Restoran Monet (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar 2019

Restoran Monet (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar 2019

Restoran Monet (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar 93 17.02.2019, 23:16

Restoran "Monet" (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar

Yekaterinburg restoranlarını göz önünde bulundurarak"Monet" isimli bir kurumdan ayrılmak istiyorum. Ziyaretçilerin burada bekledikleri hakkında ve bu yazı hakkında konuşacağız. Müşterilerin bu kurumu ziyaret ettikten sonra hangi izlenimin olduğunu da anlayacağız.restaurant monet екатеринбург

Monet Restaurant (Ekaterinburg): açıklama, fotoğraf

Burası rahatlamak için harika bir yerdir.bütün aile. Bu nedenle, eğer bu restoranı ziyaret edecekseniz, o zaman sizin yokluğunuz için çocukları bırakacak kimselerle arama yapmaya gerek yoktur. Onları yanınıza almaktan çekinmeyin, çünkü burada da yapacak bir şeyleri olacak. Ve bütün aile burada her an gelebilir.

Yani, saat sekizden sabah ve öğleden öncebir fincan hoş kokulu kahve ile lezzetli ve doyurucu bir kahvaltı sunacak. Öğleden sonra saat 4'e kadar, hem Rus hem de İtalyan mutfağının birçok yemeğinden birini tadarak, akşam yemeği için buraya gelebilirsiniz. Eh, akşamları restoran "Monet" (Yekaterinburg) rahat bir yerde lezzetli bir akşam yemeği yemek isteyen herkese kapılarını açar. Ve burada hem çocuklu büyük ailelere hem de gençlik şirketlerine ve iş adamlarına eşit derecede uygun olacaktır.

Söz konusu restoranın yönetimi ve personeli, bir aile tatilinin ne kadar önemli olduğu hakkında her şeyi bilir ve mümkün olduğunca keyifli ve konforlu hale getirmek için her şeyi yapar.monet екатеринбург

Ek özellikler

Restoran "Monet" (Yekaterinburg)orta ölçekli tesis. Yani, burada koltuk sayısı 60'tır. Ön rezervasyon hizmeti verilmektedir. Bunu +7 (343) 287 -10-81 numaralı telefonu arayarak yapabilirsiniz. Restoranın adresi: Ekaterinburg, ul. Rosa Luxemburg, 49, 1. kat.

Tasarım gelince, iç tasarımdekorasyon "Monet" bir şehir aile restoranı tarzında oluşturulur. Burası çok rahat. Sigara içilmeyen bir alan bulunmaktadır. Restoranda iki salon vardır, bunlardan biri en genç konuklar içindir. VIP salonları burada verilmemektedir, ancak VIP hizmeti organize etmek mümkündür. Salonda bir TV var ve arka plan boğuk keyifli müzik tarafından çalınır.

Restoranın deneyimli şefleri bazında zaman zamanHerkesin kendi becerilerini geliştirebileceği yetişkinler için mutfak kursları düzenleyin ve daha sonra kendi yemeklerinin mükemmel yemekleri ile hane ve arkadaşlara sürpriz yapın. Ayrıca yetişkinler için restoranda bir barmen okulu ve bir "suşi robotu" vardır.

Çocuklar için

Restoran "Monet" (Yekaterinburg) beriAilenin tüm üyeleri için küçükten büyüğe tasarlanmış, her şey sadece anne babalarının değil, çocuklarının da ihtiyaçlarını karşılamak için burada yapılır. Bu yüzden burada çocuklar için ayrı bir oyun odası var. Komik yarışmalar düzenleniyor, eğlence düzenleniyor. Çocuklara da yararlı şeyler öğretilir: Örneğin, her genç mutfak öğrencisinin pizzayı kendisinin pişirebileceği bir ana sınıfa katılma fırsatı vardır. Kural olarak, çocuklar bu restorandan tam bir zevkle ayrılırlar.monet restaurant yorumlar

menü

"Monet" bir aile restoranı olduğu için, sadece yetişkinlerin değil, çocuk yemeklerinin de oldukça geniş bir yelpazesi vardır.

Özellikle kuruluşun misafirleri tarafından sevilen İtalyanmutfak. Özellikle pizza, makarna, risotto, salata ve çeşitli atıştırmalıklar ile temsil edilmektedir. aşağıdaki şekilde çocuklar ve yetişkinler tarafından sevilen pizza gelince, onun çeşitlerinin en popüler şunlardır: sosis ve pastırma ile dolması "Meksika", "çiftçi" (akut domates ve taze ihale kıyılmış domuz doldurulması) (ucuz yemeğin hangi sebzeler ile mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiş) ve "mevsim" (dört bölümden oluşan pizza, böylece ailenin her bir üyesi bunu sizin beğeninize göre bir parça bulacak). Ayrıca menüde herkesin kendileri için bir şey seçeceği bir dizi büyük İtalyan yemekleri var.

Restoran "Monet" menüsüne özel ilgitatlı kart verilir. Bu özellikle en genç tatlı diş için geçerlidir. Tesisin konukları çay ve kahve menüsü kartlarını beğeneceklerdir. Sonuçta, bir parça peynirli kek, tiramisu ya da bir fincan güzel kokulu kahve ya da çay ile gözleme yapmak her zaman güzeldir.

Çok çeşitli ruhlar var. Bar kartını okuyarak onlarla tanışabilirsiniz. Tüm gelenler, çeşitli alkollü ve alkolsüz kokteyller hazırlayacak. Restoran ayrıca bir nargile vardır.Yekaterinburg restoranları

"Monet" (restoran): Konuk değerlendirmeleri

Bu kurumun misafirlerine göre, restoranBurada en azından bir bakış hak ediyor. Ve bu bütün aile tarafından tavsiye edilir. Yani, ziyaretçilere göre, hemen hemen her şey "Monet" de düzenlenmiştir: hem konumu hem de sempatik güler yüzlü personeli, mükemmel mutfağı ve hoş iç mekanı. Doğru, bazı düzenli müşteriler fiyatların yakın zamanda yükseldiğini söylüyor. Ancak başka şikayetler yoktur. Bu arada, birçok Yekaterinburg sakinleri, Monet restoranındaki ailenin en küçük üyelerinin doğum günlerini kutlarlar. Onlara göre, tatilden sonra herkes mutlu olur - hem çocuklar hem de ebeveynleri.

Restoran Monet (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar 2019

Restoran Monet (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar 2019

Related news

 • Rüyada Deve Görmek Binmek ve Öldürmek Nedir
 • Tavuk Köftesi Yapımı Videosu
 • Arpa Diyeti İle Haftada 4 Kilo

 • Restoran Monet (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar 26

  Restoran Monet (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar


  Restoran Monet (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar 7

  Restoran Monet (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar 51

  Restoran Monet (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar 5

  Restoran Monet (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar 71

  Restoran Monet (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar 32

  Restoran Monet (Yekaterinburg): açıklama, menü ve yorumlar 69