Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir 2019

Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir 2019
Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir

Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir?

Rottweiler çok akıllı, adanmış veoldukça duyarlı köpekler. Ancak, bütün bunlarla birlikte, önce vahşi bekçi köpekleri olarak gösteriliyorlardı. Ayrıca, büyük boyutları var. YaniHayvan oldukça tehlikelidir -Rottweiler. Nasıl eğitilirBir köpek haklı, köpek yetiştiricisi mutlaka bilmeli.

Ilk günler

Sadece satın alınan yavrular genellikle davranırçok huzursuz - onlar, onlar özledim, onlar, yeni sahipleri, vb tepki vermezler. Böyle küçük bir köpek durumu oldukça anlaşılabilir. Sonuçta, köpek yavrusu onun için tamamen sıradışı bir ortama girdi. Yeni evcil hayvanınızın hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olmak için, sahiplerinin bir dizi basit eylem yapması ve maksimum sabrı göstermesi gerekir.

Rottweiler nasıl eğitilir

Her şeyden önce, hareketi sınırlandırmalısınızAynı odada köpek yavrusu. Bu yüzden onun yeni alana alışması daha kolay olacak. Seçilen odanın balkona erişiminin olması istenir. Orada köpek yavrusu yoksullukla baş edebilir.

Köpeği rahatlatmak için onu patlatabilirsin.bir kaç kelime söyleyip biraz oyuncak öner. Örneğin, yapay bir kemik, pishalokami ile her türlü lastik simit, vb. Olabilir. Oynamadan sonra yavru kedi yorulur ve en azından gece sızlanmayacaktır.

Ayrıca küçük bir rottweiler teklif edebilirsinizlezzetli bir şey. Bu cins köpekler, diğerleri gibi, tatlılar, zencefilli kurabiye ve bisküvileri severler. Ayrıca yeni bir evcil hayvana bir parça haşlanmış tavuk ya da sığır eti de verebilirsiniz.

Tabii ki, kızgın ve çığlık atmayınbir köpek ve hatta onu dövmek için daha çok. Ona bir tedavi veya oyuncak vermeden önce çok fazla şişirilmiş köpek yavrusu (eğer çok küçük değilse), biraz sinirli bir ses çıkarırsınız.

Ilk takımlar

Tabii ki bir apartmanda bir köpeğe hiçbir şey yapmaya değmez. Sadece küçük olsa bileRottweiler. Nasıl eğitilirBöyle bir köpek yavrusu - nispeten basit bir soru. Ancak sahipler maksimum sabrını göstermek zorunda kalacaklar.

rottweiler yavrularını düzgün eğitmek

Yeni köpek yavrusu ne kadar endişeli ve endişeli olursa olsun,Dairede kaldığınız ilk günlerde dahil olmak üzere, ona fazla izin veremezsiniz. Örneğin, hiçbir durumda kollarınıza sızan bir hayvan almayın ya da bir sandalyeye ya da bir yatağa koymayın. Rottweiler'i kanepede uyuma alışkanlığından çıkarmak çok zor olurdu.rottweiler yavrularını doğru şekilde eğitmek, veOnunla Grat sadece yerde izler.Yetişkin yavru yeni bir ho tırmanmaya çalışırsaEllerin üstünde ya da kanepede olduğum için, biraz azar azar ve daha sonra onun için özel olarak hazırlanmış çöplere taşınır. Bu durumda, komutu söylemek gerekli "yemek ". Rottweiler - köpekler zekidir ve yavru köpek onun ne istediğini anlayacaktır.

Ayrıca küçük bir yavru kedi ile yavaş yavaş yapabilirsiniz"Bana" komutunu öğretmeye başlar. Bunu yapmak için, bir kâseye her yemek yediğinizde, zemine birkaç kez vurmanız gerekir, böylece köpek yavrusu bu sesi duyar. Kademeli olarak köpek, böyle bir gürültünün akşam yemeğine davet anlamına geldiğini anlayacaktır. Bu olduğunda, sözlü komutla zemindeki kaseye dokunun "Benim hakkımda

"Yapamazsın"

Bu takım her biri eğitilmelidirRottweiler. Nasıl eğitilirBöyle büyük bir köpek haklı, belki de sahiplerine, en iyisi sinik kulübünde anlatılacak. Rottweiler sahiplerine böyle bir organizasyonla bağlantı, her şekilde desteklenmelidir.

rottweiler yavru köpek eğitimi

Bu cins takımının köpeğini öğretin "Yapamazsınız" uzmanları mutlaka tavsiye eder.Örneğin, köpeğin, oyun sırasında ana veya aile üyelerini ayak veya el ile ısırmaya çalıştığı anda, belirtilmelidir. Ayrıca takım "Yapmayın "emin olKöpeğin insanlara atlamaya başlaması durumunda telaffuz edilmelidir.

Çevre için tehlikeli olan herhangi bir faaliyetin reddedilmesi, mutlaka Rottweiler yavrularının doğru eğitimini içeren bir beceridir. 2 ayTakım için sistematik eğitimin başlangıcı için en uygun zaman "Yapamazsın." Zamanında köpeğin böyle bir yeteneği işe yaramazsa,geçmişteRashalilsya köpeği yetiştirilen gezgin, sahiplerine çok fazla sorun çıkarabilir.Altı aylıkken Rottweiler çok büyüktür.Çalınan köpek, örneğin,Böyle bir ekran beklemeden, yetişkin adam bile düşmek için bir sıçramasevgikadın ya da çocuktan bahsetme.

Bir köpekle nasıl gezilir

Rottweiler yavrularını yetiştirmekSokakta dahil olmak üzere becerilerinin gelişimini içerir. Hakkında yürüyüşevde köpek yavrusu gerekli alıştıhemen alış. Başlangıçta çıktısokakta evcil hayvanTabii ki, bir tasma ve bir namlu olmadan yapabilirsiniz. Bir yetişkin aynı köpek, bu aksesuarlar kesinlikle gereklidir. Önce köpek yavrusu tasma üzerinde yürümeyi öğretir ve dört ila beş aylıkken ona bir ağızlık takılır.

Rottweiler evde

Bir yetişkin Rottweiler ile sokakta olmak,bunu hatırla, bu köpeklerin cinsibazı ülkelerdeeşdeğerhattaYüklenen silah için. Yani her zaman uyanık ol. Rottweiler erkek değildir ve başka herhangi bir köpek gibi, anormal bir durum becerileri tüm transferi ile ilgili unutmadan, beklenmedik şekilde davranabilir unutmayın.

Bilmeniz gerekenler

Rottweiler evde eğitimYolculuğunda bazı zorunlu kuralların yerine getirilmesini içerir. Sokakta bir köpekle birlikte olmak:

 1. Köpeğin üzerinde bir namlu takılı olsa bile, köpeğin kendi başına başka insanlara yaklaşmasına izin vermeyin. Özellikle, yakınlarda oynayan çocuklar olduğunda dikkatli olun.

 2. Rottweiler'in diğer köpeklerle savaşmasına izin verme. Köpeğin gezgin akrabalarıyla tanışmasına izin verilmemesi tavsiye edilir. Aksi takdirde, köpek yavrusu pire kaldırmak ve belki de herhangi bir hastalıktan daha ciddiye almak zorunda kalacak.

 3. Köpeği bir tasma üzerinde sıkıca tutun. Telefonla veya arkadaşlarla konuşarak daha az dikkat dağıtıcı olun. Köpek, örneğin, bir kedinin gözünün önünde gerilirse ve onu tutamayacağınızı hissederseniz, tasmayı daha iyi bırakın. Aksi halde, daha sonra, çürükleri ve çizikleri tedavi etmek zorunda kalacaksınız. Altı aylık bir Rottweiler yavrusu, daha önce de belirtildiği gibi, bir yetişkinin düşmesine mal olmaz. Özellikle, bu tavsiye kızlar için yararlı olacaktır.

Yiyecek tutumu

Akıl ve doğruluk - bu kesinlikle herhangi birinden farklı bir şeyRottweiler. Bakım ve eğitimBu köpeğin, diğer şeylerin yanı sıra, onunla yemek için doğru bir tutum geliştirmesi gerekiyor.Rottweiler'lere yem, mağazadan kraker ve jöle ve doğal ev yapımı yiyecekler olarak kabul edilir.Ama her durumda, kase içindeki yiyecek köpeğe bırakılamaz. Bütün bu içine dökülür, gerekiryenir. Köpek bir kasede yiyecek bırakmaya başlarsa, bir beslemeyi atlamanız veya bir kerelik bir kısmı azaltmanız gerekir. Önerilen köpek maması etrafında dolaşmak mümkün değildir. Bir köpek yavrusu her zaman ilgi ve arzu ile alınmalıdır.

 rottweiler bakım ve eğitim

Rottweiler: itaatkâr bir köpeğin nasıl yetiştirileceği

Evcil hayvanınızı ne kadar iyi eğiteceğinizi kontrol edin, bu kolay. iyiiyi yetişmesiköpek

 • Takma adın her zaman kafasını sahibine doğru çevirdiğini söylediğinde. Aynı zamanda, sahibine yaklaşıp, yerinde oturmayabilir.

 • Takım "Bana" neredeyse anında algılıyor. Onu duymak, köpek daha önce ne yaparsa yaparsa hemen sahibine gelir.

 • "Yapamaz" komutu, istenmeyen eylemleri derhal durdurur.

 • Takım "Yer" derhal çöplerine yolladı.

Burada böyle ve olmalısonucu olmakravel eğitimiRottweiler. Böyle bir köpeğin nasıl yetiştirileceği - soru çok karmaşık değildir, çünkü bu cins temsilcileri çok zekidir. Asıl mesele daha ısrarcı olmak ve övgü ile ceza arasında doğru dengeyi korumaktır.

Başka hangi komutları öğrenebilirsin?

Gibi en basit, oldukça karmaşık komutlara ek olarak"Aport", "Yakın", "Oturma", "Aynı zamanda akıllı bir köpekle kendiniz öğrenmeye çalışabilirsiniz.Rottweiler.Nasıl eğitilirköpek haklıdır ve ondan sadece böyle beceriler geliştirir - bu sorunun cevabı son derece basittir. "Aport" komutundaeğitim almalıbaşlangıçzaten oynayan köpek yavrusu ile. Sen çok uzakta bir sevdiği oyuncak doggie ve en kısa sürede onu kapmak olarak atmak gerekiyor ve ona onu aradım ve de ki: "ver" Bir süre sonra, yavru onu nelerin gerekli olduğunu anlayacaktır.

Rottweiler cins ve yetiştirme hakkında

Köpeğe öğretmeyi öğretmek "Otur, kullanmalısınbiraz yiyecek. Köpek elinin tersi arkasına ve başının bir tedavi yukarıda kaldırdı aynı anda itin, sonraki yerleştirildi. Bu durumda, komutun kendisi telaffuz edilir.

Yapmak için bir köpek yavrusu öğretmek çok zor vekomut "Yakın". Bunun için köpek sol ayağa konur. Kısa bir aradan sonra ilerlemeye başlarlar, bir komut söylerler ve köpeği tasma ile çekerler. Yürürken, Rottweiler'ın ilerlemesini ve ayak uydurmasını istemiyorlar. Hareketini düzeltmek için aynı tasma kullanın. Aynı zamanda ısrarla "Yakın" komutunu söylerler.

Profesyonel eğitim

Daha fazla eğitim için bir yetişkin kulübüne (yaklaşık 8 aylıkken) bir kulübün kulübüne verilebilir.Çok yüksek bir ücret için böyle bir yerde, uzmanlar çok dikkatli ve koruma açısından yararlı olacak, örneğin, kır evi, Rottweiler avlusu. Cins ve yetiştirme hakkında her şeyBöyle köpekler profesyoneller de başarısız olan sahiplerine söyleyecektir.

Rottweiler İtaatkar bir Köpek Nasıl Yükseltilir

Bu makalede, sadece Rottweiler gibi çok zeki ama çok tehlikeli köpeklerin eğitiminin temellerini ele aldık.uzmanlaraynı kulübün klübü köpeğe böyle karmaşık ve yararlı beceriler kazandırabilir.yabancılardan yemek almayın,doğrutoplu taşımada gitmekkonuşmakbir sergide, vb.

Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir 2019

Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir 2019

Related news

 • Nihad Awad
 • Ali Ağaoğlu kızı için ikinci düğünü yapacak
 • MAVİ RÜYA
 • Dolgu Kurabiyesi Tarifi
 • Tığ İşi Desenli Kolay Bebek Yeleği Yapılışı Açıklamalı Videolu

 • Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir

  Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir


  Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir

  Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir

  Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir

  Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir

  Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir

  Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir

  Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir

  Rottweiler: Bir köpek yavrusu nasıl eğitilir