Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler 2019

Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler 2019

Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler 41 16.01.2019, 10:34

Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler

Bugün Galina Bagirova elli yedi yaşında. Memleketi Azerbaycan'da uzun zamandır biliniyordu, ancak Rusya'da TNT kanalında yer alan “Psişik Muharebesi” programına katıldıktan sonra vaftiz hakkında bilgi aldı.

Galina Bagirova, uzun bir süredir insanlara yardım eden ve geleceğini tahmin eden bir medyumdur. Bu makale hayatı ve gerçekleştirdiği amaç hakkındadır.

Çocukluk ve gençlik

Galina Bagirova, Haziran 1958'in dördüncü gününde doğduBakü şehrinde yıl. Büyükannesi çok güçlü bir cadı olarak biliniyordu ve büyükbabamın vaftiz hediyesi vardı. Bu iki güçlü medyumun çocuklarının mucizevi bir şekilde bir evlilik birlikteliği içinde birleştiği ve bir kızın atalarının armağanı olan bir kız olduğu ortaya çıktı. Yaş ve engin tecrübesi ile Galina'nın yetenekleri sadece yoğunlaştı.

Ancak, erken çocukluk döneminde bile görülebilirlerdi,Küçük kız, başkaları için doğaüstü bir şey olduğunu tahmin edemediğinde, yukarıdaki sesle nasıl iletişim kurdu. Yüksek Güçler her zaman onlara eşlik ederek onlara eşlik etti. Galina Bagirova, gençliğinde tüm arkadaşlarının hayatını göz önünde bulundurarak çeşitli tahminler yapabildi ve sonunda gerçekleşti.

Kişisel hayat

Galina Bagirova

Liseden mezun olduktan sonra üniversiteyeaktör fakültesi, aktris olma hayalini kuruyor. Hayatı gerçekleşti, kız ülkesinde ünlendi. Genç güzellik, ondan çok daha büyük olan bir erkekle başarılı bir şekilde evlendi, iki çocuğu doğurdu. Ancak, sevgili kişi Galina'yı terk etti ve trajik bir şekilde vefat etti. Bu, gelecekteki tüm hayatı boyunca baskıyı erteledi. Kısa bir süre sonra kadın oyuncu olarak başarılı bir kariyer attı ve üstün yeteneklerini geliştirmeye başladı.

"Psişik muharebesi"

Şimdi Galina Bagirova bir psişik. İnsanlara yardım eder, suçluları aramak için kolluk kuvvetlerine yardım etmeyi reddetmez ve geleceği öngörür. 2009 yılında TNT kanalında “Psişik Muharebesi” adlı bir televizyon gösterisini başarıyla tamamladı ve üç finalistten biri oldu.

Dökümde bile, kendini sadece, sadece Alena Vodonaeva'nın (testte Bay X idi) görünümünü değil, hayatının bazı ayrıntılarını da tanımlamakta zorlanmadan, parlak bir şekilde ayırdı.

Savaşın finalindeki birçok seyirci, şovu kazanan kişi olduğundan emindi. Ancak sonuçlar farklıydı, Galina Bagirova daha sonra üçüncül bir yer aldı.

Galina Bagirova psişik

Hikayelerine göre, son ödevler çokkompleksi. Çekimler sabah erkenden başladı ve geceleri bitti. Fakat buna ek olarak, savaşmak ve başka birçok engelle uğraşmak zorunda kaldı. Ona göre, günün doğası daha sonra "sessiz", bu yüzden gerekli bilgileri almak bazen imkansızdı. Yeniden şarj etmek ve yeni testleri geçmek için ek teknikler kullanmak zorundaydı.

Sürekli katılan psikologlar ve uzmanlarAtışlarda, çoğunlukla psişik bir psikolog denir, yeteneklerini saklar ve onu süper yetenekler için uzaklaştırır. Yine de Galina, sadece psikolojik yöntemlerle açıklanamayan pek çok testi geçti. Örneğin, şeker parçaları kullanarak, Galina Bagirova kimseye bilinmeyen bir bilgi aldı ve fotoğrafta sadece bir kişinin görüntüsünü görmek, hayatının çoğunu anlattı. Ve kişisel bir imzayla birlikte Michael Jackson kartpostalının takıldığı bir zarfla iş verildiğinde, sadece içeriği mükemmel bir şekilde tanımlamakla kalmadı, aynı zamanda efsanevi sanatçının adını bile verdi.

Savaştan sonraki aktiviteler

Galina Bagirova için değerlendirme

Televizyon şovunun bitiminden sonra devam ettiBu güne kadar faaliyetlerini insanlara yardımcı olur. Moskova'da, vaftizle kişisel bir görüşme yapmak veya on-line'a danışmak mümkündür. Halen, ona güvenen, kaderini belirleyen, insanın auralarındaki negatifleri ortadan kaldıran ve insanlara başarı kanalını açan insanların kaderini belirliyor ve değiştiriyor.

Ayrıca, acemi medyumlar Moskova Parapsikoloji Merkezi'nde onun rehberliğinde eğitim görebilmektedir.

Clairvoyants, kendi hizmetlerini kullanmak veya parapsikoloji eğitimi almak isteyenlere ait tüm bilgileri içeren kendi resmi web sitesine sahiptir.

Cenaze töreni yorumları

Galina Bagirova hakkında yorumlar

Resepsiyona katılacak kadar şanslı olanlar,psişik süper güçlerden emin olabilirsiniz. Galina Bagirova hakkında çok sayıda olumlu yorumda, gerçekten sıradan insanlardan eşsiz yeteneklere sahip bir insanı ayırt eden bir şeye sahip olduğuna inanmak için bir neden var. Her ne kadar bu gösteri sırasında bir televizyon kamerası aracılığıyla bunu doğrulamak mümkün olsa da.

Yine de, eskisi gibi, şimdi yoldaGuvenavit, Galina Bagirova'nın (bu konudaki yorumların kendileri için bir önemi yok), sadece gördükleri ve mantıksal sonuçlara dayanarak, bilgiyi olağanüstü bir şekilde analiz edebilen mükemmel bir psikolog olarak kaldığı birçok şüpheci vardır.

Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler 2019

Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler 2019

Related news

 • Pratik Mantarlı Bonfile Yapılışı
 • Kasım ayında Amsterdama seyahat
 • Ekran kartıyla ilgili neden sorunlar var
 • İşte Trezeguet gerçeği

 • Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler 89

  Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler


  Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler 68

  Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler 58

  Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler 46

  Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler 94

  Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler 14

  Psişik Galina Bagirova: hayattan temel gerçekler 24