River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat

River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat


River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 54 13.03.2019, 04:46

River cruise gemisi "Dmitry Furmanov": açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat

Yaz tatili için harika zaman veSeyahat. Ve son yıllarda, Rus turistler giderek evde dinlenmeyi tercih ediyorlar. Bu yazıda, "Dmitry Furmanov" gemisindeki yolculuk hakkında vakit geçirmek için olağandışı ve ilginç bir yol hakkında konuşacağız.

motorlu tekne Dmitrii Furmanov

Birazcık geçmiş

Geminin turist ömrü 1991'de başladı. Fakat o zaman "Dmitry Furmanov" gemisi sadece yabancı turistlerin eğlencesi için hizmet etti ve Moskova - St. Petersburg rotasına gitti.

1995 yılında gemi tamamen yeniden inşa edildi. Mobilya ve halıları değiştirdik ve tüm kabinler gerekli tüm kolaylıkları (klima, duş kabinleri, lavabolar ve tuvaletler) ile donattı.

2012'de motorlu gemi Rus turistler tarafından kullanılabilir hale geldi. Gemi, 2016 yılında nakliye şirketi Infoflot'un sahipliğini devraldı.

tanım

"Dmitry Furmanov" gemisi 1983 yılında Alman tersanelerinde inşa edildi. Ekip 98 kişidir ve kabinlerde 332 kişi konaklayabilir.

Gemi lüks bir tekne. Her kabinde bir buzdolabı, klima, TV, radyo ve saç kurutma makinesi bulunur. Süit kategorisinde çatal-bıçak takımları, tabak, içki suyu, bornoz ve terlik bulunur. Güvenlik kanalı, çizgi film ve filmler, GPS harita, geminin baş bulunan odasından gezi kanal görünümü: Gemide birkaç merkezi uydu aracılığıyla alınan ve interrnal yayınlanan kullanılabilir kanallardır.

tekne turu

Turistlere şunlar sağlanır:

 • Masa oyunları: satranç, dama, tavla vs.
 • Voleybol ve futbol topları, badminton, oyun kartları, plaj paspasları ve sıcak battaniyeler için.
 • İstenirse kabinde kurulabilen çocuk yatakları mevcuttur. Restoranda özel sandalyeler bulunur.
 • Ayrıca gemide büyük bir kütüphane var.

Bir otel ücreti için, bir çift dürbün kiralayabilir vehavlu, video ve fotoğraf sipariş etmek, çamaşırhaneden yararlanmak ve bir taksi istemek. Ayrıca iki restoran, üç bar, sauna, konferans salonu, hediyelik eşya dükkanı, solaryum, tıbbi merkez ve ütü odası da bulunur.

kabin

Gemide "Dmitry Furmanov" ana parçasıKabinlerde (süit ve junior süitler hariç) A işareti bulunmaktadır. Odalarda lavabo, tuvalet ve duş bulunmaktadır. A harfinden sonra yazılan rakam yer sayısını belirtir. Kalan mektuplar, kabinin nerede olduğunu gösterir.

Şimdi düşünüyoruz ki, güverte üzerinde şu veya bu kategorideki kamaralar var:

 • Tekne. Çift süit ve junior süitlerin yanı sıra A1 ve A2 sınıfı kabinler bulunmaktadır.
 • Ortalama güvertede sadece A2 sınıfı odalar bulunmaktadır. Bunlardan bazılarının bakış yakın yetiştirilen tuzak, kapatır. Ve yer seçerken dikkate alınması gerekir.
 • Ana. A2 sınıfının sadece kabinleri de var.
 • Aşağı. Sadece bu güvertede üçlü ve dörtlü kabinler var.

"Dmitry Furmanov" gemisi çok geneldir, bu nedenle seçim yeri ve yer zırhı ile ilgili herhangi bir problem yoktur. Her yolcu kendisine ve ailesine uygun olanı seçebilir.

motorlu tekne dmitry furs yorum

hizmet

Yolculuk, uçuşun gönderilmesinden iki saat önce gerçekleşen kayıt ve iniş ile başlar. Ayrılış zamanı turist pasolarından bulunabilir.

Kayıt kendiliğinden hızlı ve geçersiz sayılırbürokratik erteleme. Girişte, pasaportunuzu ve biletinizi göstermeniz yeterlidir, daha sonra turistlere kabinlerin anahtarı verilir ve bunlar hemen işgal edilebilir. Daha sonra, gezi grubunun sayısını ve restorandaki masayı gösteren biniş kartlarına verilecek. Ayrıca yolcular kabinlerinden ek anahtar isteyebilirler.

Turistler daha önce nehir istasyonuna gelirlerse, o zamaneşyalarını seyir yönetiminin gözetiminde bırakabilir, ancak ancak motorlu geminin iskelesinde bulunuyorsa. Bununla birlikte, kayıt yaptırmadan gemide kalamazsınız.

dört güverteli motorlu gemi

Kahvaltı, öğle ve akşam yemeğine çıkın yolcularınız varGeminin iki restoranından birinde olabilir. Aynı zamanda "açık büfe" sisteminde kahvaltılar yapılır ve öğle ve akşam yemeklerinde menüde sunulan çeşitli yemeklerden birini seçebilirsiniz. Yolculara temel yemekler, çorbalar, salatalar ve tatlılar sunulmaktadır. Kahvaltı içeceklerinden, meyve suları, süt, çay, kahve, şampanya; öğle yemeği için - kahve, çay ve çay; akşam yemeği için - çay ve alkollü içecekler. Beş yaşın altındaki çocuklar için ücretsiz yolculuk yapabilen çocuklar için özel bir çocuk menüsü vardır.

Gemide ayrıca üç çubuk var.Alkollü ve alkolsüz içeceklerin yanı sıra tatlılardan oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip müşterilerle buluşun. Saat 00.30'a kadar burada sıcak yemekler alabilirsiniz. Ayrıca barın herhangi bir ürününü kabin içerisinde sipariş etmek de mümkündür. Gündüz boyunca, gemi gezintisi boyunca bira, alkolsüz içecekler ve atıştırmalıklar taşınıyor.

rotalar

gemide yolculuk

Gemide Cruise "Dmitry Furmanov" geziler ile birkaç durak önerir. Tüm yolcular gerekirse gruplara ayrılır, gerekirse İngilizce konuşan bir tercüman hizmetini kullanabilirsiniz.

Yolculuk rotaları bir düzineden fazla. Birçok yönden farklıdırlar. Her şeyden önce, gün sayısı - gezi süresi 3 ila 15 gün arasında olabilir. Ve ayrıca ziyaret edilen şehirlerin sayısı. Gemi hem bir limana, örneğin Tver'e, hem de on beşe girebilir. Değişmeyen tek şey, geminin başlaması ve Moskova limanında sona ermesidir.

İçerisinde bulunabilecek şehirleri listelerizTur: Uglich, Tver, Mişkin, Kostroma, Yaroslavl, Ples, Kizhi, Gorica, Mandrogi, St. Petersburg, Valaam Adası, Sortavala, Svirstroy, Cherepovets, Vytegra, Petrozavodsk ve diğerleri.

Maliyet ve zamanlama

Dört katlı bir motorlu gemiye yapılan yolculukların tarifeleri, çoğu zaman değiştiği için bilet satın almadan hemen önce bilinmelidir.

Maliyete gelince, miktar rotaya, seyahat süresine ve kabin sınıfına bağlı olacaktır. Ortalama olarak, kişi başına 12.000 ila 75.000 ruble arasında değişebilir.

Ayrıca bir indirimler sistemi de var. 14 yaşından küçük çocuklar için% 15 indirim sağlanır ve 5 yaş altı yolcular için seyahat ücretsizdir. Ayrıca fiyat indirimi doğum günü, emekliler ve A3 ve A4 sınıfı kabinlerde üst raflara sahip olanlar sayılabilir. Turist gruplarına da seyahat edenlerin sayısına bağlı olarak% 7 ila% 13 arasında indirim yapılmaktadır.

Taksitli bir yolculuğa çıkması gerekiyordu. İlk katkı sadece% 40 olacaktır.

Motor gemisi "Dmitry Furmanov": yorumlar

motorlu gemi dmitry furgers dört kişilik kabin

Şimdi bir gemide seyahat eden turistlerin hangi izlenimlerinin kaldığı hakkında konuşalım. Sadece gezi hakkında yorum olumlu ve olumsuz hem de bir rezervasyon yapın.

Öncelikle profesyoneller hakkında konuşalım. Her şeyden önce, bu şık bir tür ve bilişsel geziler. Ayrıca personel nezaket, iyi mutfak, alkol ve diğer içecekler için barlar makul fiyatlarla dikkat edin. Kabinlerdeki sıhhi tesisat düzgün çalışıyor. Gemide bir çok eğlence, hatta en zorlu müşteri bile sıkılmıyor. Güler yüzlü personel, odalarda yüksek kaliteli ve zamanında temizlik.

motorlu tekne Dmitrii Furmanov

Ancak gemide yolculuk hoş değildiherşey. Bazı yolcular aşağıdaki dezavantajları buldular. Kabinlerde eski mobilyalar ve dar yataklar bulunur. Kahvaltı, öğle veya akşam yemeği sırasında restoranlar dışında herhangi bir yerde yemek yiyemezsiniz. Diğer turistler geminin mürettebatının kayıtsız tutumunu kaydetti.

River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat

River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat

Related news

 • 1 Metreküp Kaç Ton – Kaç Kilogram Yapar
 • Bir keçi hakkında bilmeceler - çocuklar için entelektüel bir hobi
 • Güzel bir kız olmanın nasıl olduğuna dair birkaç öneri
 • Stoltenberg: Umarım, Türkiyenin S-400 alımı ve bu sistemin uyumu sorununa çözüm buluruz
 • Müzikal gelişim: Çocuklar nasıl şarkı söyler
 • Deli Divane 196.Bölüm 7 Şubat 2019-2020-2020 izle

 • River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 43

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat


  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 73

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 42

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 35

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 84

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 11

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 70

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 15

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 89

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 93

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 10

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 2

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 38

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 61

  River cruise gemisi Dmitry Furmanov: açıklama, rotalar. Tekneyle seyahat 62