3,28% Boris Mints (JSC "SPC" Gelecek ") yüzde on ile, Gutseriev kardeşler Shishkhanov Mikail Michael Yevloyev (NPF" Güven "ve NPF" Safmar " ) ayrıca on ile, PJSC "ICD" - 9,97%, yeniden yapılanma ve gelişme için Avrupa Bankası -% 11.75.

Bankanın genel merkezi, cadde boyunca Moskova'da bulunuyor.Smirnovskaya in house 10, bina 22. Bugün, Promsvyazbank'ın varlıkları 1299597298000 ruble, Rusya'da onuncu sırada, bölgede dokuzuncu bölge sağlar. Net kar, farklı bir hizalama belirlemektedir: 4536643000 ruble, Rusya ve on beşinci bölgede on yedinci yere "Promsvyazbank" koydu. Derecelendirmelerdeki yüksek yerleri korumak, verimli ve karşılıklı olarak yararlı bir işbirliğine yardımcı olur ve bu Promsvyazbank'ın ortak bankalarının listesidir. Komisyon olmadan, sahip olduğu ATM'lerde çalışabilir, ayrıca özel ve kurumsal müşterilere sağlanan tüm hizmetleri kullanabilirsiniz. Böylece eskiler kurtarıldı ve yeni müşteriler alındı.

bankalar ortakları Promsvyazbank listesi

2019 yılı

Şimdi "Promsvyazbank" arasında ilk 3'e girdiRusya'nın özel finans kuruluşları ve yirmi yılı aşkın bir süredir ülkede ticari bir evrensel banka olmak üzere başarıyla faaliyet göstermektedir. Banker, Promsvyazbank'ı kendi sermayesinin büyüklüğü ile bağlantılı olarak en büyük beş dünya bankası arasında yer aldı: şimdiden 1.3 trilyon rubleyi geçti. Rusya Merkez Bankası, finansal kurumların sistemindeki en önemli onlardan biri olarak kabul etti.

Promsvyazbank müşterilerinin güvenine sahiptir veTicari bir banka gibi çeşitli kuruluşlar için, özkaynak yatırımı yapmak ve onlarla çalışmak için genellikle bir tercih haline gelir. Bankanın popülaritesinin en önemli nedenlerinden biri, ana ve ek ofisleri ile terminal ve ATM'leri kullanmak için komisyona sahip olmayan "Promsvyazbank" ortak bankalarının uzun bir listesi olmasıdır.

dalları

"Promsvyazbank" içinde on bir şubesi vardünyanın farklı şehirleri. Volga, Novosibirsk sokak Serebrennikov içinde, 37a - - Sibirya Khabarovsk'daki, sokakta Zaparina 57 sokak Nesterova, 31 Nizhny Novgorod Uzak Doğu dalıdır. St. Petersburg Millionnaya sokak, 38a karşılamak müşteriler "Promsvyazbank". kolay yatırımcılar ofis yararlanmak için eğer Ortak bankalar hep destekler. Stavropol dal - Stavropol'de, Marshall Zhukov sokakta, 23 sokak N Nikonov, 4, Yekaterinburg, Urallarda bir kolu vardır.

Yuzhny şube - Volgograd, Mareşal sokakChuikov, 65a. Yaroslavl - Sokak Cumhuriyetçi üzerinde, 16. Şube "Promsvyazbank, Kıbrıs'ın Limasol, sokakta Gregory Grigoris Afxentiou, Çin'de 35.," Promsvyazbank "Beijing Tszyangomenvay Dajie, 22 (Saytek, 1308) bir temsilciliği bulunmaktadır. Ayrıca, Promsvyazbank'ın temsili Hindistan'da: Yeni Delhi, Anand Niketan, D-14.

Moskova'da Promsvyazbank bankaları

Bankanın stratejisi

"Promsvyazbank" için en önemli amaçDiğer finansal kuruluşların pazarında mevcut olanlar arasında lider pozisyonlarda olmanızı mümkün kılan sürekli kar büyümesi. Ve Promsvyazbank'ın ortak bankalarının yenilenme listesi ile yargılamak mümkündür. Kendisi aynı zamanda güvenilir bir ortaktır ve yatırım, perakende, orta, küçük, kurumsal işletmelerin müşterilerinin kendisine hitap ettiği tüm finansal sorunları başarılı bir şekilde çözer.

Banka şimdi özel ilgi gösteriyorkurumsal pazarlar, perakende ve küçük işletmelere odaklanacaktır, çünkü bu pazarlar şu anda en büyük potansiyele sahiptir. Promsvyazbank, faaliyetlerine yeni ufuklar ekleyerek iş çeşitliliğini ve sürdürülebilirliğini artırmayı umuyor. Bu tür bir strateji, tüm stratejik iş kollarının önceliği olan hizmet kalitesini daha da artıracaktır.

Promsvyazbank St. Petersburg bankaları ortakları

Gelişim yolları

Ortaklar ve müşterilerle ilişkilerproaktif, uzun vadeli, kişiselleştirilmiş dizildi. Karar verme hızı daha da yüksek olacak, şirketin ürünleri özelleştirilecek, teknoloji ofislerinin yaratılması, elektronik kanalların inovasyonu ve çalışanların profesyonelliğinin artırılması yoluyla çok kanallı bir yaklaşım satışa sunulacak. "Promsvyazbank" ın en iyi 10 seviyesinde yüksek bir pozisyon tutması anlaşılabilir bir arzu. Bu nedenle, işlem işletmesinin aktif olarak gelişmesi için, komisyon gelir miktarını önemli ölçüde artıran bir fırsat vardır.

Büyüme her zaman rekabet halinde olur ve"Promsvyazbank", pazardaki diğer oyuncularla kesinlikle etkileşime girecek, işini uzun vadede desteklemeyi gerektiren aktif olarak büyüyen bir müşteri ile çalışacaktır. Birçok standart olmayan sorun çözülecektir. Bu nedenle Promsvyazbank'ın Moskova, St. Petersburg, diğer şehirlerde ve yurtdışında yeni ortak bankaları var. Bu tür bağlantılar sayesinde, müşteri ile daha esnek, daha hızlı bir etkileşim süreci sağlanmış, iş geliştirme için iç finansal piyasadaki en iyi ürünlerden biri ve çok yüksek bir hizmet kalitesi sağlanmıştır.

Bankalar-ortakları

Ortak bankaların ATM'lerinde "Promsvyazbank"Nakit, müşterilerin ana finans kurumunun ofislerinde ve şubelerinde sahip oldukları aynı koşullar altında çekilir. Ortaklar AB Bank ABB, PJSC Bank Vozrozhdenie, JSC Rosselkhozbank, PJSC Binbank (eski MDM) ve Alfa-Bank'dır. Bu, daha önce belirtildiği gibi, sadece Rusya'da on binden fazla ATM. Petersburg, Yekaterinburg, Stavropol ve diğer pek çok şehirde Promsvyazbank'ın beş ortak bankasının şubeleri ve ATM'leri var.

Ek kısıtlama olmaksızın para çekme(tutarı ifade eder), ek komisyonlar olmadan. Ayrıca, Promsvyazbank kartlarını (Promsvyazbank'ın müşterileri için Mir, MasterCard ve Visa sistemleri, komisyonsuz) kullanarak yukarıda belirtilen bankalarda nakit para çekebilirsiniz.

özen

"Binbank" 2016 yılında yeniden yapılanmayı tamamladıMDM Bank'a katılarak, ATM'lerin yeniden markalanması yapıldı ve bu nedenle PJSC "BINBANK" ın yazılı olduğu herhangi bir cihazda nakit ile çalışmak mümkün. Ancak, "Promsvyazbank" sitesinde, listede bir veya başka ATM "Binbank" da nakit çekme olasılığının olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor.

Koşulların birkaçı hala varYabancı bankaların sahip olduğu üçüncü taraf cihazlar için de aynı şekilde çalışır. Bu, müşterinin etkileyici komisyonlara sahip olabileceği ve limiti sınırlayabileceği anlamına gelir.

bankalar ortakları promsvyazbank ATM'leri

Ortaklık

Her büyük banka kendi başına kuraristisnasız neredeyse tüm kamu alanlarında. Daha küçük bankalar bunu karşılayamaz ve bu nedenle bankacılık ağlarını birleştirerek ortaklıklar kurarlar. Bu durumda, tüm katılımcılar siyah renkte kalır: Müşteri, üçüncü taraf cihazlar üzerindeki ödemelerini fazla ödeme olmaksızın kullanma fırsatı yakalar ve bankalar, kullanıcı tabanını genişleterek ortak bankanın müşterilerini çeker.

"Promsvyazbank" büyük bir organizasyon,Böyle bir mükemmel eğilimin ardında daha az gecikme olması, diğer finansal kuruluşlarla birçok ortaklık anlaşması imzalayarak, gerçekleşmedi. Ortaklık, müşteri hizmetlerinin kalitesini iyileştirmek için birleşik farklı bankalar arasında özel bir anlaşmadır. Böylelikle kişisel varlığın coğrafyası genişletilmiş, partnerin müşterilerinin de ilgisini çekebileceği gizli reklamlar gerçekleştirilmektedir. Bu tür anlaşmalar sonuçlandırılır veya dağıtılır, bu nedenle bankanın web sitesinde ilgili bilgileri aramak en iyisidir. Tüm bunları telefonla da öğrenebilirsiniz.

Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 2019

Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 2019

Related news

 • Kadın kot pantolonun boyutu: bilgi başarının yarısıdır
 • Restoran Zhi Is (Moskova): adres, yorumlar, menü
 • Asya İle İlgili Yazılar
 • Seddülbahir 32 Saat4
 • Cafe Dzerzhinsk: adresler, menü, yorumlar
 • Taraftar, nerelisin

 • Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 9

  Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim


  Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 83

  Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 63

  Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 66

  Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 85

  Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 38

  Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 36

  Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 12

  Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 70

  Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 26

  Promsvyazbankın banka ortakları. Hangi bankalarda komisyon olmadan para çekebilirim 85