18.06.2019

Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma 65

Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma.

Ülkemizde her yıl sigortaivme kazanıyor. Gayrimenkul riskleri bugün hem fiziksel hem de tüzel kişiler için sigortalıdır. Ancak son zamanlarda birçok girişimci, bir kaza nedeniyle üretim durdurulduğunda yapılan ek bir sigorta türü almak için sigorta şirketlerine yöneliyor. Bu gibi durumlar genellikle sigorta şirketleri tarafından üretimde kesintiler olarak adlandırılmaktadır.

Olası hasara karşı sigorta.

Modern şehirlerin yoğun olduğu gerçeği nedeniyleUzun bir süredir gelişiyorlar, yangınlar, çeşitli insan kaynaklı felaketler ya da diğer doğal afetler olması nadir değildir. Aynı zamanda, doğal olarak, sadece sıradan vatandaşlar değil, aynı zamanda işletmelerin çoğunluğu çeker. Bu nedenle, sigortaların yakın zamanda bu tür vakalardan popülerlik kazanması tesadüf değildir. Bu durum, böyle acil durumlardan sonra işletmenin ekipmanının ciddi şekilde zarar görebileceği gerçeğiyle açıklanabilir. Sonuç olarak, bazı konveyör hatları fabrikada duracak veya üretim süreci tamamen durduruyor. Ayrıca, üretimdeki kesintilerden kaynaklanan hasar önemli miktarda olabilir. Böylelikle, kurumun cari harcamalarının kaldığı, ancak planlanan karı almayacağı bir durum söz konusudur. Mevcut maliyetler altında anlayın:

1) personel maaşları;

2) bankadan alınan kredinin geri ödenmesi;

3) işletmenin dükkanlarının kira bedelinin ödenmesi;

4) Vergi ve benzeri harcamaların yıllık ödenmesi.

Bu nedenle sigortacılar giderek daha fazla teklif veriyorişletmelerin yöneticileri üretimde olası kesintilere karşı sigorta. Bunun temeli, sigorta şirketinin, ilgili sözleşmeyi imzalarken, üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasına neden olan bir durumun söz konusu olması durumunda işletmeyi ödemekle yükümlü olmasıdır. Sigortacılar bugün, sigorta programlarına yönelik birçok seçenek sunmakta olup, bunların her birinin koşulları, işletmelerin bireysel göstergelerine bağlıdır.

Ayrıca kırılmalara karşı sigorta çeşitleri de vardır.Ayrıca, üretim sürecini geri kazanmak için harcayacakları maliyetleri karşılayacak şirketlere belirli ödemeler de sağlayan üretim. Bazen sigorta şirketleri üretim kapasitesini başlatmak için gerekli ekipmanı telafi eder ve tamir ederler. Listelenen tüm zararlar, üretimin zarar görmesinin yanı sıra işletmenin mülkiyeti nedeniyle de, bu tür sigortalar ana belge - mülkiyet sigortası ilavesi olarak imzalanmaktadır. Üretimde kesintilere karşı sigortanın uzun bir süredir, çoğu Avrupa ülkesinde ve Amerika Birleşik Devletleri'nde başarıyla uygulandığını belirtmek gerekir.Related news

 • Motivasyona Giriş
 • Tchibo Yaz Kampı Koleksiyonu’nu Satışa Sundu
 • Kendi ellerinizle bez ve kağıt çiçek nasıl yapılır, iğne kadınları için ilginç fikirler
 • Duş Perdesi Nasıl Temizlenir
 • Kaldirik Otu (Hodan Bitkisi) Nedir Ne İşe Yarar

 • Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma 61

  Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma


  Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma 98

  Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma 29

  Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma 97

  Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma 31

  Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma 64

  Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma 36

  Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma 33

  Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma 1

  Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma 70

  Üretim sürecinin geçici olarak durdurulmasından koruma 93