Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor 2019

Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor 2019

Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor 92 05.02.2019, 03:13

Restaurant "Çatıda". Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor

Kazan gerçek bir kontrast şehri haline gelir. Burada ulusal mutfağı olan ya da Avrupalılara tanıdık yemekleri olan kurumları bulabilirsiniz. Ayrıca şehirde, hem ayrı yerlerde hem de komplekslerin bir parçası olan birçok ilginç kurum var. Bunlardan biri de "Çatıdaki" restoran. Kazan, bu kez beş katlı bir binanın en üst katında yer alan yemeklerin tadını çıkarmak için sunuyor. Restoranın ziyaretçilerinden önce ilginç bir manzara ortaya çıkıyor. Bu, bu kurumun başarılı konumu nedeniyle. Bu yüzden her zaman bir çok ziyaretçimiz var ve masa için önceden rezervasyon yapılması gerekiyor.

Kuruluşun yeri

Şehrin kalbinde, bir çok yanındaalışveriş merkezleri ve unutulmaz binalar, bir restoran "On the Roof" (Kazan). Baumana, 82, şehrin ana yaya caddesinin en sonunda yer almaktadır. Genellikle Moskova Arbat ile karşılaştırılır. Hem tarihi binaları hem de daha modern kompleksleri barındırır.

Bu kurumdan bir dakika içindeYeraltı. Ayrıca yürüme mesafesinde ve otobüste troleybüs durur. Böylece, restorana ulaşmak şehrin her yerinden zor değildir. Tabii ki, bir artı. Ayrıca yakındaki turistler için uygun birkaç otel vardır.

Kazan çatısında restoran

Kuruluş bölgeleri

"Çatıdaki" restoranın komşusu nedir? Kazan alışveriş merkezleriyle doludur, bunlardan birinde bu kurum yer almaktadır. Kompleks "Svita Hall" un beşinci katında, restoranın iki bölgesi vardır. İlk - doğrudan çatıya yol açar. Ancak, sadece yaz aylarında çalışır. Bu verandaya ulaşmak zordur, en az birkaç hafta boyunca koltuk ayırmanız gerekir.

İkinci bölge tüm yıl boyunca kapalı olduğundan çalışırrüzgardan ve elementlerden. Ancak, aynı zamanda büyük pencereler ve camlı bir çatıya sahip olduğu için de popüler. Pencerelerin yanında bulunan yerler için rezervasyon yaparken, depozito yatırmanız gerekecektir.

Restoranın iç

Restoranın avantajları nelerdir?çatı "? Kazan, birçok kafe ve restoranın ilginç tasarımlarına sahiptir. Bu durumda, ziyaretçiler eğlenceli şeylerle dolu bir kuruma girerler. Örneğin, ziyaretçiler dış giysilerini yatay olarak askıya alınmış süpürgeler ve bir süpürge üzerine asmaya davet edilir.

Ayrıca, çoğu mobilya kendisi paletlerden yapılmıştır. Koltuklar yumuşak minderler. Bankalar lambaların rolünü üstlenirler ve her masada mumların içinde güzel bir lamba vardır.

Her şey parlak renklerde yapılır: kahverengi-bejden beyaza. Ayrıca dikkat çeken şey, "Çatıda" (Kazan) restoranın yemeklerin nasıl hazırlandığını görmesidir. Bu açık mutfak tarafından mümkün oldu. İlgi alan ziyaretçiler, kokteyllerin veya barbekülü işlerin karışmasını gözlemler.

Kazan menüsünün çatısında restoran

Restoran "Çatıya" (Kazan): menu

Kurumun mutfağı oldukça çeşitlidir. Çok çeşitli pizzalardan birini seçerek, İtalyan tadını çıkarabilirsiniz. Bu yemeğin iki katmanlı ahşap bir standta servis edilebileceği ilginç.

Ayrıca hem geleneksel hem depişmiş. Ayrıca çok çeşitli salatalar, pirzola, sıcak yemekler. Alkollü ve alkolsüz kokteyllere özellikle dikkat edilir. Çoğu taze meyve veya çilek kullanır. Restoran menüsünde çok fazla olmayan tatlılar olarak kullanılabilirler.

Kazan Bauman 82 çatısında restoran

Ayrıca güçlü alkollü içecekler ve şaraplar içeren barın bir haritası vardır. Hemen hemen her şey bir bölüm veya tüm şirket için bir şişe olarak sipariş edilebilir.

Ayrıca nargile seçenekleri de var, kaputun yararına izin veriyor. İlginç bir yer olduğu için, kışın tesislerin çok iyi ısıtılmadığını, ancak bu durumda battaniyelerin hazırlandığını belirtmek gerekir.

Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor 2019

Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor 2019

Related news

 • Spirulinanın En Tehlikeli Yan Etkisi
 • Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkında Karar
 • Ünlü Annelerden Prima ve Unicef’in Aşı Kampanyasına Destek

 • Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor 56

  Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor


  Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor 3

  Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor 82

  Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor 78

  Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor 32

  Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor 32

  Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor 50

  Restaurant Çatıda. Kazan sizi eğlendirmeye davet ediyor 4