Radisson gemisi - beş yıldızlı buzkıran 24 31.01.2019, 14:04

"Radisson" gemisi - beş yıldızlı buzkıran

Neskuchny Garden, yeşil çimenler genç yapraklarNovodevichy manastırının kubbelerinin altısı olan MSU, Kremlin'den geçen Noel ağaçları ve kulelerinin arka planına karşı şampanyayla gözlükleri buğuluyordu - tüm bu yolculara "Radisson" gemisini yolcularına göstermeye hazır. Her şeyden önce, 10-20 cm kalınlığında buzları ayırabilen bu buz kırıcıların navigasyonu, yılda 365 günlerden birini durdurmaz.

Radisson gemisi

Birçoğu bu gemilerin nasıl gezdiğini gördüMoskova Nehri. "Radisson", sıradan bir uçuş sırasında binmek veya özel bir ziyafet için bir tekne kiralamak için bir fırsat sunuyor. Şirket küçükse, bir Afrika gül ağacı ile süslenmiş ve kendi iklim kontrol sistemi ile donatılmış birinci sınıf bir kabinde kalabilirsiniz. Ek ücret karşılığında, yetenekli ustalar salonu çiçek ya da balonlarla süslemektedir. Ve akşam özel aydınlatma, buzkıranın alışılmadık şekilde güzel olmasını sağlıyor.

Fransız maceraperest Pierre-Esprit'in adıRadisson, beş yıldızın lüksü ve konforuyla sıkı sıkıya bağlantılı. Avrupa şebekesindeki tek otel olan "Ukrayna" adlı eski otel kendi filosuna sahiptir. Ve herhangi bir gemi "Radisson" set yüksek seviyesine karşılık gelir. Otel, ücretsiz Wi-Fi, fotoğraf ve video çekimi, müzik programları aracılığıyla telefonunuza indirilebilen kullanışlı otopark, taksi, sesli rehber sunmaktadır. Engelli yolcuların buluşması için burada hazırlanmıştır.

moskova nehri radisson üzerinde motorlu gemiler

"Radisson" gemisinde bir yürüyüş hatırlanıyorİtalyan mutfağı ve lüks manzaralar. Bilinçli olarak filonun sahipleri "Bellagio" şefi Lorenzo Strapato'dan çekildi. Menü çok büyük değil, ama ilginç, ağız sulandıran isimleri ile yemekler. Elma-ahududu sosunda ördek göğsü ve patates püresi bir arka plan üzerinde kuzu filetosu kimseyi kayıtsız bırakması olası değildir. Restoranda öğle yemeği kişi başı ortalama 1000-1300 rubleye mal olacak.

Kabinde sıcağında serin ve kışın soğuk -rahat ve sıcak, en sıcak seven konuklar halı ile donatılmıştır. Panoramik cam, pencerenin yakınında bulunmayan yerlerden bile mükemmel bir görüntü sağlar. Taze nehir havasını koklamak isteyenler için açık güverteler düzenlenir.

Teknede bir yürüyüş Radisson

Deneyimli ve tecrübeli yolcular "Radisson" gemisi özel bir sürpriz hazırladı: özgün hediyeler, özel manzara ve ilginç eğlenceler ile tematik geziler.

"Radisson" gemisi için biletler 900 rubleye mal oldu2.5 saat yolculuk. Onlar rıhtımdaki bilet ofisinde satın alınabilir, ancak terminalde ya da online olarak kitap satın almak daha güvenilirdir. İkinci durumda, bir bilet basmaya gerek yoktur, bunu mobil cihazınızın ekranında göstermek için yeterlidir.

Gemide Cruise "Radisson" orijinaldirve romantik bir hediye ve kutlama için sıra dışı bir seçenek. tecrübe ve uygun fiyatta bolluğu, zaman ve bilet satın alma imkanı yabancı turist, genç çiftler ve çocuklu aileler arasında çok popüler hale. Uzun zamandır hatırlanacak unutulmaz bir tatil sunacak.

Radisson gemisi - beş yıldızlı buzkıranfotograflar galeriler Fotograf

Related news

 • Karaciğer (Sibirya sağlığı) ilacı, bileşimi ve uygulaması
 • Tavuklu Şehriye Salatası Tarifi
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma

 • Radisson gemisi - beş yıldızlı buzkıran 83

  Radisson gemisi - beş yıldızlı buzkıran


  Radisson gemisi - beş yıldızlı buzkıran 3

  Radisson gemisi - beş yıldızlı buzkıran 17

  Radisson gemisi - beş yıldızlı buzkıran 36

  Radisson gemisi - beş yıldızlı buzkıran 29

  Radisson gemisi - beş yıldızlı buzkıran 68

  Radisson gemisi - beş yıldızlı buzkıran 84

  Radisson gemisi - beş yıldızlı buzkıran 15