17.06.2019

Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 46

Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür.

Birçok yönden en eğlenceli olanlardan birisınıflar - örme örme. Bu şekilde kadın şapkaları oluşturmak çok kolaydır. Ve bu sürecin sadeliğini anlamak için, temel adımları anlamak ve yönetmek, mümkün olduğunca faydalıdır. Öncelikle, bu ürünün şeklini, görünümünü ve tabii ki rengini belirlemeniz gerekir. Her şey mükemmel bir şekilde eşleştirilmeli ve kişisel beğenilerle ve arzularla koordine edilmelidir. Her halükarda, bu ürünü örgü yapmanın en kolay ve en kolay yollarından birinin dairesel örme iğnelerindeki şapkaları örmek olduğunu bilmek zorundasınız.

Sonraki gerekli sayıda döngü dizisidir. İpliğin yoğunluğuna ve kullanılan direklerin kalınlığına oranla istenen ilmek sayısını belirlemek gerekir. Örgü iğneleri ile nasıl başlanacağınızı bilmelisiniz. Kadın şapkaları sakızdan (kenarlardan) örülmeye başlar ve tabana (başın tacı) biter. Kenarı örmek için birkaç farklı yol vardır, ancak hangisi seçilmiş olursa olsun, her durumda genişliği genellikle yedi buçuk santimetreyi geçmez. Ardından, kapağın ana bezi, seçilen model için gerekli yüksekliğe kadar sökülmelidir. Bundan sonra, her sırada belirli sayıda döngüde bir azalma başlar. Simetrik ve özdeş olmalıdır. Bu azalma oldukça hızlı bir şekilde yapılır; diğer bir deyişle, belirli aralıklarla iki sıranın birbirine bağlanması gerekir. Kalan döngüler direkte değil, aşağıdaki şekilde kapanır: ana diş kesilir ve bir kanca yardımı ile uzatılır. Ürünün alt kısmında görüntülenir ve iyi sabitlenmiştir. Örgü şapkaları dairesel örme iğneleri üzerinde neredeyse bitmiş kabul edilebilir.

Bu süreçte pek çok avantaj var,örme denir. Bayan şapkaları kesinlikle kesintisizdir ve neredeyse aynı nefesle bağlanır, çünkü birkaç parçanın birleştirilmesiyle ek işe ihtiyaç duymazlar. Ürün çalışma sırasında sağdan denenebilir ve şapkaları dikişle örme sırasında doğal olarak imkansız olan tüm gerekli ayarlamaları yapabilir. Ve dikişin varlığı bitmiş üründe biraz rahatsızlık veriyor. Güzel bir şekilde yapılmış bir dikiş bile yeterince estetik bir görünüme sahip olmadığından daima geri gizlenmelidir.

Örgü iğneleri ile örülme aynı şekildeçift ​​başlıklar. Bu işlem arasındaki fark, burada ısı ve hacim vermek için astarın ürüne yapıştırılmasıdır. Bu iç kısım sonra, gerekli sakız kenarı boyunca üst katmanı başlığı, örgü başlangıcında aranan tekabül eden döngü sayısını çevirmek için, ve bu ürün, astarın içi ile devam vardır. Çift kapaklı iğnelerle örme yapmak için en iyi seçenek, ikinci bir katman için daha ince bir iplik seçmektir.

Bu süreci anladıktan sonra,hoş bir eğlencenin en iyi yollarından biri örmektir. Kadın kepleri, tek bir kopyadan oluşan ve en önemlisi kişisel beğenilere ve tercihlere dayanan tam bir özenle elde edilmektedir. Örme işleminin temel işleminin tamamlanmasından sonra, ürün bir pompon, fırça veya topuz ile süslenebilir. Boncuk boncuk veya çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Burada fantezi herhangi bir şey ile sınırlı değildir.

Bir kapağın temelini idam ettiren birçok vasıflı işçi,bir eşarp şeklinde yapılmış değil sadece dekoratif öğeler, aynı zamanda örneğin gibi pratik unsurları, sıcak, uzun askıları, tamamlar. Bu, ürünü sadece orijinal değil, aynı zamanda daha sıcak ve rahat hale getirmenizi sağlar. elleriyle dişi örme şapka oluşturma ve adam favori faaliyetleri biri olacak gerçekten basit ve kolay örme olduğunu fark ve sonra başlangıç ​​Dünya ustaları muhteşem triko için açılacaktır. Herhangi bir, hatta en karmaşık yaratım, kolaylıkla fark edilecek ve başkaları için bir hayranlık nesnesi haline gelecektir.Related news

 • YATIK SELANİK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOSU
 • Zayıflatan Kilo Verdiren En iyi 5 Diyet
 • Ahşap Oyuncak Tasarımı Yarışması
 • Zayıflamanıza Yardımcı Olacak İçecekler Nelerdir
 • Suzuki ürün hattı açıklaması

 • Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 35

  Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür


  Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 99

  Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 3

  Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 12

  Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 91

  Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 70

  Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 49

  Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 21

  Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 45

  Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 53

  Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 19

  Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 48

  Örgü iğneleri ile kolay ve heyecan verici örme. Kendince yapılan şapkalar, benzeri olmayan, şık ve şık bir üründür 89